דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט ועסקים מקוונים עדשות מגע יומיות
עדשות מגע יומיות
topseach 09/04/12 |  צפיות: 4489

מי שעבורו משקפי ראייה הן אי נעימות מתמשכת, יקרה ולא אסתטית מבין היטב את יתרונותיהם האדירים של עדשות המגע וממקם אותן בקלות בקטגוריית 'אחת מהמצאות המאה'.

עדשות המגע יומיות ועדשות מגע חודשיות משדרגות פלאים את ההנאה מהרכבת העדשות ומקילה באופן משמעותי על אוכלוסיות מסויימות כמו קשישים וילדים את השימוש ובעצם פותחת בפניהם אפשרות נוספת ופרידה שמחה ממשקפי הראייה.

כל מעבר לעדשות מגע יומיות או רגילות מחייב בדיקה מקצועית של מתאם עדשות. בדיקה זו תביא להתאמה טובה יותר של סוג העדשות, המספרים הנכונים ולבסוף גם לרכישה מחברת העדשות את הדגם המתאים למבנה העין ולתנאיה.

עדשות מגע יומיות

היתרון הגדול של עדשות המגע היומיות הן הטיפול האפסי בהן. כל מה שדרוש כדי להרכיב עדשות יומיות על בסיס קבוע הוא שטיפת ידיים טובה וזה הכל. את העדשות מכניסים אל העין בבוקר ומוציאים בשעות הערב היישר אל הפח.

ילדים, בני נוער, קשישים, מטיילים וחיילים כמובן נהנים מעדשות מגע יומיות והפכו אותם לחלק בלתי נפרד מהציוד הקבוע שלהם. עדשות המגע היומיות משרתות אותם היטב במהלך היום ונזרקות בערב. אין צורך לשאת תכשירים או לנקות, לאפסן בתרמיל מיוחד וכו', תהליך המוכר היטב למי שמרכיב עדשות קבועות שאינן חד פעמיות.

עדשות מגע חודשיות

בדומה לעדשות המגע היומיות ישנן עדשות מגע חודשיות. אלא דורשות טיפול קבוע בכל הוצאה ואחסון בתרמיל מתאים אך לאחר חודש של שימוש גם אותם משליכים לפח ומשתמשים בסט עדשות חודשיות חדש.

המטרה של עדשות מגע חודשיות היא לשמור על עיניים בריאות. העדשות העשויות סיליקון למשל מאפשרות כניסה של חמצן רב אל העין, שומרות על גובה אחוזי הלחות המתאים, ומורכבות במבנה אופטימאלי לנוחות מקסימאלית.

התאמת עדשות מגע יומיות או אחרות באופן מקצועי

התאמה מושלמת של עדשות לעין מורכבת מפרמטרים רבים. גם עדשות מגע יומיות דורשות התאמה שכזו על מנת שהאדם יוכל ליהנות משימוש קל ונוח בעדשות ולא מתופעות אי נוחות חוזרות ונשנות.הטרם הרכישה יש להתייעץ עם מתאם מומחה ולוודא אחוזי לחות ומים בעדשה, אלסטיות, חומרי גלם, חברת ייצור, רמת חדות ראייה ועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 topseach


 


מאמרים נוספים מאת topseach
 
תפאורות לירידים ואירועים
ירידים המציגים תפאורה מרשימה מעוררים עניין באמצעי התקשורת וזוכים לפרסום רב. ישנם מקרים בהם היריד כה מעורר התפעלות עד כי מבקרים מכל רחבי הארץ ממהרים למקום בכדי לחזות בעצמם בפלא

שירותי הנהלת חשבונות וחשבות בשפה האנגלית
שירותי חשבות חיוניים בעבור כל חברה או עסק, השירותים מתאימים לעסקים קטנים עם 2-3 עובדים וכמובן שעבור חברות גדולות שמעסיקות עשרות עובדים. חברות שנמצאות בבעלות זרה או פועלות לגיוס משקיעים בחו"ל זקוקות לשירותי הנהלת חשבונות באנגלית.

אימון אישי לחיים עשירים
ההבדל בין אימון אישי לחיים ואימון עסקי בא לידי ביטוי בתכנים המקצועיים. בשני סוגי האימונים פועל המאמן לחיזוק התכונות החיוביות של האדם, אך את האימון העסקי נהוג לכוון לחיזוק כישורים ספציפיים.

הכנת משכורות וראיית חשבון
רואי חשבון חשבי שכר משתמשים בתוכנות מחשב ומערכות מיוחדות לחישוב וניהול משכורות. התוכנות ממזערות את הסיכוי לטעויות ומייעלות את תהליכי העבודה

מנופאות בארץ
19/09/12 | שיפוצים
חפשו באתרי האינטרנט השונים בקטגוריות דרושים מנופאים ותתפלאו למצוא חברות המוכנות להעביר את המועמדים לעבודה שלהם קורס מנופאים מלא על חשבונם.

לטיפול בנשירת שיער- מינוקסי 5
מינוקסי 5 למשל דורש ידע כללי על תוצאות, סימפטומים ותופעות שונות, בררו באופן מקיף עם הרוקח את כל השאלות.

קורסים למקצועות האינטרנט
כמו קורס פיתוח אפליקציות גם קורס פרסום באינטרנט הוא פלטפורמה נהדרת עבור מפתח או מעצב פרילנס שמבקש לעשות פריצת דרך ולשדרג את עצמו או את משרדו בתחום האינטרנט

תפאורות לירידים – כי ההמונים כבר בדרך
כשאנו ניגשים לבחירת חברה התעבוד לצידנו בהפקת האירוע, חשוב לבחור בכזו בעלת ידע רב בכל האמור בהלכות תפאורות חוץ ופנים, ומתמחה בהקמת מתחמי ירידים לכל פרטיהם - החל ממבנים ארעיים, אוהלים והצללות, דרך הקמת במות ויציעים ועד הפרטים הקטנים .

עדשות מגע יומיות
עדשות המגע יומיות ועדשות מגע חודשיות משדרגות פלאים את ההנאה מהרכבת העדשות ומקילה באופן משמעותי על אוכלוסיות מסויימות כמו קשישים וילדים את השימוש.

מולטי ויטמין - לא רק לאטלטים וספורטאים
מולטי ויטמין - למי מתאים וחשוב לצרוך תוספי תזונה או מולטי ויטמין? מולטי ויטמין מכיל מגוון רב של ויטמינים ומינרלים החיוניים לגופנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI