דף הבית אימון אישי אימון אישי אימון אישי לחיים עשירים
אימון אישי לחיים עשירים
topseach 14/10/12 |  צפיות: 4301

אנשי עסקים ומנהלים מתמודדים בכל יום עם אתגרים ולחצים בלתי אפשריים, המנהל מתבקש לגלות תכונות מנהיגות ולהוביל קבוצות עובדים ותהליכי פיתוח. את כל המשימות הקשות מבצעים המנהלים תוך שמירה על חזות מקצועית, המנהל לא יוכל לגלות חולשה אל מול העובדים או קהל הלקוחות. בכדי להגן על המנהלים מפני שחיקה מהירה ולהקל על העומס והמתח הרגשי מומלץ להעניק לו תמיכה מקצועית ואישית  במסגרת אימון אישי ועסקי.

אימון אישי לחיים מסייע בשינוי דפוסי התנהגות שליליים, פיתוח הרגלי חשיבה חיובית וחתירה לקראת הגשמה עצמית. היתרונות הרבים שבתהליך מביאים אנשים רבים אל המאמנים האישיים. בעזרת אימון אישי לחיים מצליחים המטופלים להתמודד טוב יותר עם קשיים, חששות ומתחים. הזכות לבחור ולהגשים חלומות משותף לכל בני האדם, הגשמה עצמית דורשת אומץ, תמיכה ויוזמה. האימון האישי הופך כמעט כל חלום לבר השגה.

אימון אישי ועסקי לאנשי מכירות

ההבדל בין אימון אישי לחיים ואימון עסקי בא לידי ביטוי בתכנים המקצועיים. בשני סוגי האימונים פועל המאמן לחיזוק התכונות החיוביות של האדם, אך את האימון העסקי נהוג לכוון לחיזוק כישורים ספציפיים. אימון אישי ועסקי יסייע לאנשי המכירות לחזק את תחושת הביטחון, את כושר השכנוע ואת החשיבה היצירתית. אנשי מכירות שחושבים מחוץ לקופסה יצליחו לזהות את הצרכים המיוחדים של כל לקוח, לפנות אליו בהתאם ולסגור עסקאות רבות יותר. האימון האישי מלמד את אנשי המכירות כיצד להתמודד עם לקוחות קשים וכישלונות ואיך לנמשיך לחתור ללא הרף להשגת המטרה.

מהו אימון עסקי

האימון העסקי משמש בעיקר מנהלים ובעלי משרות שדורשות יכולת קבלת החלטות ותכונות מנהיגות. מנהלים צעירים בתחילת דרכם זקוקים להדרכה והכוונה בכדי לפתח את כישורי הניהול בכיוון הנכון. ללא הכוונה מתאימה נוצר מצב בו בחברה אחת פועלים מספר מנהלים כאשר לכל אחד מהם השקפת עולם ושיטות עבודה משלו. אימון אישי ועסקי מלמד את המנהלים כיצד להתמודד עם מצבים מורכבים, כיצד לשלוט בתגובות ואיך לחזק את תכונות המנהיגות, להוביל עובדים ולחלק סמכויות בין העובדים.

כל תהליך של אימון מיועד לשיפור עצמי ושינוי דפוסי התנהגות מסוימים. האימון העסקי מלמד את העובד או בעל העסק אלו התנהגויות ותכונות אופי יסייעו לו לקדם יעדים ולבצע את עבודתו טוב יותר. אימון אישי לחיים חיוני בעבור יזמים שמבקשים להקים עסק חדש או לפתח עסק קיים. הקשיים עמם מתמודדים המנהלים בכל יום דורשים חוסן נפשי, חשיבה לטווח הארוך ויכולת לראות את הדברים בפרספקטיבה נכונה.

הכלים האסטרטגיים שמקבל המנהל במהלך האימון מהווים נכס לטווח הארוך, ההכשרה מעניקה לו קרקע יציבה ממנה אפשר יהיה לצמוח ולהתפתח בעתיד. בעזרת אימון אישי ועסקי מגלים המנהלים את פסגת יכולותיהם ומצליחים להפיק תפוקת עבודה מקסימלית מכל שעת עבודה. חשוב לציין כי מעסיקים שמבקשים להרכיב תכניות אימון אישי ועסקי בעבור העובדים יוכלו למצוא מספר מסלולים של הכשרה אישית וטיפוח יכולות שיווק, ניהול או עבודת צוות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 topseach


 


מאמרים נוספים מאת topseach
 
תפאורות לירידים ואירועים
ירידים המציגים תפאורה מרשימה מעוררים עניין באמצעי התקשורת וזוכים לפרסום רב. ישנם מקרים בהם היריד כה מעורר התפעלות עד כי מבקרים מכל רחבי הארץ ממהרים למקום בכדי לחזות בעצמם בפלא

שירותי הנהלת חשבונות וחשבות בשפה האנגלית
שירותי חשבות חיוניים בעבור כל חברה או עסק, השירותים מתאימים לעסקים קטנים עם 2-3 עובדים וכמובן שעבור חברות גדולות שמעסיקות עשרות עובדים. חברות שנמצאות בבעלות זרה או פועלות לגיוס משקיעים בחו"ל זקוקות לשירותי הנהלת חשבונות באנגלית.

אימון אישי לחיים עשירים
ההבדל בין אימון אישי לחיים ואימון עסקי בא לידי ביטוי בתכנים המקצועיים. בשני סוגי האימונים פועל המאמן לחיזוק התכונות החיוביות של האדם, אך את האימון העסקי נהוג לכוון לחיזוק כישורים ספציפיים.

הכנת משכורות וראיית חשבון
רואי חשבון חשבי שכר משתמשים בתוכנות מחשב ומערכות מיוחדות לחישוב וניהול משכורות. התוכנות ממזערות את הסיכוי לטעויות ומייעלות את תהליכי העבודה

מנופאות בארץ
19/09/12 | שיפוצים
חפשו באתרי האינטרנט השונים בקטגוריות דרושים מנופאים ותתפלאו למצוא חברות המוכנות להעביר את המועמדים לעבודה שלהם קורס מנופאים מלא על חשבונם.

לטיפול בנשירת שיער- מינוקסי 5
מינוקסי 5 למשל דורש ידע כללי על תוצאות, סימפטומים ותופעות שונות, בררו באופן מקיף עם הרוקח את כל השאלות.

קורסים למקצועות האינטרנט
כמו קורס פיתוח אפליקציות גם קורס פרסום באינטרנט הוא פלטפורמה נהדרת עבור מפתח או מעצב פרילנס שמבקש לעשות פריצת דרך ולשדרג את עצמו או את משרדו בתחום האינטרנט

תפאורות לירידים – כי ההמונים כבר בדרך
כשאנו ניגשים לבחירת חברה התעבוד לצידנו בהפקת האירוע, חשוב לבחור בכזו בעלת ידע רב בכל האמור בהלכות תפאורות חוץ ופנים, ומתמחה בהקמת מתחמי ירידים לכל פרטיהם - החל ממבנים ארעיים, אוהלים והצללות, דרך הקמת במות ויציעים ועד הפרטים הקטנים .

עדשות מגע יומיות
עדשות המגע יומיות ועדשות מגע חודשיות משדרגות פלאים את ההנאה מהרכבת העדשות ומקילה באופן משמעותי על אוכלוסיות מסויימות כמו קשישים וילדים את השימוש.

מולטי ויטמין - לא רק לאטלטים וספורטאים
מולטי ויטמין - למי מתאים וחשוב לצרוך תוספי תזונה או מולטי ויטמין? מולטי ויטמין מכיל מגוון רב של ויטמינים ומינרלים החיוניים לגופנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI