דף הבית בית משפחה וזוגיות בית משפחה וזוגיות - אחר רשימת מתווכים
רשימת מתווכים
ירון וקנין 10/02/13 |  צפיות: 4159

מה יהיה עם שוק הנדל"ן? כולם יודעים מהו בית חלומותיהם, חזון מושלם לאופן שבו בית צריך להיות , מבחוץ ומבפנים. העניין הוא שלא משנה אילו סכומים של כסף נרצה ונוכל להשקיע בו לחלקנו הגדול אין את הידע, הניסיון המעשי הזמן או הכוח לתכנן הכל מאפס ולכן אנו קוראים ל אנשי תיווך לעזרה מקצועית.

תחום הנדל"ן בארץ תמיד משתנה וקנייה של בית חדש יכול להיות סיוט גדול אבל, עם מספר דברים חשובים שאותם נפרט כעת אפשר למצוא משרדי תיווך שיעזרו לכם בכל התהליך.

המהלך הראשון שלכם מתחיל בתכנון ותקצוב דבר ראשון, חשוב מאוד אתם צריכים לחשוב איפה אתם רוצים לגור, בשפלה או בירושלים? דירה או בית פרטי? לאחר ההחלטה הגדירו לעצמכם מסגרת שבה אתם מסוגלים לעמוד והוסיפו לה כ-20-30 אחוז, ליתר בטחון.

לבד או עם מתווך? למה לשים לב שמחפשים מתווכים? דגשים, מחירים וקיצורי דרך במדריך שלפניכם.

יש הרבה מאוד מתווכים המציעים שירות בתחום- תיווך מסחרי או פרטי וילות או בתים פרטיים ועוד לכן כשאנחנו באים לפגישה עם איש תיווך יש לבדוק האם הוא מתמחה התחום הרלוונטי עבורך הרי לא כולם מומחים בכל הפרויקטים בשוק.

לא יודעים איפה לחפש חברות תיווך? שאלו חבריכם אם יש להם אפשרות לתת לכם המלצה על תיווך גבעתיים אין כמו חוות דעת חיובית ממישהו שעליו אתם סומכים.

מצאתם מתווך? עכשיו קבעו עמו פגישה להתייעצות בקשו ממנו הצעת מחיר לביצוע שירותי התיווך שלו וכמה זמן בערך דרוש למציאת בית חדש. אם כל התנאים נראים לכם מתאימים עלו את כל הפרטים להסכם מסודר שאמור לסייע במידת הצורך.

שאתם רוצים למצוא תיווך חולון השוו מחירים חפשו המלצות על בעלי המקצוע ורק אז צאו לדרך. ואגב, תשלום לחברת תיווך עבור שכירת דירה משולם לפי חודש שכירות, עבור תיווך ברכישת בית יש לשלם, אחד וחצי- שני אחוז.

חיפוש אחר בית חדש לא קל, אם תכינו את עצמכם באופן מסודר ותקפידו לעגן את כל התנאים בתוך הסכם מסודר בתוך זמן לא החלום יהפוך למציאות.

מעבר אל בית חדש זה פרק חדש בחיינו שאותו צריך לפתוח כמו שצריך אם אתם מעוניינים לקרוא עוד על תיווך נשמח להזמין אתכם לפורטל שלנו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ירון וקנין


 


מאמרים נוספים מאת ירון וקנין
 
רשימת מתווכים
מה יהיה עם שוק הנדל"ן? כולם יודעים מהו בית חלומותיהם, חזון מושלם לאופן שבו בית צריך להיות , מבחוץ ומבפנים.

עיצוב יוקרתי מתחיל עם...
הבתים שמוצעים למכירה לא לטעמכם? כולנו רוצים בית משל עצמנו, תכנון מלא לאופן שבו ביתנו אמור להיות,

אל תתפשרו על דשא סינטטי איכותי
10/02/13 | גינון
מצפייה בתכניות טלוויזיה, חצרות בתים, יציאה לנופש ועוד- אנו נחשפים ודאי בהמון דרכים לעולמות היפים של תחום הגינון.

חולדות רצות לכם בבית?
לא רוצים להסתכל לרצפה כי חולדות באו לביקור? הפחד מדיר שינה מעיניכם? כן, השתלטו לכם על הבית,

מחפשים או מוכרים דירה?
אישרו לך משכנתא? כל אחד ובית חלומותיו, חזון מושלם לאופן שבו צריך להיות בית , הן מבפנים והן מבחוץ.

בונים בית חדש?
מאיפה מתחילים לשפץ בית? רכשתם בית חדש? תמיד רציתם בית משלכם?

מחפשים מחשב נייד נוסף?
בעלי מקצוע אמין, יש כזה? שוב פעם בשבת הפסיק החשמל בבית? האם אצלכם בבית גם ה המקרר לא מקרר?

המקרר לא מפסיק להרעיש?
מה התקלקל עכשיו בבית? גם לכם ללא כל התראה הפקק של החשמל קפץ? שוב בבית המקרר לא מקרר?

הקמטים בולטים בזמן החיוך?
מתעניינים בניתוח פלסטי? רוצים מראה צעיר ורענן? דעו שחלומות מתגשמים! היום יש מגוון רחב של טיפולים ובניהם: מתיחות פנים, ניתוחי אף, שאיבות שומן ועוד. הטיפול מתואם למצב בריאותו של הפציינט, אופי הטיפול ומורכבותו. גם אתם רוצים לטפח את המראה? כל ההמלצות והטיפים בהמשך!.

שיטות איטום חדשות
10/02/13 | שיפוצים
השתחררה לכם תוכנית חיסכון והחלטתם לשדרג את הבית? אם אתם מעוניינים לחיות בדירה משופצת וגם לשפר את ערכו של הנכס בשוק הנדל''ן, שיפוץ מקיף הוא הפתרון המתאים עבורכם. אבל, עליכם להגיע אל התהליך בעיניים פקוחות כדי להימנע מבעיות מיותרות במהלך הפרויקט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI