דף הבית עבודה וקריירה ראיון עבודה מדוע כדאי לפנות אל חברת השמה
מדוע כדאי לפנות אל חברת השמה
תימה חברת השמה 08/03/09 |  צפיות: 3492

בעת הצורך במציאת מועמדים המיועדים לתפקיד בכיר בחברה, החיפוש אחר מועמדים מתאימים צריך להתבצע בעזרת כלים מתאימים. איתור וגיוס מועמדים המתבצע בידי חברת השמה יכול להביא למציאת מגוון רחב של מועמדים רלוונטיים אשר יוכלו להתאים למשרה שעל הפרק.

חברות השמה הינן בעלות שיטות שונות לאיתור וגיוס מועמדים לתפקידים שונים. כמו כן, בעת רצון לבדוק התאמת מועמד לתפקיד, חברות השמה משתמשות בשיטות שונות על מנת לבדוק התאמתו לארגון ולתפקיד.

 

חברת השמה מעבירה את המועמדים שלבים שונים המסייעים לבדוק התאמתם לתפקיד העומד על הפרק. מרכזי הערכה המבצעת חברת ההשמה מאפשרים לבדוק כיצד מתנהג המועמד בסיטואציות שונות. הסיטואציות המוצגות למועמד פעמים רבות דומות לסיטואציות אשר יכול להיתקל בהן בעת עבודתו בחברה. מרכזי ההערכה מאפשרים לבחון כיצד מתמודד המועמד עם סיטואציות מהתפקיד אליו מועמד וכן כיצד פועל במצבי לחץ.

 

לאחר ביצוע מרכזי ההערכה חברות השמה מבצעות אבחונים ומבחנים שונים במסגרת אבחון פסיכולוגי. האבחון הפסיכולוגי מאפשר הבנה טובה יותר של תכונות אישיותו של המועמד וכן היכרות מעמיקה עימו. בנוסף, במקרה בו מרכזי ההערכה העלו תהיות מסוימות בנוגע למועמד, האבחון הפסיכולוגי יכול לסייע לקבלת תשובות ולהבנה ברורה יותר של אופיו והתנהגותו של המועמד.

 

השלבים השונים שמבצעות חברות השמה בדרך להשמתו של מועמד מספקים אפשרות ניבוי טובה יותר לגביי התאמתו של המועמד למשרה המסוימת. בנוסף, ניתן לראות האם המועמד מתאים לתרבות הארגונית הנהוגה בארגון אליו מועמד.

 

כאשר יש צורך במציאת מועמדים לתפקיד בארגון, הפנייה אל חברת השמה מאפשרת איתור של מועמדים פוטנציאליים ובדיקת התאמתם לתפקיד בעזרת כלים שונים.

 

חברת תימה הינה חברת השמה המתמחה בהשמת בכירים. החברה מבצעת תהליכים שונים במטרה למצוא מועמדים מתאימים והינה בעלת אחוזי הצלחה גבוהים בביצוע השמות איכותיות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 תימה חברת השמה
השמת בכירים - תימה קבוצה בינלאומית לגיוס אבחון והשמה של כוח אדם בחברות


 


מאמרים נוספים מאת תימה חברת השמה
 
הליכי גיוס והשמה לחו"ל בתימה
מלבד שירותי ייעוץ תעסוקתי, חברת השמה תימה מתמחה גם בהשמת מנהלים בארץ ובחו"ל. עובדים רבים מחפשים את הדרך להתאוורר לסביבה אחרת עבודה ומגורים, ועבודה בחוץ לארץ היא בהחלט אחת מהדרכים השכיחות לביצוע ההתרעננות הזו. לצורך השמה להייטק בחו"ל משתמשת חברת השמה תימה בשיטות מתקדמות לאיתור בכירים, וכן למיפוי העובד המתאים ביותר לתפקיד.

שירותי גיוס והשמת מנהלים בתימה
חברת השמה תימה היא בעלת מוניטין וניסיון רב בביצוע ייעוץ תעסוקתי לעובדים, וכן בתהליכי השמה להייטק של מנהלים ותפקידים בכירים.

הפעילות של תימה בתחום ההייטק
תחום ההתמחות של חברת תימה הוא ביצוע השמות למשרות בכירים במגוון של תחומי עיסוק, בין תחומי הפעילות של קבוצת תימה, מתבצעת גם השמה להייטק. חברות הייטק רבות הן צרכניות של אנשי מקצוע איכותיים המוכשרים לתפקידי מפתח בחברות. חברות השמה להייטק בעלות הידע והניסיון להתאים את המועמדים ההולמים את צרכי הארגון בתחום ההייטק המתקדם.

חברות השמה להייטק
על מנת לאתר חברת השמה שתהיה איכותית ותשביע את רצונכם, בדקו את אחוזי ההצלחה של מספר חברות אליהן אתם פונים.

אספקת שירותי השמה וייעוץ
כחלק מפעילותה של חברת ההשמה תימה, היא מספקת שירותי ייעוץ תעסוקתי לעובדים הדורשים משרה וכן גם לארגונים המבקשים עובדים. הענקת ייעוץ תעסוקתי ניתן כסיוע למועמדים אשר מעוניינים לקבל אבחון תעסוקתי מהימן ואשר מתלבטים בדבר המשך הדרך המקצועית שלהם.

פעילותן של חברות השמה
בענפי ההשמה, חברות השמה רבות במשק עונות על צרכיהם של חברות הדורשות עובדים ומצליחות לספק משרות למועמדים במגוון של תחומי עיסוק. כל חברת השמה מייחלת להציב השמה שהיא נכונה וטובה לארגון הקולט על מנת שלא להתמודד עם ביצוע כושל. חברת השמה כמו תימה היא בעלת מוניטין בתחומי הגיוס וההשמה בזכות אחוזי הטעייה הנמוכים שמצליחה להשיג בעת ביצוע ההשמות.

השמה בהייטק
02/03/11 | ניהול
בפנייתכם אל חברות השמה בהייטק, בין אם אתם מחפשים משרת ניהול ובין אם אתם מציעים אותה, עליכם לפנות אל חברת השמת מנהלים מובחרת שתוכל להשיג תוצאות השמה אפקטיביות. עלות תהליך השמת מנהלים גובה תקציב מכובד מבית העסק, שכן תהליך איתור המועמדים, בחירת מועמד, השקעה בחפיפתו אל התפקיד ובתקופת ההסתגלות הנדרשת לו– כל אלועלולים לגבות מחיר כספי גבוה. משרות ניהול בהייטק הן משמעותיות ועל כן מוטב לבצע את התהליך בצורה הטובה ביותר בכדי לא לבצע אותו פעם נוספת.

השמות בידי תימה
תימה הינה חברת השמה הפועלת ברמה המקומית והבינלאומית, כחלק מפעילותה המרכזית היא לבצע השמת בכירים בישראל וכן לבצע גיוס בכירים בחו"ל והשמתם. פעילותה הבינלאומית של חברת תימה נוצרה מתוך שיתוף פעולה עם חברת משאבי האנוש הבינלאומית - MRI, כאשר זוהי חברה בעלת קשרי עבודה עם חברות השמת בכירים ומנהלים רבות מכל רחבי עולם.

שיטתה המוצלחת של תימה בהשמה
תימה מוכשרת להעניק לכם שירותי השמת בכירים ומדויקים יותר. באמצעות פיתוחה של שיטה ייחודית לשם ביצוע השמת מנהלים וכן השמת בכירים מצטיין, הפכה תימה להיות אחת מבין חברות השמה האיכותיות כיום במשק המקומי והבינלאומי. גיוס בכירים בחו"ל ובארץ מעולם לא הפריעו לתימה להמשיך ולהשקיע במחקר ובמבדק של איכות תוצאותיהם בשטח.

השמת בכירים ומנהלים הארץ ובחו"ל
השמת בכירים באמצעות השיטה המתודולוגית של קבוצת תימה נחלה הצלחה פעמים כה רבות עד כדי כך שתימה הפכה להיות מבין חברות השמה הבולטות בשוק העבודה. חברות רבות מבקשות לאייש תפקידים מובחרים בארגונם, לעיתים לגבי משרה קריטית להמשך תפקודה התקין של החברה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI