דף הבית בידור ופנאי בידור תחביבים ופנאי - אחר תוכנת לוטו - ההונאה הפשוטה ביותר
תוכנת לוטו - ההונאה הפשוטה ביותר
סנונית תוכן 19/06/13 |  צפיות: 4760

כל מי שמילא אי פעם טופס לוטו יודע דבר אחד- לא קל לנצח ולנחש את כל ששת המספרים של הלוטו. אם לומר את האמת, ברור שזה לא יהיה קל, הרי, אם כל אחד היה יכול לזכות בלוטו, זה היה מוריד מעט את העוקץ מההגרלה, מאחר וסכומי הזכייה היו מתחלקים בין מיליונים רבים של אנשים, וכך אף אחד לא היה מקבל את ההזדמנות להיות מיליונר, דבר שהיה גורם לירידה משמעותית בהשתתפות של הקהל הרחב בהגרלה, ובעצם מעלים לחלוטין את הצורך בה.

אבל בדיוק בגלל שכל כך קשה לזכות בה, אנשים רבים מנסים למצוא כל מיני קיצורי דרך שיובילו לכך שהם ינצחו את השיטה וייגרפו לכיסם את הכסף הגדול. חלקם הגדול יימצא את עצמו משלם בסופו של דבר ממון רב בעבור תוכנת לוטו שמתיימרת לגלות לו את המספרים הזוכים של ההגרלה הבאה. המקור הבלתי נדלה לרעיונות מעין אלה נמצא, מן הסתם, ברשת האינטרנט, שלצד שלל האינפורמציות הנמצאות בה, מכילה גם תשובות למי שמחפשים הזדמנויות קלות במקומות הלא נכונים.

אך מדוע לא נכונים, אתם שואלים?

מסיבה אחת פשוטה. אין שום דרך בה תוכנת מחשב, ולא משנה כמה היא מתוחכמת, שתוכל לנחש בעבורכם את המספרים הזוכים בלוטו. אין שום אלגוריתם ולא משנה כמה הוא יהיה מסובך, אשר מסוגל לבצע את הפעולה הזו. הסיבה לכך פשוטה מאוד. המספרים הזוכים בלוטו נבחרים בצורה רנדומלית לחלוטין, כאשר כל מנגנוני הפיקוח האפשריים בוחנים את המכשור המבצע את ההגרלה באופן מדוקדק, על מנת להיות בטוחים שההגרלה תישאר רנדומלית וחסרת כל הטיות.

חישבו על כך. אותם האנשים המתיימרים למכור לכם תוכנה המנחשת את מספרי הלוטו. מדוע הם מוכרים את התוכנה הזו, במקום להשתמש בה ולזכות בלוטו בעצמם? מאיזו סיבה הם מעדיפים לפתוח אתר אינטרנט ולשווק את התוכנה, כאשר הם היו יכולים לזכות בלוטו בעצמם ולא לעבוד יותר לעולם.

שנית, הוועדות המפקחות דואגות כי לא תהיה שום דרך לנבא את המספרים הזוכים, על מנת להיות בטוחים כי לא תהיה שום גישה לשחיתות מסוג זה או אחר אשר תפגע בהזדמנות השווה של כל המשתתפים בהגרלה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סנונית תוכן


 


מאמרים נוספים מאת סנונית תוכן
 
תכשיטי זהב - ההיסטוריה חוזרת
14/09/13 | היסטוריה
אם הייתם נקלעים למדינת קליפורניה באמצע המאה ה- 19, הייתם נדהמים לגלות זרימה בלתי פוסקת של מהגרים שמנסים למצוא את מזלם בינות לפלגי הנחל השונים של החוף המערבי. מטרתם של כל המהגרים הללו היתה אחת. זהב. הרבה מאוד זהב.

שחר יהלום- היהלום המלוטש של האמנות העכשווית
האמנית הצעירה והמבטיחה שחר יהלום זורקת אל פני החלל את עבודותיה כאילו היו פצצת מימן שהאנרגיות שהשתחררו מהתלקחותה מתפזרות בחלל האוויר כאילו היו להם חיים משלהם.

מכינה טכנולוגית- העתיד שלכם מתחיל כאן
אם אתם מחפשים את דרככם המקצועית, ומעוניינים למצוא דרך להיכנס לעולם המקצועי, אולי כדאי לכם לשקול להצטרף למכינה טכנולוגית.

עדות אילמת- על הפרספקטיבה ועל האמנות של נגה אנגלר
התוכן של עבודותיה של נגה מציג אלמנטים סותרים המוצגים בצורה יעילה ותופסת עין באמצעות טכניקת הציור יוצאת הדופן של האמנית המוכשרת. היא נוטה לתעתע בחושיו של הצופה בעזרת משיכות המכחול שלה וליצור אזורי צבע וכתמי שמן המתחברים זה לזה באזורים המצוירים בפירוט יוצא דופן.

קורס טכנאי מחשבים- העתיד שלכם כבר כאן
רבים עומדים בשלב כלשהו של חייהם מול אפשרויות אין ספור כאשר הם מנסים להחליט באיזה מקצוע הם מעוניינים לעסוק. קורס טכנאי מחשבים יכול להיות התשובה.

היכנסו עוד היום לתעשייה- הירשמו לקורס אוטוקאד
מעוניינים לפתוח בפני עצמכם צוהר לעולם הבנייה והאדריכלות? הירשמו עוד היום לקורס אוטוקאד, אשר יעשה עבורכם עבודה נאמנה.

על הקשר העדין שבין אישה ותכשיטי הזהב שלה
04/07/13 | נשים - אחר
אם יש משהו שכל אחת שמחה לקבל, זה תכשיטים. אין מישהי על פני כדור הארץ שתגיד לא לתכשיט חדש ויפה, שיוסיף לה עוד מעט יוקרה מסוג זה או אחר.

הנדסאי תעשיה וניהול- בואו ללמוד מקצוע שישנה את חייכם
מעוניינים לרכוש ידע מקיף במערכות מידע? רוצים לרכוש כישורים טכניים ומעשיים ברמה גבוה במקצוע שייקח אתכם לגובה בתחום העסקי? אולי הגיע הזמן שתתעניינו בתואר הנדסאי תעשיה וניהול.

קורס הנהלת חשבונות- העתיד שלכם כבר כאן
אם אתם מחפשים קריירה אמתית שתעזור לכם להתקדם בחיים, אולי כדאי לכם לשקול לקחת קורס הנהלת חשבונות.

תוכנת לוטו - ההונאה הפשוטה ביותר
כל מי שמילא אי פעם טופס לוטו יודע דבר אחד- לא קל לנצח ולנחש את כל ששת המספרים של הלוטו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI