דף הבית חינוך ולימודים לימודי תעודה ומקצוע מכינה טכנולוגית- העתיד שלכם מתחיל כאן
מכינה טכנולוגית- העתיד שלכם מתחיל כאן
סנונית תוכן 20/07/13 |  צפיות: 4252

אם אתם מחפשים את דרככם המקצועית, ומעוניינים למצוא דרך להיכנס לעולם המקצועי, אולי כדאי לכם לשקול להצטרף למכינה טכנולוגית.

הרעיון הכללי של מכינה טכנולוגית, כשמו כן הוא- מדובר במסלול לימודי אשר מכין את הסטודנטים ללימודים טכנולוגיים גבהים. במסגרת זו של לימודי המכינה, ניתנת לתלמידים הכשרה מתאימה, אשר בסופו של דבר תציב את רמתם של התלמידים עם רמתם של הסטודנטים מן המניין, וכך תאפשר גם להם לבוא בסודו של המקצוע וללמוד ליודי הנדסאות גבוהים בהמשך דרכם. המטרה של המכינה, היא לתת לכל סטודנט את ההזדמנות להגשים את הפוטנציאל הגלום בו, גם אם לא הגיע במקור מהרקע הדרוש ללימודי הנדסאות, וכך לעזור לו להשלים את הפערים הרבים שעלולים להתגלע בינו ובין שאר הסטודנטים, אשר הגיעו ללימודים עם הרקע המתאים.

כאשר אתם לומדים בלימודי מכינה טכנולוגית, אתם יכולים להיות בטוחים כי תקבלו את כל הידע הנחוץ לכם על מנת לסייע לכם במעבר של הבגרות במקצועות הראשיים, כמו גם ריענון ושלמת ידע במקצועות נדרשים, כגון מחשבים, מתמטיקה, אנגלית ועברית. הסטודנטים אשר לומדים במכינה רוכשים במהלך לימודיהם את כישורי המחשב אשר מהווים כיום את אחד הבסיסים החיוניים ביותר לצורך השתלבות בשוק העבודה.

התכנית עצמה שמה דגש גדול מאוד על עזרה לסטודנטים באמצעות הקניית מיומנויות למידה שונות, זאת בנוסף לידע התיאורטי אשר ניתן להם. מיומנויות למידה אלה נותנות לסטודנטים כלים חשובים מאוד, אשר יסייעו להם בהמשך לימודיהם, כמו גם בעתיד המקצועי שלהם.

סטודנטים אשר מסיימים בהצלחה את לימודיהם במכינה טכנולוגית זכאים בדרך כל, במידה ועמדו בבחינות החיצוניות והגישו את פרויקט הגמר הדרוש לצורך סיום לימודיהם, לדיפלומת הנדסאי\טכנאי, כמו גם לרישום בפנקס ההנדסאים. הדיפלומה הזו תהווה בהמשך בסיס ללימודים האקדמאים שלהם, וידוע ככזו אשר משמשת כקרש קפיצה לקריירה מבטיחה ומשתלמת.

על מנת שתוכלו להתקבל ללימודי מכינה טכנולוגית, עליכם להיות בוגרי 11 או 12 שנות לימוד פורמליות. עם סיום ההכשרה שלכם, תוכלו לחפש הזדמנויות תעסוקה הוגנות ולהשתלב במגזר העסקי. לכן, אפשר ללומר בקלות, שהעתיד שלכם יכול להתחיל כאן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סנונית תוכן


 


מאמרים נוספים מאת סנונית תוכן
 
תכשיטי זהב - ההיסטוריה חוזרת
14/09/13 | היסטוריה
אם הייתם נקלעים למדינת קליפורניה באמצע המאה ה- 19, הייתם נדהמים לגלות זרימה בלתי פוסקת של מהגרים שמנסים למצוא את מזלם בינות לפלגי הנחל השונים של החוף המערבי. מטרתם של כל המהגרים הללו היתה אחת. זהב. הרבה מאוד זהב.

שחר יהלום- היהלום המלוטש של האמנות העכשווית
האמנית הצעירה והמבטיחה שחר יהלום זורקת אל פני החלל את עבודותיה כאילו היו פצצת מימן שהאנרגיות שהשתחררו מהתלקחותה מתפזרות בחלל האוויר כאילו היו להם חיים משלהם.

מכינה טכנולוגית- העתיד שלכם מתחיל כאן
אם אתם מחפשים את דרככם המקצועית, ומעוניינים למצוא דרך להיכנס לעולם המקצועי, אולי כדאי לכם לשקול להצטרף למכינה טכנולוגית.

עדות אילמת- על הפרספקטיבה ועל האמנות של נגה אנגלר
התוכן של עבודותיה של נגה מציג אלמנטים סותרים המוצגים בצורה יעילה ותופסת עין באמצעות טכניקת הציור יוצאת הדופן של האמנית המוכשרת. היא נוטה לתעתע בחושיו של הצופה בעזרת משיכות המכחול שלה וליצור אזורי צבע וכתמי שמן המתחברים זה לזה באזורים המצוירים בפירוט יוצא דופן.

קורס טכנאי מחשבים- העתיד שלכם כבר כאן
רבים עומדים בשלב כלשהו של חייהם מול אפשרויות אין ספור כאשר הם מנסים להחליט באיזה מקצוע הם מעוניינים לעסוק. קורס טכנאי מחשבים יכול להיות התשובה.

היכנסו עוד היום לתעשייה- הירשמו לקורס אוטוקאד
מעוניינים לפתוח בפני עצמכם צוהר לעולם הבנייה והאדריכלות? הירשמו עוד היום לקורס אוטוקאד, אשר יעשה עבורכם עבודה נאמנה.

על הקשר העדין שבין אישה ותכשיטי הזהב שלה
04/07/13 | נשים - אחר
אם יש משהו שכל אחת שמחה לקבל, זה תכשיטים. אין מישהי על פני כדור הארץ שתגיד לא לתכשיט חדש ויפה, שיוסיף לה עוד מעט יוקרה מסוג זה או אחר.

הנדסאי תעשיה וניהול- בואו ללמוד מקצוע שישנה את חייכם
מעוניינים לרכוש ידע מקיף במערכות מידע? רוצים לרכוש כישורים טכניים ומעשיים ברמה גבוה במקצוע שייקח אתכם לגובה בתחום העסקי? אולי הגיע הזמן שתתעניינו בתואר הנדסאי תעשיה וניהול.

קורס הנהלת חשבונות- העתיד שלכם כבר כאן
אם אתם מחפשים קריירה אמתית שתעזור לכם להתקדם בחיים, אולי כדאי לכם לשקול לקחת קורס הנהלת חשבונות.

תוכנת לוטו - ההונאה הפשוטה ביותר
כל מי שמילא אי פעם טופס לוטו יודע דבר אחד- לא קל לנצח ולנחש את כל ששת המספרים של הלוטו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI