דף הבית חינוך ולימודים לימודים אקדמאיים הנדסאי תעשיה וניהול- בואו ללמוד מקצוע שישנה את חייכם
הנדסאי תעשיה וניהול- בואו ללמוד מקצוע שישנה את חייכם
סנונית תוכן 26/06/13 |  צפיות: 4345

מעוניינים לרכוש ידע מקיף במערכות מידע? רוצים לרכוש כישורים טכניים ומעשיים ברמה גבוה במקצוע שייקח אתכם לגובה בתחום העסקי? אולי הגיע הזמן שתתעניינו בתואר הנדסאי תעשיה וניהול.

בעולם המודרני בו אנחנו חיים היום, מערכות המידע השונות הן אלה אשר שולטות בכל התחומים של חיינו. ההתפתחות הטכנולוגית בעשורים האחרונים הביאה לכך שאנו רואים עלייה ניכרת בשימוש שנעשה במערכות מידע, אם זה בתחומי חיים פשוטים יחסית, כגון קניות בסופרמרקט או במכולת השכונתית, ועד תחומים, איך לומר, מתוחכמים או מסובכים יותר, כגון מערכות המידע של רשויות החוק השונות.

אך מה הן בעצם אותן מערכות מידע? בסופו של דבר מדובר במערכות ממוחשבות לניהול מידע. תפקידן של מערכות אלה הוא לאכסן את המידע בצורה נוחה, לעבד אותו, לנהל אותו, ובמידת הצורך, למשוך אותו על מנת שייעשה בו שימוש.

מאחר ותחום זה מתפתח בקצב מסחרר, מדי יום דרושים יותר ויותר אנשי מקצוע הבקיאים בנושא, אשר יוכלו לתרום מהידע שלהם לארגונים השונים. מסיבה זו, בוגרי הקורסים השונים, אשר מחזיקים בתואר הנדסאי תעשיה וניהול, הנם מבוקשים מאוד בעולם העסקי, דבר המבטיח כי תנאי ההעסקה שלהם יהיו טובים.

ניתן ללמוד לתואר הנדסאי תעשיה וניהול במגוון רחב מאוד של מכללות, ביניהן המכללה הטכנולוגית רופין, המכללה למנהל, המכללה האזורית צפת, מכללת עתיד, המכללה הטכנולוגית כנרת, מכללת נצרת עלית, המכללה הטכנולוגית באר שבע ועוד.

במסגרת הלימודים, תלמדו תכנים הלקוחים מתחומים רבים, כגון ההנדסה והפיננסים עם דגש על התמחות בתחום מערכות המידע, מדעי ההתנהגות, הנדסת תעשייה, כלכלה ומנהל ועוד נושאים רבים ומרתקים, שירחיבו את הידע ואת האופקים שלכם, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אתם מוכנים לעבודה בעולם האמיתי שמחכה לכם שם בחוץ, אחרי שתסיימו את חוק לימודיכם.

על מנת לעמוד בדרישות הקורס ולקבל את התואר הנכסף, אתם תיאלצו לעבור שתי בחינות ממלכתיות במקצועות הראשיים של הקורס. מדובר בבחינות אחידות המועברות לכל המכללות בארץ. כמו כן, תיאלצו להציג פרויקט גמר מקיף, אשר אמור בסופו של דבר לשקף באופן מלא את הידע שלכם, הן התיאורטי והן המעשי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סנונית תוכן


 


מאמרים נוספים מאת סנונית תוכן
 
תכשיטי זהב - ההיסטוריה חוזרת
14/09/13 | היסטוריה
אם הייתם נקלעים למדינת קליפורניה באמצע המאה ה- 19, הייתם נדהמים לגלות זרימה בלתי פוסקת של מהגרים שמנסים למצוא את מזלם בינות לפלגי הנחל השונים של החוף המערבי. מטרתם של כל המהגרים הללו היתה אחת. זהב. הרבה מאוד זהב.

שחר יהלום- היהלום המלוטש של האמנות העכשווית
האמנית הצעירה והמבטיחה שחר יהלום זורקת אל פני החלל את עבודותיה כאילו היו פצצת מימן שהאנרגיות שהשתחררו מהתלקחותה מתפזרות בחלל האוויר כאילו היו להם חיים משלהם.

מכינה טכנולוגית- העתיד שלכם מתחיל כאן
אם אתם מחפשים את דרככם המקצועית, ומעוניינים למצוא דרך להיכנס לעולם המקצועי, אולי כדאי לכם לשקול להצטרף למכינה טכנולוגית.

עדות אילמת- על הפרספקטיבה ועל האמנות של נגה אנגלר
התוכן של עבודותיה של נגה מציג אלמנטים סותרים המוצגים בצורה יעילה ותופסת עין באמצעות טכניקת הציור יוצאת הדופן של האמנית המוכשרת. היא נוטה לתעתע בחושיו של הצופה בעזרת משיכות המכחול שלה וליצור אזורי צבע וכתמי שמן המתחברים זה לזה באזורים המצוירים בפירוט יוצא דופן.

קורס טכנאי מחשבים- העתיד שלכם כבר כאן
רבים עומדים בשלב כלשהו של חייהם מול אפשרויות אין ספור כאשר הם מנסים להחליט באיזה מקצוע הם מעוניינים לעסוק. קורס טכנאי מחשבים יכול להיות התשובה.

היכנסו עוד היום לתעשייה- הירשמו לקורס אוטוקאד
מעוניינים לפתוח בפני עצמכם צוהר לעולם הבנייה והאדריכלות? הירשמו עוד היום לקורס אוטוקאד, אשר יעשה עבורכם עבודה נאמנה.

על הקשר העדין שבין אישה ותכשיטי הזהב שלה
04/07/13 | נשים - אחר
אם יש משהו שכל אחת שמחה לקבל, זה תכשיטים. אין מישהי על פני כדור הארץ שתגיד לא לתכשיט חדש ויפה, שיוסיף לה עוד מעט יוקרה מסוג זה או אחר.

הנדסאי תעשיה וניהול- בואו ללמוד מקצוע שישנה את חייכם
מעוניינים לרכוש ידע מקיף במערכות מידע? רוצים לרכוש כישורים טכניים ומעשיים ברמה גבוה במקצוע שייקח אתכם לגובה בתחום העסקי? אולי הגיע הזמן שתתעניינו בתואר הנדסאי תעשיה וניהול.

קורס הנהלת חשבונות- העתיד שלכם כבר כאן
אם אתם מחפשים קריירה אמתית שתעזור לכם להתקדם בחיים, אולי כדאי לכם לשקול לקחת קורס הנהלת חשבונות.

תוכנת לוטו - ההונאה הפשוטה ביותר
כל מי שמילא אי פעם טופס לוטו יודע דבר אחד- לא קל לנצח ולנחש את כל ששת המספרים של הלוטו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI