דף הבית אינטרנט והחיים ברשת רשתות חברתיות שיווק בפייסבוק – מי צריך את זה?
שיווק בפייסבוק – מי צריך את זה?
איציק דר 23/01/14 |  צפיות: 10838

בעולם הדיגיטלי בו אנו חיים הקשרים החברתיים שלנו בחלקם הגדול מתנהלים על פני הרשת והשחקנית הגדולה ביותר בעולם בתחום החברתי הינה פייסבוק. פייסבוק, הרשת שהוקמה לפני שנים לא רבות ותפסה תאוצה גדולה כל כך, חולשת היום כבר על יותר ממיליארד משתמשים פעילים ברחבי העולם, וכבר מזמן אינה רק רשת לשיתוף פוסטים והעברת מידע בין גולשים. שיווק בפייסבוק הוא ביטוי ששגור בפיו של כל בעל עסק הרוצה לשווק את עצמו ברשת, ואין מקום יותר טוב מלמצוא בו את קהל היעד המדוייק אותו מחפשים פרט לרשת החברתית הזו.

יכולת הפילוח הגבוהה

לעיתים אנו לא מייחסים חשיבות לפרסומות שאנו רואים בפייסבוק ולמידע המשותף בה שאינו מגיע מחברים קרובים שלנו, ולא שמים לב שמשום מה חלק גדול מהפרסומים והפוסטים מיועדים "במקרה" בדיוק בשבילנו, אם בשל טווח גילאים, תחומי התעניינות ועוד, אך שם הקוד לתופעה הזו הוא שיווק בפייסבוק. יכולת הפילוח וההגעה לקהל יעד ספציפי מדהימה והמפרסמים בפייסבוק יכולים לטרגט באופן כמעט מדוייק אל מי הם רוצים להגיע לפי תחומי התעניינות, מצב אישי [רווק, נשוי וכו'] מין ופרמטרים נוספים. שיווק בפייסבוק אם כן טומן בחובו יתרון עצום על פני שיווק כללי יותר.

פרסום ממומן

שיווק בפייסבוק הוא שיווק שאמור למתג את בעל העסק כמומחה בתחומו ויכול להיעשות על ידי פרסום פוסטים באופן קבוע, פוסטים שיעניינו את הגולשים וייתנו להם ערך מוסף בנושא ספציפי מה שיגרום להם לרצות לשתף במידע הזה. שיווק בפייסבוק יכול להיות גם פרסום ממומן ולאחר קביעה מדוייקת של קהל היעד אליו רוצים להגיע, המפרסם ישלם לפי כל קליק על המודעה שלו וכך יכניס כמה שיותר גולשים אל אתר האינטרנט שלו, דף נחיתה וכדומה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI