דף הבית פיננסים וכספים נדל"ן חני הורביץ - השפעות הסביבה על מחירי הדירות
חני הורביץ - השפעות הסביבה על מחירי הדירות
חני הורוביץ 21/03/14 |  צפיות: 11275

שוק הנדל"ן בישראל מושפע מכמה וכמה גורמים ועל פי כתבה שהתפרסמה באתר ynet, גורמים סביבתיים מסוימים משפיעים יותר ממה שנהוג לחשוב. מהם גורמים אלו וכיצד הם משפיעים על מחירי הדירות והביקוש עבורן?

כאשר ניגשים לרכוש נדל"ן למגורים ואף כאשר ניגשים להשקיע בפרויקט נדל"ן, יש להתחשב בפרמטרים שקשורים אל רמת החיים בסביבה ואל איכות המגורים באזור.

הפרמטרים העיקריים הם:

1. קרבה לים – גורם מכריע ביותר המייקר את מחיר הדירה, אך לעומת זאת, הקרבה לים יכולה לאפשר נוף ואוויר פתוח, נעימה, מקום בילוי קרוב ואף מרפסת שמש.

2. . סמיכות לכביש ראשיקבוצת הורוביץ יוכלמן מסבירה כי בכתבה צויין שקרבה לכבישים ראשיים היא מבוקשת. הקרבה לכביש ראשי מאפשרת התנהלות נגישה יותר ולכן גם מעלה את ערך הדירה.

3. קרבה לשמורת טבע –  קרבה לשמורת טבע מציעה יתרונות רבים כמו סמיכות לנוף ירוק ושטח אבעי ופתוח, אך יש לזכור שהיא מעלה את ערך הדירה בשיעור של 20%.

4. קרבה למתחם ירוק – סמיכות למדשאות ופארקים מעלה את מחיר הדירה בכ- 20%, אך מאפשרת לדייריה ליהנות מהליכה וישיבה בפארק פתוח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חני הורוביץ

קבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן מתמחה בייזום, תכנון, פיתוח והקמה של פרויקטים למגורים ולהשקעה, מרכזים מסחריים ומגדלי  משרדים יוקרתיים, במיקומים המבוקשים ביותר. 
בין הפרויקטים המוצלחים שקבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן כבר הובילה וביצעה ניתן למצוא בנייני בוטיק, לצד מגדלי דירות מפוארים .
קבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן נחשבת לאחת מחברות הנדל"ן הבולטות בשוק המקומי, בזכות צוות מיומן, מנוסה ואמין המלווה את הלקוח עד לקבלת המפתח
השילוב של יכולות הייזום, בד בבד עם המחויבות למצוינות בלתי מתפשרת בתכנון וביצוע, באים לידי ביטוי בכל הפרויקטים הייחודים של קבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן המתאפיינים במחירים אטרקטיביים, מבלי לוותר על הסטנדרטים הגבוהים.         
קבוצת הורוביץ יוכלמן בבעלות חני הורוביץ וזאב יוכלמן בונה כיום למעלה מ- 720 יחידות דיור בהיקף של למעלה מ-2 מיליארד ש"ח.

צרו קשר לפרטים נוספים:
טלפון: 072-3311942
כתובת: בזל 50 הרצליה.
פקס: 03-6099937
אימייל: [email protected] 


מאמרים נוספים מאת חני הורוביץ
 
חני הורביץ - השפעות הסביבה על מחירי הדירות
21/03/14 | נדל"ן
מהם הגורמים המשפיעים על מחירי הדירות והביקוש עבורן?

האם כדאי לקנות דירה במרכז לצורך השקעה? - חני הורביץ
12/12/13 | נדל"ן
רכישת דירה להשקעה הוא מהלך שמומחים רבים ממליצים עליו בשל התשואות הגבוהות שמבטיחות השקעות הנדל"ן. במיוחד כאשר מדובר על דירות חדשות במרכז הארץ ובמיוחד אם אלה דירות הממוקמות בשכונות מבוקשות מאוד, החזר ההשקעה מובטח. לפניכם חמש סיבות נוספות לרכישת דירה חדשה במרכז למטרת ההשקעה, הניתנות לכם מקבוצת הורוביץ יוכלמן, בניהולם של חני הורוביץ וזאב יוכלמן.

קבוצת הורוביץ-יוכלמן על סוגיית המיסוי במסגרת קבוצת רכישה
10/11/13 | נדל"ן
אם בעבר, הדעה הרווחת הייתה כי קבוצות רכישה הן תופעה חולפת, מבחן המציאות בהחלט מעיד אחרת. הסיבה לכך היא פשוטה. רכישת דירה באמצעות קבוצת רכישה היא הרבה יותר משתלמת כלכלית ולא בכדי.

חני הורוביץ על קבוצות הרכישה - ממה צריך להזהר?
10/10/13 | נדל"ן
קבוצת רכישה הפכה לא מכבר לחלופה מקובלת לרכישת דירה חדשה מקבלן. בין הסיבות הנפוצות שבגינן אנשים מצטרפים לקבוצות הרכישה ניתן למצוא סיבות כלכליות, איכות חיים וכן היבטים תכנוניים – הנדסיים

רכישת דירה באמצעות קבוצת רכישה - חני הורוביץ
29/08/13 | נדל"ן
לרכישת דירה באמצעות קבוצת רכישה יש לא מעט יתרונות, דוגמת היכולת לבחור את השכנים. מי שנכווה בעברו משכנים לא "סימפטיים" בלשון המעטה, מודע ליתרון האדיר שבדבר. יתרון נוסף הוא היכולת לתכנן את דירת החלומות, שכן בניגוד לרכישת דירה "מוכנה" מקבלן או רכישת דירה מיד שנייה, שגם אם נעשה בה שיפוץ, עדיין ישנם יסודות ומגבלות שלא ניתן להתגבר עליהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI