דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית היתרונות אותם מספק פורטל ארגוני
היתרונות אותם מספק פורטל ארגוני
אוהד זמלר 15/04/14 |  צפיות: 3086

פורטל ארגוני הוא אתר פנים ארגוני שמתאים עבור חברות גדולות או בינוניות, וכל עובד ומנהל יכולים להיכנס אליו באמצעות הקשת שם משתמש וסיסמה. לפורטל הארגוני יש יתרונות רבים שמייעלים את עבודת הארגון ותורמים לחיזוק הקשר שבין ההנהלה לעובדים בו. במאמר הבא נפרט על חלק מהיתרונות שמספק הפורטל הארגוני.

היתרונות אותם מספק הפורטל הארגוני

· פורטל ארגוני הינו פלטפורמה מעולה לפרסום כרטיסים למופעים והצגות וכן לדילים וטיולים, הניתנים לארגונים גדולים ובינוניים.

· בפורטל הארגוני מפורסמים חדשות על מה שקורה בחברה ועל השוק שהיא פועלת בו. כמו כן ניתן בפורטל מידע סוציאלי על זכויות עובדים על פי החוק, או על פי הטבות שהארגון מספק לעובדים לפי קריטריונים שונים.

· פורטל ארגוני כולל פורום שבו העובדים מעלים דברים שלפי דעתם צריך לשפר ולייעל בארגון וזוכים למענה של המנכ"ל או מנהל בכיר אחר בארגון. כשעובד רואה שמתייחסים לדעתו ומשנים דברים בארגון שהוא או חבריו העלו, הוא מרוצה יותר, ומרגיש שייכות גדולה יותר לארגון. התמורה לארגון היא גדולה, היות ועובד מרוצה יותר הוא עובד עם מוטיבציה גבוהה יותר, שמפיק מעצמו יותר.

· פורטל הארגוני מאפשר לארגון לרכז טפסים שונים שהעובדים צריכים למלא. מדובר בממשק מעולה היות וללא הפורטל הארגוני הארגון צריך לשלוח את הטפסים דרך האימייל ולא תמיד הם מגיעים לכולם, או שמגיעים אך נמחקים בטעות על ידי העובד. פרסום הטפסים דרך הפורטל הארגוני משפר מאוד את הנוחות של העובד, ומועיל מאוד לארגון כיוון שהוא מקבל את הטפסים ממולאים הרבה יותר מהר.

· בפורטל הארגוני הארגון מפרסם מידע מקצועי שהופך את העובדים לעובדים איכותיים יותר ומקצועיים יותר. כשמפורסם מידע מקצועי בפורטל, גם עובד שלא השתתף בהדרכה מסוימת יכול לדעת מה הועבר בה היות והמצגות ושאר המידע שהועבר בה ניתנים לצפייה על ידו. בנוסף, לעתים עובדים נכנסים לאתרי אינטרנט שונים שלא קשורים לארגון, ובזכות הפורטל הארגוני חלק מהעובדים יבחרו להיכנס לממשק המידע המקצועי ולא לפייסבוק או לאתרים אחרים.

אם אתם בעלים של חברה, ואתם מתעניינים בפורטל ארגוני צרו קשר עם חברת DREAMVIEW שהינה בעלת ניסיון רב בהקמת אתרי פורטל ארגוני במקצועיות ובמיומנות .

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר מסחר אלקטרוני ו בניית אתר תדמית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI