דף הבית קניות וצרכנות צרכנות באילו אמצעים ניתן כיום לחמם בריכות?
באילו אמצעים ניתן כיום לחמם בריכות?
יהודה שמש 03/03/15 |  צפיות: 3552

מערכות חימום משפרות משמעותית את ההנאה מבריכות שחייה. בעזרת חימום ניתן להשתמש בבריכה לכל אורך השנה, ללא תלות בתנאי מזג האוויר או בהפרשי הטמפרטורות. האמצעים המשוכללים לחימום בריכות עולים בקנה אחד עם צרכי הלקוחות ומיוצרים תוך עמידה בקריטריונים מחמירים של בטיחות. מעבר לכך, משתלם להשקיע בהוספת אמצעי חימום וכך לשדרג את הבריכה.

אלו האמצעים העיקריים לחימום בריכות:

· מערכת סולארית לחימום כמויות גדולות של מים לטמפרטורות נמוכות ובינוניות

· משאבת חימום לשמירה על חום אחיד לאורך זמן

· גוף חימום לחיבור על קו המים

כיצד בוחרים אמצעי חימום בריכות?

השאלה היא כיצד בוחרים את האמצעי המתאים ביותר עבור חימום הבריכה. ראשית, יש לחשב את מידות הבריכה לפי אורך, רוחב ושטח. גם עומק הבריכה משפיע על הצורך במערכות חימום כאלה ואחרות. ככל שהבריכה עמוקה וגדולה יותר, כך נדרש הלקוח להתקין מערכות חימום מאסיביות. שנית, כדאי להגדיר מראש את הצורך בהעלאת הטמפרטורה. יש לקוחות המסתפקים בהעלאת טמפרטורה ב-10 מעלות בלבד, לעומת אחרים שיתעקשו על הוספת 15 מעלות ולמעלה מכך.

מערכות חימום לבריכה נבחרות לפי שעות חימום ראשוני. מספר השעות קובע את הדגם הרצוי של מערכת סולארית, משאבת חימום או גוף חימום לחיבור על קו המים. לבסוף כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי רכישת כיסוי תרמי. ברוב המקרים עדיף להשקיע בכיסוי תרמי שיאפשר שמירה על טמפרטורות נוחות בבריכה, גם ללא צורך באמצעי חימום נפרדים.

לסיכום, יש הרבה שיקולים המלווים את התהליך של חימום בריכות. אמצעי החימום מתאימים לבריכות פרטיות וציבוריות והם מאפשרים שחייה נעימה לכל אורך השנה. גם במדינה חמה יחסית כמו ישראל אפשר לנצל את היעילות של אמצעי החימום. הנקודה העיקרית היא לבחור מערכת חימום אפקטיבית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יהודה שמש


 


מאמרים נוספים מאת יהודה שמש
 
שמירה על כללי בטיחות בזמן העבודה עם מנוף הרמה
25/10/15 | שיפוצים
אין שום צל של ספק כי העבודה עם מנוף הרמה יכולה להגשים שורה ארוכה מאד של מטרות - בהובלות, באתרי בניה, בהקמת במות, בטעינה ופרקיה של מכולות, בהורדה של ציוד כבד מתוך כלי רכב מסחריים....

על החשיבות של חברת אבטחה בהגנה מפני פריצות של האקרים
25/10/15 | צרכנות
לכאורה, כאשר אנו מדברים על אבטחת ארגון, הרי שיש כאן אבטחה בשני רבים שונים. אבטחה מסוג אחד נוגעת לאבטחה פיזית על משרדי הארגון עצמם - עבור אבטחה זו נפנה אל חברת אבטחה שתספק לנו מאבטחים חמושים, ואלו יגנו על המתחם ויפקחו עין לאורך שעות היום והלילה. הרובד השני הוא של הגנה על המידע שנמצא בתוך העסק עצמו מפני האקרים. אולם, מיהם המומחים שנפנה אליהם כדי לקבל את ההגנה הראויה? התשובה היא שגם כאן - פונים אל חברת אבטחה!

פתרונות יישור שיניים שונים
25/10/15 | רפואה
שיניים ישרות משפרות את הדימוי העצמי ומקלות על אכילה ודיבור. ניתן לבחור בין פתרונות שונים כדי ליישר את השיניים ובין היתר רצוי להכיר את היתרונות של יישור שיניים שקוף

4 דברים חשובים לבדוק לפני רכישת מערכת מולטימדיה לרכב
מערכת מולטמדיה לרכב הינו דבר אינו זול, לכן אספנו לכם דברים שאתם חייבים לבדוק

כל מה שחשוב לדעת על הובלת פסנתרים
06/04/15 | צרכנות
אשר אנשים מבקשים להיעזר בשירותי הובלות באשדוד וברחבי הארץ, אפשר לצפות לכך שהשירות יהיה כמובן.....

כל השלבים בתהליך של בניה מהירה
05/04/15 | תעשייה
לשיטת הבניה שאנו עומדים לחשוף בפניכם, קוראים בניה מהירה. שיטה זו קיבלה את שמה, משום שבאופן טבעי..........

חמישה טיפים שיעזרו לכם לבחור את הפרקט המושלם
כך תדעו לבחור את הפרקט הנכון

רשת צל בגני משחקים וחשיבותה עבור הילדים
11/03/15 | צרכנות
קרני שמש עלולות להזיק ולגרום לבעיות בריאותיות עקב חשיפה רבה, ילדים קטנים יותר רגישים לקרני השמש וחשוב מאוד לספק קירוי בזמן שהם משחקים.

סימנים להחלפת גז במיזוג האוויר ברכב
במדינתנו החמה יש ערך עליון למיזוג תקין באוטו

חובת בדיקות תקופתיות למטפים
מטפים הם דבר חשוב שיכול להציל חיים, עם זאת חשוב לערוך להם בדיקות תקופתיות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI