דף הבית עבודה וקריירה ראיון עבודה פרסום אפקטיבי של מודעה בלוח דרושים.
פרסום אפקטיבי של מודעה בלוח דרושים.
יוסי בוזגלו 26/01/12 |  צפיות: 14230

כבעל עסק הינך נדרש מעת לעת לגיוס עובדים חדשים. הליך גיוס עובדים אינו פשוט והוא דורש תשומת לב והפניית זמן ומשאבים. בראשית המהלך עליך לנסח מודעת דרושים מתאימה ולפרסמה בלוח דרושים. כדי לוודא שהפונים אלייך יתאימו לאופי הארגון והמשרה. עלייך להקפיד על ניסוח נכון ומכוון של מודעת דרושים ופרסומה באמצעים המתאימים והאפקטיביים ביותר. אלו דגשים יש להביא במודעת דרושים? מהם האפיקים המומלצים לפרסום? בחרנו עבורך שלושה קריטריונים עיקריים לפרסום אפקטיבי.

1. בהירות מודעת הדרושים.

בניסוח מודעת דרושים יש להקפיד על הכללים הבאים: הצגת הארגון, למשל, חברה העוסקת בייבוא ושיווק ציוד משרדי, ארגון הפועל להשגת מחסה לפליטים וכו'. הצגת הארגון תבהיר למחפש העבודה את סדר גודל המשרה. מודעה הפותחת בהצגת הארגון, תמשוך אליה פניות רבות יותר מצד מחפשי העבודה. רשום מה הן דרישות המשרה, היקפה ואם נדרש ניסיון קודם, תואר רלוונטי, ידע מקצועי מסוים וכו'. פעולות אלו יגדילו את כמות ואיכות הנענים למודעה.

2. פרטים ליצירת קשר.

כדאי להחליט מי הגורם שיטפל בפונים דרך מודעת דרושים. לאחר שהחלטת מי יהיה זה אליו יגיעו קורות החיים, ציין במודעה את דרכי ההתקשרות. רשום את כתובת הדואר האלקטרוני של הגורם המטפל ו/או מספר הפקס להגשת מועמדות למשרה. במידה ומדובר בארגון גדול, אל תשכח לציין במודעה את שמו של האחראי על הגיוס ובקש מהפונים לציין בפנייה את שם האחראי. על מנת להגדיל את כמות הפונים, כדי להוסיף גם מספר טלפון ליצירת קשר ובירור פרטים נוספים אודות המשרה המוצעת.

3. איתור לוח דרושים רלוונטי.

לאחר שניסחת מודעה ברורה המיועדת להפצה בלוח דרושים. בדוק מבין האפשרויות הרבות הקיימות לפרסום מודעת דרושים, מהי האפשרות שתגרום למחפשי עבודה מתאימים לשלוח לך קורות חיים? פרסום מודעה בעיתון מודפס, פרסום מודעה בלוח דרושים של אתרים המיועדים למחפשי עבודה, פרסום ברשתות החברתיות, פרסום בלוח דרושים ייעודי, או פרסום מודעת דרושים באתר האינטרנט של החברה במקום בולט. לכל אחד מאפיקי הפרסום קיימים יתרונות, חלקם לא רלוונטיים לסוג המשרה אותה אתה מבקש לאייש. לכן בדוק את אפיקי הפרסום השונים ובחר את האפיק המתאים לך. 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI