דף הבית רפואה ובריאות בריאות עיניים אירידיולוגיה - שאלות שכיחות
אירידיולוגיה - שאלות שכיחות
אלישבע הניג 11/07/10 |  צפיות: 1974

ככל שהאירידולוגיה חודרת יותר לתודעת הציבור, כך חוזרות ועולות שאלות קבועות. אף כי אנשים מתחילים לגלות עניין יותר ויותר באירידולוגיה, תמיד יבקשו לברר וממקור ראשון את מה שאינם בטוחים בו עדיין.

מהי אירידיולוגיה?
מהם היתרונות של אבחון אירידיולוגי על פני אבחון אחר?
מה נותנת לנו האירידולוגיה?
מהם אחוזי הדיוק וההצלחה באבחון האירידולוגי?
מה הקשר בין אבחון אירידולוגי ורפואה קונבנציונלית, והאם מכירה הרפואה הקונבנציונלית באירידולוגיה?

שאלות אלו ושכמותן – מלמדות על צימאון הציבור לדעת עוד, להשתכנע, ולפתח פתיחות גדולה יותר וקבלה של האירידולוגיה, כאמצעי בטוח בקביעת מצבו הפיסי והרגשי של האדם. השאלות לגבי האירידולוגיה נובעות מתוך הצורך לחדד את הדברים שממילא ידועים, ולא כדי להטיל ספק באירידולוגיה.

מהי אירידיולוגיה?

אירידולוגיה (ויש שיכתבו – אירידיולוגיה) הוא מדע שמקורו בטיבט, ועוסק בזיהוי נטיות תורשתיות מולדות, או נטיות נרכשות ועתידניות, העלולות להשפיע על מצבו הבריאותי - הפיסי והרגשי של האדם. כל זה מתוך הסתכלות בגלגל העין, ובכלל זה: האישון (אותה נקודה שחורה ומרכזית), האיריס או הקשתית (החלק הצבעוני שמזכה את בעליו במיתוג – "יש לו עיניים כחולות, או חומות, או יפות" וכו'), ולובן העין – זה שעוטף את אזור הקשתית, ומגיע בחלק הנראה של העין עד לגבולות העפעפיים.*

מהם היתרונות של אבחון אירידולוגי על פני אבחון אחר?

אבחון אירידולוגי הוא תהליך מהיר וקל, אינו פולשני ואינו מכאיב, מתאים לכל אחד בכל מצב ובכל גיל (מילדות צעירה ועד לזיקנה). באבחון האירידולוגי, במרבית המקרים, שותף המטופל להליך האבחון ולומד להכיר את עינו שלו. אבחון האירידולוגי – חוסך בזמן והתוצאות מתקבלות במקום באופן מיידי.

מהם אחוזי הדיוק וההצלחה של אבחון אירידיולוגי?

מאחר שהעין משקפת את כל אברי הגוף, ומאחר שהגוף אינו משקר, הלוא אם ייעשה האבחון על ידי מאבחן אירידולוגי בקי ומוסמך, וכאן אני שומרת לעצמי את הזכות להיות זהירה ככל הניתן, אחוזי הדיוק יתקרבו ל – 100 אחוזים. עלינו לזכור שמדובר לעולם בנטיות, ונטיות - דרכן להתממש.

מה הקשר בין אבחון אירידולוגי ורפואה קונבנציונלית, והאם מכירה הרפואה הקונבנציונלית באירידולוגיה?

האירידולוגיה אינה סותרת, נוגדת או מבטלת את הרפואה הקונבנציונלית, אלא משלימה אותה.
יותר רופאים לומדים היום לקבל את האירידולוגיה, ולהתייחס אל תוצאות האבחון והמלצות המאבחן האירידולוגי.

מה נותנת לנו האירידולוגיה?

בהתייחס לצבע העין וסממנים פנימיים שונים, מקנה לנו האירידולוגיה כלים ודרכים לשמירה טובה יותר על בריאותנו.
העובדה שאנו לא מדברים על מחלות אלא על נטיות שעלולות להביא להתפרצותן של מחלות וסבל, מדליקה אצל מרבית האנשים נורה אדומה, ומשנה את התפיסה וההתייחסות אל גופם ומצב בריאותם. נראה לי, שזה לעצמו. מייחד את האירידולוגיה על פני אבחונים אחרים, שאינם יכולים לצפות דברים עתידניים.

לסיכום: גם אם אתם חוששים לשמוע על מצבכם הבריאותי, תמיד ולעולם יפה שעה אחת קודם!

עיברו אבחון אירידולוגי  -  לבריאות, לבריאותכם!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אלישבע הניג

אלישבע הניג עיסוי רפואי (ללא אופי מיני) אבחון אירידולוגי בן גוריון 254, גבעתיים 03-7322668, 054-4657977 www.elisheva.co.il

http://www.facebook.com/ehenig                            

http://www.youtube.com/results?search_query=elishevahenig&aq=f 


מאמרים נוספים מאת אלישבע הניג
 
למה להאמין?
על ההבדל בין אבחון אירידולוגי ואבחונים אחרים

אירידיולוגיה - שאלות שכיחות
ככל שהאירידולוגיה חודרת יותר לתודעת הציבור, כך חוזרות ועולות שאלות קבועות. אף כי אנשים מתחילים לגלות עניין יותר ויותר באירידולוגיה, תמיד יבקשו לברר וממקור ראשון את מה שאינם בטוחים בו עדיין.

אירידיולוגיה, רפואת עיניים ומה שביניהם
אירידולוגיה עוסקת אמנם בעין, אבל טעות היא לחשוב אירידיולוגיה היא רפואת עיניים, ושכל אירידולוג הוא מרפא עיניים, או כל רופא עיניים הוא אירידיולוג. ההתבוננות בעין, היא הדבר המשותף לשני בעלי המקצוע – גם הרופא וגם האירידולוג, אך הממצאים שכל אחד ימצא הם אחרים.

מה קשור כאב ראש אל אבחון אירידולוגי
רבות כבר דובר על סוגים שונים של כאבי ראש ומיגרנות. רבים ניסו שיטות טיפול שונות, עברו בדיקות מבדיקות שונות, ונשארו עם הכאב המטריד. דבר אחד לא ידעו הסובלים: הפתרון למגוון כאבי ראש ניתן למצוא בתהליך הקרוי אבחון אירידולוגי.

זיהוי מחלות כרוניות על ידי אבחון אירידולוגי
01/03/10 | מחלות לב
מי בינינו, ובמיוחד מי שיש לו יסוד גנטי לדבר, אינו מעוניין לדעת על מחלות כרוניות או ממאירות? בלב מי לא מקנן הפחד שמא הוא נושא חלילה מחלה כרונית שהיית קרוב לודאי למי מהוריו?

עיסוי רקמות לספורטאים, ומה עם כל השאר?
01/06/09 | אימונים
מניסיון לימודיי ועבודתי בשטח, אני יכולה לומר שישנם עוד סוגים נוספים של עיסוי מלבד עיסוי שבדי, עיסוי רקמות עמוק ו- עיסוי ספורטאים. למה אם כן שלא נשאל את השאלה גם לגבי העיסויים האחרים?

עיסוי רקמות עמוק
עיסוי רקמות עמוק פועל על הרבדים העמוקים של מערכת השרירים ומטפל בבעיות כרוניות ופתולוגיות. הטכניקות הטיפוליות של עיסוי רקמות עמוק כוללות טריגר פוינט, אקטיבציה, הנעת מפרקים, מתיחות ו-pnf בנוסף למכשירים כמו מערכת אלקטרודות ((tens ואחרות.

עיסוי ספורטאים
המושג עיסוי ספורטאים מתייחס למהות מיוחדת של עיסוי רפואי שעושים בה שימוש לפני, במהלך ואחרי פעילות אתלטית. כל זאת כדי להביא ספורטאים ליכולת ביצוע ספורטיבית מרבית על ידי הפגת עייפותו, הרגעה והפחתת נפיחויות ושרירים מתוחים, לשפר את הגמישות ולמנוע פציעות. קיימים ממצאים היסטוריים המעידים שגם לפני 3000 שנה, עיסוי ספורטאים היה בשימוש בתרבויות שונות.

אירידולוגיה וצורת אבחון אירידולוגי
אירידולוגיה היא מדע העוסק בזיהוי חולשות אברי הגוף על ידי אבחון כפי שמשתקפים על פי מקומם בגלגל העין. קרבת העין למוח ולמרכזי העצבים הרבים השולטים בו, עוזרים למפות את אברי הגוף השונים, לזהות בהם חולשות גנטיות או נרכשות, העלולות להביא לתחלואים ומחלות אם לא ישמור האדם על בריאותו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI