דף הבית מיסים מיסוי בינלאומי מיסוי תושבי ישראל המחזיקים בנדל"ן בארה"ב באמצעות חברה אמריקאית מסוג LLC
מיסוי תושבי ישראל המחזיקים בנדל"ן בארה"ב באמצעות חברה אמריקאית מסוג LLC
אסי שרון 27/10/10 |  צפיות: 12509

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה שמשקיעים ישראלים רבים מבצעים השקעות נדל"ן בארה"ב באמצעות חברה אמריקאית מסוג LLC . ראוי לציין שלא כל המשקיעים מודעים או מבינים את כל השלכות המיסוי שחלות עליהם בארה"ב ובישראל.

תושב ישראל שהשקיע בנדל"ן בארה"ב באמצעות חברת LLC חייב להגיש דוחות מס בשתי המדינות - בארה"ב ובישראל.

באופן מעשי בהשקעה בנדל"ן להשכרה צפויים להיות שני סוגי הכנסות:

  1. הכנסהמשכירות שוטפת.
  2. הכנסהמרווח הון במכירת נכס או נכסים.

לגבי מיסוי בארה"ב

בארה"ב כאשר יש יותר מבעלים אחד ל LLC ברירת המחדל היא מיסוי שקוף של שותפות. במקרה זה ה LLC מגיש דוח שנתי למס הכנסה האמריקאי אך עם זאת ה LLC אינו משלם מס. אלא ההכנסות או ההפסדים מיוחסים לבעלי ה LLC על פי שיעור הבעלות היחסי שלהם.

מיסוי הכנסות משכירות בארה"ב

על הכנסה משכירות שוטפת של ה LLC שיוחסה לבעלים - ישלם הבעלים היחיד מס פדראלי לפי טבלאת המס של יחידים תושבי ארה"ב נשואים המגישים דוח בנפרד. שיעורי המס נעים בין 10% ל 35% .

בנוסף לתשלום מס לרשות הפדראלית יש לדווח ולשלם מס גם לרשויות של המדינה בה נמצא הנכס או נכסי הנדל"ן של ה LLC. שיעור מס ההכנסה המדינתי משתנה בין מדינה למדינה.ישנן מדינות שבהן אין מס הכנסה ליחידים.

מיסוי רווחי הון בארה"ב

על הכנסות משויכות מרווח הון ישלם הבעלים בארה"ב מס רווח הון פדראלי ובנוסף לכך מס מדינתי של המדינה בה נמצא הנכס או הנכסים. שיעור מס רווח הון פדראלי הוא 15% וצפוי לעלות ל 20% בשנת 2011 .

לגבי מיסוי בישראל

בהתקיים 2 התנאים הנ"ל:

  1. הבעליםשל ה LLC מדווח בישראל על הכנסה שיוחסה אליו מה LLC באופן שוטף.
  2. השליטהוהניהול על עסקיו של ה LLC אינם מופעלים מישראל.

בעלי ה LLC ימוסו בישראל על הכנסות ה LLC כדלהלן:

מיסוי ההכנסות משכירות בישראל

הכנסות משכירות שוטפת של ה LLC ישויכו לבעלים תושב ישראל וימוסו לפי שיעור מס שולי של הבעלים בקיזוז מס ששולם בארה"ב. (נכון להיום שיעור מס מכסימלי 45%).תהיה גם חבות ביטוח לאומי מעל סכום מסוים של הכנסות.

מיסוי רווחי ההון בישראל

רווחי הון של ה LLC ישויכו לבעלים תושב ישראל וימוסו לפי שיעור מס של 20% בקיזוז מס ששולם בארה"ב.

.

סקירה תמציתית זו אינה יכולה להוות תחליף לייעוץ מקצועי ספציפי.

המאמר המלא נמצא באתר האינטרנט של קיש ושות' רואי חשבון www.kcpa.co.il .


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסי שרון


 


מאמרים נוספים מאת אסי שרון
 
מערכות תצוגה וסטנדים - סיוע לתהליך המכירה בחנות
07/08/11 | מכירות
מערכות תצוגה ו סטנדים לתצוגה תורמים לניצול החלל בצורה המירבית ומסייעים בתהליך המכירה. רוצים לקבל מידע נוסף בנושא? הכנסו למאמר המורחב.

השכרת שמלות לאירועים - ללבוש מעצבי על !
12/07/11 | אופנה
ב wish יש את השמלות ערב של כל המעצבים הבינלאומיים הטובים ביותר.השכרת שמלות לכל סוגי האירועים ממעצבי העל.

עיצוב חלונות ראווה בעזרת מדבקות קיר
28/06/11 | מיתוג
אחת הדרכים לעצב חלונות ראווה היא באמצעות מדבקות. היחס לתחום הפקת מדבקות הופך להיות חיובי יותר ויותר לאורך השנים האחרונות. רוצים לקבל מידע נוסף על עיצוב חלונות ראווה? כל המידע במאמר הבא.

התקנת מנעולים ע"י מנעולן מומחה
אם אתם מחפשים מנעולן במרכז ,אנו ממליצים לכם בכל לשון על חברת מרתוק.אפשר לספר הרבה על חברת מרתוק אשר משווקת את מנעול הרתק המוביל בארץ להגנה מסיבית על דלתות הפלדה,שנקרא גם הוא כמובן ''מרתוק''.

נורית פרדו - קורס לימודי אסטרולוגיה
נורית פרדו היא אסטרולוגית מומחית ,במשך עשרים ושמונה השנים בהם היא עובדת כאסטרולוגית,נורית רכשה מיומנות בשפת האסטרולוגיה העשירה אשר בנויה על פי סימנים ומשלים עמוקים אשר נוגעים בכוחות הנפש העמוקים ביותר של האדם ובנבכי התת-מודע שלו.עוד מידע על קורס האסטרולוגיה של נורית פרדו? הכנסו למאמר בנושא

החלפת מנעול - הבטיחות משתלמת
פרצו לכם את הדירה ? איבדתם את המפתחות ? אתם עוברים לדירה חדשה ? מכל אחד ממקרים משמחים או עצובים אלו לפי בחירתכם,צריך לבצע החלפת מנעול. במאמר הבא נסביר בהרחבה על הנושא.

מתקני תצוגה - מערכות מודולריות לשיווק מוצרים
מידי שנה חברות רבות משיקות מגוון רחב של מוצרים לשוק המקומי והעולמי. כל השקת מוצר חדש מלווה בשלבים רבים של תכנון, בדיקות הפקה והשקה.במאמר הבא נעסוק באפשרויות התצוגה השונים כמו מתקני תצוגה ומערכות מודולריות לפרסום שיווקי ויעיל.

הקניית מיומנויות חברתיות לילדים
20/04/11 | הורות
טיפול של הקניית מיומנויות חברתיות לילדים יעסוק בשלב הראשון בזיהוי של אותם התנהגויות וכישורים שאינם מפותחים מספיק,ואשר גורמים ומגרים את הלחץ החברתי.מאמר בנושא התמודדות עם חרם כיתתי על הילד.

סדנאות אסטרולוגיה בהדרכת אסטרולוגית מומחית
לא חסרות סדנאות אסטרולוגיה בארץ.מה שכן כדאי לברר מי מעביר אותן לפני שנרשמים לסדנה מסוג זה.נורית פרדו אסטרולוגית מומחית בעלת שם בארץ מעבירה קורסים,סדנאות,ייעוץ אסטרולוגי ועוד. כל המידע במאמר הבא.

הדברת טרמיטים ושאר מזיקים
04/04/11 | חיות מחמד
עולמנו מלא בחיות שונות ומשונות. חלקן חיות מחמד, חלקן חיות בר וחלקן מהוות מטרד רציני לחיינו.טרמיטים, חולדות , פרעושים ושאר מזיקים הן רק חלק מהחיות שציקורל הדברות מדבירה בהצלחה כבר שנים. הכנסו למאמר למידע נוסף על הנושא.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI