דף הבית רוחניות אסטרולוגיה נורית פרדו - קורס לימודי אסטרולוגיה
נורית פרדו - קורס לימודי אסטרולוגיה
אסי שרון 20/06/11 |  צפיות: 5358

נורית פרדו אסטרולוגית מומחית

אנשים רבים מתיחסים באמון מסויג לאסטרולוגיה ואפילו אסטרולוג אואסטרולוגית מומחים בתחומם עלולים להתפש בעיני רבים כשרלטנים במקרה הטובוכנוכלים במקרה הגרוע.גישה מוטעית ומצערת זו נובעת מהתפישה המדעיתהמטריאליסטית אשר שלטה בעולם המערבי במאות השנים האחרונות ואשר נוטה לראותבאסטרולוגיה סוג של אמונה טפלה,ובפרט המחשבה שלגרמי השמיים יש השפעה עלגורלם של בני אדם נתפשת על ידה  כמעין עבודת אלילים.אולם האמת היאשהאסטרולוגיה הינה מדע עתיק אשר נותן פירוש מעמיק לתנועות גרמי השמיים עלמנת לקרוא ולהבין את המהות הרוחנית אשר הכוכבים הם רק ביטוי לחכמתה האיןסופית ולהנהגתה,ואינה מיחסת להם כוחות בפני עצמן.אסטרולוג או אסטרולוגיתמומחית הם אנשים שפשוט הגיעו לרמת שליטה גבוהה בשפת האסטרולוגיה ויודעיםלקרוא את המפה שהכוכבים מסמנים עבורנו בצורה נכונה.נורית פרדו היא אסטרולוגית מומחית ,במשך עשרים ושמונה השנים בהם היא עובדת כאסטרולוגית,נורית רכשה מיומנותבשפת האסטרולוגיה העשירה אשר בנויה על פי סימנים ומשלים עמוקים אשר נוגעיםבכוחות הנפש העמוקים ביותר של האדם ובנבכי התת-מודע שלו.היכולת של נוריתכאסטרולוגית לצרף את הסימנים השונים הנובעים מתוך מהלך הכוכבים לכדי מפהשלמה וברורה ולהעביר את המסרים ללקוחותיה בשפה אישית ומובנת,הופך כל תחזיתאסטרולוגית שלה למקור בלתי נדלה של הבנה לעומק למבנה האישיות,הנטיות,הכשרונות ומהלך החיים האפשרי של  האדם.כאסטרולוגית מומחית אומרתנורית אני יכולה לעזור ולסייע למטופלים רבים על פי ידע מדויק בתחומים  שבהםהמדע והרפואה הקונבנציונאלית אינם מסוגלים לתת תשובות.

קורס לימודי אסטרולוגיה

מלבד מתן יעוץ פרטי נורית מעבירה גם קורסים שונים של לימודי אסטרולוגיה למתחילים ולמתקדמים.בקורס לימודי אסטרולוגיה ניתנים כל הכלים הנדרשיםלהכנת מפה אסטרולוגית:הכוכבים ומשמעותם,הבתים והשלכותיהם,סוגי הזויותהשונות שבין הכוכבים,הסימבוליקה המיוחדת לכל מזל,קו האופק,נקודת רום השמייםוכו'. לימודי אסטרולוגיה על ידי נורית פרדו מהווים מלבד הנאה עצומה והעשרהרוחנית  גם כלי לעיסוק  פעיל ומקצועי באסטרולגיה מעשית ובהעברת לימודיאסטרולוגיה בעתיד לקהלים שונים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסי שרון


 


מאמרים נוספים מאת אסי שרון
 
מערכות תצוגה וסטנדים - סיוע לתהליך המכירה בחנות
07/08/11 | מכירות
מערכות תצוגה ו סטנדים לתצוגה תורמים לניצול החלל בצורה המירבית ומסייעים בתהליך המכירה. רוצים לקבל מידע נוסף בנושא? הכנסו למאמר המורחב.

השכרת שמלות לאירועים - ללבוש מעצבי על !
12/07/11 | אופנה
ב wish יש את השמלות ערב של כל המעצבים הבינלאומיים הטובים ביותר.השכרת שמלות לכל סוגי האירועים ממעצבי העל.

עיצוב חלונות ראווה בעזרת מדבקות קיר
28/06/11 | מיתוג
אחת הדרכים לעצב חלונות ראווה היא באמצעות מדבקות. היחס לתחום הפקת מדבקות הופך להיות חיובי יותר ויותר לאורך השנים האחרונות. רוצים לקבל מידע נוסף על עיצוב חלונות ראווה? כל המידע במאמר הבא.

התקנת מנעולים ע"י מנעולן מומחה
אם אתם מחפשים מנעולן במרכז ,אנו ממליצים לכם בכל לשון על חברת מרתוק.אפשר לספר הרבה על חברת מרתוק אשר משווקת את מנעול הרתק המוביל בארץ להגנה מסיבית על דלתות הפלדה,שנקרא גם הוא כמובן ''מרתוק''.

נורית פרדו - קורס לימודי אסטרולוגיה
נורית פרדו היא אסטרולוגית מומחית ,במשך עשרים ושמונה השנים בהם היא עובדת כאסטרולוגית,נורית רכשה מיומנות בשפת האסטרולוגיה העשירה אשר בנויה על פי סימנים ומשלים עמוקים אשר נוגעים בכוחות הנפש העמוקים ביותר של האדם ובנבכי התת-מודע שלו.עוד מידע על קורס האסטרולוגיה של נורית פרדו? הכנסו למאמר בנושא

החלפת מנעול - הבטיחות משתלמת
פרצו לכם את הדירה ? איבדתם את המפתחות ? אתם עוברים לדירה חדשה ? מכל אחד ממקרים משמחים או עצובים אלו לפי בחירתכם,צריך לבצע החלפת מנעול. במאמר הבא נסביר בהרחבה על הנושא.

מתקני תצוגה - מערכות מודולריות לשיווק מוצרים
מידי שנה חברות רבות משיקות מגוון רחב של מוצרים לשוק המקומי והעולמי. כל השקת מוצר חדש מלווה בשלבים רבים של תכנון, בדיקות הפקה והשקה.במאמר הבא נעסוק באפשרויות התצוגה השונים כמו מתקני תצוגה ומערכות מודולריות לפרסום שיווקי ויעיל.

הקניית מיומנויות חברתיות לילדים
20/04/11 | הורות
טיפול של הקניית מיומנויות חברתיות לילדים יעסוק בשלב הראשון בזיהוי של אותם התנהגויות וכישורים שאינם מפותחים מספיק,ואשר גורמים ומגרים את הלחץ החברתי.מאמר בנושא התמודדות עם חרם כיתתי על הילד.

סדנאות אסטרולוגיה בהדרכת אסטרולוגית מומחית
לא חסרות סדנאות אסטרולוגיה בארץ.מה שכן כדאי לברר מי מעביר אותן לפני שנרשמים לסדנה מסוג זה.נורית פרדו אסטרולוגית מומחית בעלת שם בארץ מעבירה קורסים,סדנאות,ייעוץ אסטרולוגי ועוד. כל המידע במאמר הבא.

הדברת טרמיטים ושאר מזיקים
04/04/11 | חיות מחמד
עולמנו מלא בחיות שונות ומשונות. חלקן חיות מחמד, חלקן חיות בר וחלקן מהוות מטרד רציני לחיינו.טרמיטים, חולדות , פרעושים ושאר מזיקים הן רק חלק מהחיות שציקורל הדברות מדבירה בהצלחה כבר שנים. הכנסו למאמר למידע נוסף על הנושא.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI