דף הבית עסקים מכירות מערכות תצוגה וסטנדים - סיוע לתהליך המכירה בחנות
מערכות תצוגה וסטנדים - סיוע לתהליך המכירה בחנות
אסי שרון 07/08/11 |  צפיות: 4609

סטנדים לתצוגה

הוספת סטנדים לתצוגה בחלל החנות תורמת לניצול החלל בצורה מרבית ומפשטת את חווית הקנייה של הלקוח. הכנסת סטנדים לחלל החנות מיועדת לשתי מטרות: האחת, הצגת הסחורה בצורה ברורה אשר אינה תופסת נפח. השנייה, הצגת המחירים והמבצעים אשר קיימים בחנות. בשני המקרים הוספת סטנדים תתרום לתפעולה והצלחתה של החנות.

הסחורה נראית טוב מאי פעם

בעסקי המכירות לא פעם העטיפה חשובה לפחות כמו תכולתה. בהסתכלות עיצובית ניתן להקביל ולומר שאופן הצגתה של הסחורה חשוב לפחות כמו השירות שהיא נותנת. הצגת הסחורה באמצעות מערכות תצוגה מתאימות תורמת למראה ומבליטה את יתרונותיה. בנוסף לכך, שילוב סטנדים אשר מעוצבים בצורה חסכונית יתרום לעיצוב הכללי של החנות וליצירת אוירה מרווחת בחנות, אשר תוביל לתחושה רגועה ותעודד קנייה.

סטנדים ניתנים לשילוב במגוון דרכים שונות בעיצוב החנות. הם בעלי צורת החזקה מיוחדת משלהם, התואמת את היעוד והמטרה לשמה הם עוצבו. לדוגמא חנויות של מזכרות יכולות להשתמש באפשרות של סטנדים לתצוגה של מוצרים נבדלים (כמו גלויות או מגזינים). מתקני תצוגה נוספיםואחרים לגמרי ישמשו חנויות בגדים. ישנם מתקנים מסתובבים, ומתקנים סטטים, מתקנים מורכבים, ומתקנים המציגים מוצר יחודי אחד.

סטנדים לתצוגה כאפשרות תקשורת עם הלקוח

סטנדים לתצוגה של מחירים, מבצעים או הנחות, יקלו על חווית הקנייה של הלקוח ויעזרו לו לקנות בצורה חכמה ורווחית יותר. שילוב לוחות תצוגה עם אינפורמציה רלוונטית, תמחור של מוצרים או חשיפת מבצעים, יתרום לתחושת האמון של הלקוח וימשוך אותו להיכנס ולהמשיך לבדוק את הסחורה אשר בחנות. הלקוח של עידן הטכנולוגיה המתקדם, אוהב לקבל מידע מהיר ועינייני, לקחת החלטה, לקנות ולהמשיך הלאה לחנות הבאה, ולכן יתרון נוסף בשילוב סטנדים אלו יהיהמידע כתוב וברור, אשר גם יוריד עומס ממוכרי החנות במסיר בעל פה של האינפורמציה הדרושה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסי שרון


 


מאמרים נוספים מאת אסי שרון
 
מערכות תצוגה וסטנדים - סיוע לתהליך המכירה בחנות
07/08/11 | מכירות
מערכות תצוגה ו סטנדים לתצוגה תורמים לניצול החלל בצורה המירבית ומסייעים בתהליך המכירה. רוצים לקבל מידע נוסף בנושא? הכנסו למאמר המורחב.

השכרת שמלות לאירועים - ללבוש מעצבי על !
12/07/11 | אופנה
ב wish יש את השמלות ערב של כל המעצבים הבינלאומיים הטובים ביותר.השכרת שמלות לכל סוגי האירועים ממעצבי העל.

עיצוב חלונות ראווה בעזרת מדבקות קיר
28/06/11 | מיתוג
אחת הדרכים לעצב חלונות ראווה היא באמצעות מדבקות. היחס לתחום הפקת מדבקות הופך להיות חיובי יותר ויותר לאורך השנים האחרונות. רוצים לקבל מידע נוסף על עיצוב חלונות ראווה? כל המידע במאמר הבא.

התקנת מנעולים ע"י מנעולן מומחה
אם אתם מחפשים מנעולן במרכז ,אנו ממליצים לכם בכל לשון על חברת מרתוק.אפשר לספר הרבה על חברת מרתוק אשר משווקת את מנעול הרתק המוביל בארץ להגנה מסיבית על דלתות הפלדה,שנקרא גם הוא כמובן ''מרתוק''.

נורית פרדו - קורס לימודי אסטרולוגיה
נורית פרדו היא אסטרולוגית מומחית ,במשך עשרים ושמונה השנים בהם היא עובדת כאסטרולוגית,נורית רכשה מיומנות בשפת האסטרולוגיה העשירה אשר בנויה על פי סימנים ומשלים עמוקים אשר נוגעים בכוחות הנפש העמוקים ביותר של האדם ובנבכי התת-מודע שלו.עוד מידע על קורס האסטרולוגיה של נורית פרדו? הכנסו למאמר בנושא

החלפת מנעול - הבטיחות משתלמת
פרצו לכם את הדירה ? איבדתם את המפתחות ? אתם עוברים לדירה חדשה ? מכל אחד ממקרים משמחים או עצובים אלו לפי בחירתכם,צריך לבצע החלפת מנעול. במאמר הבא נסביר בהרחבה על הנושא.

מתקני תצוגה - מערכות מודולריות לשיווק מוצרים
מידי שנה חברות רבות משיקות מגוון רחב של מוצרים לשוק המקומי והעולמי. כל השקת מוצר חדש מלווה בשלבים רבים של תכנון, בדיקות הפקה והשקה.במאמר הבא נעסוק באפשרויות התצוגה השונים כמו מתקני תצוגה ומערכות מודולריות לפרסום שיווקי ויעיל.

הקניית מיומנויות חברתיות לילדים
20/04/11 | הורות
טיפול של הקניית מיומנויות חברתיות לילדים יעסוק בשלב הראשון בזיהוי של אותם התנהגויות וכישורים שאינם מפותחים מספיק,ואשר גורמים ומגרים את הלחץ החברתי.מאמר בנושא התמודדות עם חרם כיתתי על הילד.

סדנאות אסטרולוגיה בהדרכת אסטרולוגית מומחית
לא חסרות סדנאות אסטרולוגיה בארץ.מה שכן כדאי לברר מי מעביר אותן לפני שנרשמים לסדנה מסוג זה.נורית פרדו אסטרולוגית מומחית בעלת שם בארץ מעבירה קורסים,סדנאות,ייעוץ אסטרולוגי ועוד. כל המידע במאמר הבא.

הדברת טרמיטים ושאר מזיקים
04/04/11 | חיות מחמד
עולמנו מלא בחיות שונות ומשונות. חלקן חיות מחמד, חלקן חיות בר וחלקן מהוות מטרד רציני לחיינו.טרמיטים, חולדות , פרעושים ושאר מזיקים הן רק חלק מהחיות שציקורל הדברות מדבירה בהצלחה כבר שנים. הכנסו למאמר למידע נוסף על הנושא.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI