דף הבית חינוך ולימודים לימודים בחו"ל קורסי קיץ ללימודי עיצוב
קורסי קיץ ללימודי עיצוב
הדס כהן 25/07/11 |  צפיות: 3694

לימודי עיצוב פנים וכן מסלול לימודי עיצוב אופנה הם רק שניים ממגוון תוכניות לימודי עיצוב בחו"ל שמציע בית הספר מרנגוני. כבר מעל לשבעים וחמש שנה שהמוסד היוקרתי מכשיר עשרות אלפי מעצבים למקומות העבודה בתעשייה, מה שמוסיף למוניטין והניסיון שבית הספר רכש לעצמו בתקופת הפעילות שלו.

מרנגוני מציע מספר אפשרויות של לימודי עיצוב בחו"ל. מלבד המסלולים המעמיקים אשר נמשכים כשנה אחת או שלוש שנים, בית הספר מציע גם קורסי קיץ של לימודי עיצוב פנים או עיצוב אופנה אשר נמשכים כשלושה שבועות - קורסים של לימודי עיצוב במרנגוני יוכלו לעסוק בעיצוב אופנה, לימודי עיצוב פנים, קורס לימודי עיצוב בחו"ל העוסק וסטיילינג, פרסום בעולם האופנה, ועוד.

אחת מהתוכניות הייחודיות של לימודי עיצוב בחו"ל במרנגוני היא "Triple City", מסלול מרהיב של כשלושה שבועות שיאפשר להכיל את המגוון שקיים ברחבי אירופה ובמסגרת לימודי עיצוב בבית הספר. כל שבוע במסגרת לימודי עיצוב של מסלול זה מתקיים בעיר אחרת - שבוע של לימודים במילאנו, שבוע בפריז, ולקינוח שבוע אחרון בלונדון. תוכנית הלימודים במסלול זה תעסוק בתחום עיצוב האופנה וכן במנהל עסקים בתעשייה זו.

קיימת גם האפשרות לערוך לימודי עיצוב פנים במרנגוני במסגרת קורסי קיץ המיועדים לבני הנוער בין הגילאים 15 עד 17. הקורס מאפשר לצעירים לערוך את הצעדים הראשונים בעולם האופנה וסטיילינג, במסגרת קורס של כשבועיים במילאנו, בירת האופנה האירופאית, אשר מעניק הכשרה מעמיקה שתאפשר לימודים מעמיקים יותר בהמשך.

השבוע הראשון של קורס קיץ לנוער יעסוק סביב סדנת עיצוב אופנה - דרך שיעורים אשר יעסקו בלימוד על טרנדים ומעצבי אופנה מובילים, חידושים ומחזור של בגדים קיימים, ועוד. השבוע השני, אשר יעסוק בסדנת סטיילינג - שתעניק ידע על העקרונות להכנסת תצוגות וקמפיינים בתחום האופנה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
שווי יהלומים – לא קונים בלי לבדוק
על מנת להעריך שווי יהלומים אנו זקוקים לביצוע של כמה שלבים. אך בטרם נתחיל בתהליך, מומלץ ונכון יהיה לבדוק שהיהלום שבידינו איננו מזויף.

הערכת יהלומים, כי המקור שווה השקעה
יהלום, יהלום, יהלום. יש אדם שלא יהיה שמח אם יהיה ברשותו יהלום? כמובן שלא.. אז אם כבר הגיע לרשותכם יהלום או אם אתם בדרך לרכוש יהלומים או תכשיט משובץ יהלומים לא תירצו לדעת בוודאות שאתם רוכשים יהלום מקורי משובח ולא יהלום מזויף? המלצתנו היא לבצע הערכת יהלומים, לוודא שאכן ברשותכם יהלום אמיתי ובעל ערך

הערכת תכשיטים – חשוב לדעת
שימו לב. חשקה נפשכם ברכישת תכשיט או לחילופין קיבלתם תכשיט בירושה, חשוב לדעת ביצוע הערכת תכשיטים הינה צעד חשוב בהערכת שוויו וערכו של תכשיט. היום תוכלו למצוא את מיטב העיצובים היוקרתיים עשויים משלל חומרים: זהב, כסף, פלטינה.. תכשיטים יכולים להסתובב בשוק המכירות כשהם מוצעים במחיר גבוה אך בפועל עשויים חומרים זולים ופשוטים. לכן חשוב לדעת לבצע הערכת תכשיטים טרם רכישה של תכשיט בעל ערך או רגע לפני מכירה.

שווי יהלומים – ידע שווה כסף. פה אפילו יותר
על מנת לבצע הערכת שווי יהלומים חייב המעריך להיות בעל ידע רחב ומעמיק בעולם היהלומים. סטיות שגויות בהערכת שווי יהלומים עשויות להוביל את הרוכש להפסדים גדולים. קיים צורך בהכרת סוגי יהלומים וטיבם. הכרות עם גזרת היהלומים המזויפים ועם איכויות יהלומים בכלל.

שווי יהלומים – שווה בדיקה
בדיקת שווי יהלומים נעשית במספר שלבים. אך תחילה נבדוק את הפרמטר הבסיסי והמהותי ביותר, שהיהלום אמיתי ושאינו מזויף.

הערכת תכשיטים, חובה לדעת
שוק התכשיטים העולמי הפך עם השנים למורכב למדי. אם בעבר היינו רוכשים תכשיט ויודעים בוודאות שנמכר לנו תכשיט מחומר מסוים הרי שהיום חובה על אדם המעוניין לרכוש תכשיט איכותי והעל ערך לבצע הערכת תכשיטים. ומדוע זה? מכיוון שהיום ניתן למצוא בשוק עיצובים יוקרתיים שזויפו ומוצעים למכירה במגוון חומרי גלם: זהב, כסף, פלטינה ועוד, לעיתים חומרי גלם בעלי ערך נמוך.

הערכת אומנות. ידע והבנה
אם תירצו שיצירת אומנות תקבל הערכת אומנות ראוי הדבר שתיפנו לאיש מקצוע בעל ידע וניסיון עשיר בעולם האומנות, בעל הכרות עם היסטוריית האומנות, חומרי הגלם וסוגי האומנות השונים

הערכת יהלומים, כדי שלא תיפלו בפח
יהלום. מי לא רוצה שיהיה לו יהלום אמיתי, משובץ בתכשיט או בקופסא, אבל יהלום. לא הייתם רוצים לדעת לו היה ברשותכם "יהלום" מזויף? כמובן שכן. אז למה לא לבצע מראש הערכת יהלומים?

הערכת אומנות. יש (הרבה) מה לדעת
כשלוקחים יצירת אומנות ומבקשים לבצע הערכת אומנות חשוב להבין ולדעת שאיש המקצוע האמון על ביצוע ההערכה מחויב להיות איש מקצוע בעל ידע רב והיכרות רבת שנים עם יצירות אומנות.

הערכת יהלומים, כדי שלא תתקשטו בזיוף
02/10/22 | צרכנות
יהלומים. כולנו רוצים שיהיו ברשותנו יהלומים. חלקנו הגדול גם בטוח שכל רכישת יהלום מבטיחה שבידיו יהלום אמיתי. האומנם?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI