דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר מיטב הטיפים למעבר מהיר
מיטב הטיפים למעבר מהיר
nataly28 01/08/11 |  צפיות: 2432

החלטתם שאתם חייבים שינוי? הציעו לכם משרה בצפון? לא קיימים הרבה אנשים שגרים כל חייהם באותה דירה. רוב לא מבוטל של אנשים מוצאים צורך לעבור מבית אחד לשני מס' פעמים בתקופה קצרה. העברת תכולת הדירה נתפסת כתהליך מעייף. מאמר זה נכתב עבוראלו שעוזבים את הבית שלהם בשנה הבאה עלינו לטובה, ובו תחשפו לנק' למחשבה על הובלה ימית.

הסתכלו על חצי הכוס המלאה


הסתכלו מעבר ליום המעבר. לא מעט אנשים עוברים מסיבות משמחות כגון שדרוג לבית גדול או כשרוצים לשפץ בית קיים. בהחלט, מעבר דירה הוא שלב מייגע אבל גם אותו אפשר להעביר ללא נפגעים.

הובלת מכולות - מיטב הטיפים למעבר מהיר וללא דאגות


הכינו מראש, בדקו את האפשרויות להעברת הדירה שלכם כשיש עוד זמן למעבר. אם תקפידו לעשות זאת תחסכו מעצמכם לחץ מיותר וכך יעבור יום הובלת הדירה בדרך הטובה ביותר.

אין רגע לארוז? באפשרותכם למצוא הרבה חברות שנותנות שירותי אריזה לצד שירותי הובלה. צוות אריזה יגיע טרם יום המעבר על מנת לארוז הציוד שלכם.

אם במקרה מבקשים מכם לפנות לפני הזמן בו יש לכם אפשרות להכנס לדירה אליה אתם עוברים אל תחששו! באזורים שונים של הארץ תוכלו למצוא מספר חברות שבבעלותן מחסנים שכל המטרה שלהם אחסון תכולת בתים. יש אפשרות להשכיר על בסיס יומי אך קיים גם אחסון לזמן ארוך יותר ואף בתעריף נמוך יותר.

אל תתפשרו על הובלת חומרים מסוכנים


במידה ואתם אורזים או שבחרתם לשכור את שירותיה של חברת ההובלה לעניין יש להקפיד לארוז את הדברים שלכם בצורה טובה על מנת שיגיעו בשלום לבניין החדש. לא הייתם רוצים שסט החרסינה שסבתא שלכם השאירה לכם לאחר מותה ישבר בדרך, נכון?

לא חוסכים באמצעים כשמדובר על חברת הובלות, לא כל אחד עם טרנזיט הוא מוביל איכותי. הובלת חפצים ספציפיים כמו: מקרר, מכונת כביסה וכדומה דורשים מיומנות וכושר נשיאה רב. כמו כן, ריהוט כמו: פסנתרים, ארונות אשר יצטרכו פרוק והרכבה. מסיבה זו, יש לבדוק שהמובילים מסוגלים לעבודה זו. עבודה זו דורשת תשלום בנפרד.

אמדו את המעלית בבית הנוכחי ובבית אליו אתם מעבירים את הדברים. אם המדרגות צרות מדי יש מצב שתצטרכו להוסיף השכרת מנוף.

באפשרותכם לקחת שירות מנופאי מחברה נפרדת אך מומלץ לכם לבדוק אם החברה שאותה לקחתם לביצוע המלאכה נותנת שירות זה, כך תחסכו בעלויות. יש מקרים שמומלץ לעשות שימוש במנוף, גם אם אפשר להסתדר בלי. מנוף יכול לחסוך דפיקות על החפצים שלכם במהלך הירידה במדרגות.

מחפשים מידע נוסף? הייתם רוצים לעשות סקר שוק?
כנסו לאתר האינטרנט שלנו http://www.movehome.co.il/ בו תוכלו לקבל פרטים נוספים ממיטב נותני השירות בתחום

.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 nataly28


 


מאמרים נוספים מאת nataly28
 
ברית ובריתה במקום מיוחד
מאמר זה נסביר לכם על המספר הרב של הברירות והתכנונים שיעמדו בדרככם בשביל ארוע הברית.

מזל שיש מתרגמים
08/09/11 | בלשנות
בימינו החיים הם מאוד גלובליים, ומרביתנו נעזרים באופן קבוע באינפורמציה שמגיעה מחו"ל. אם לא היינו יכולים לתרגם טקסטים אלה לשפה שאנו מכירים, היינו מפסידים מידע חשוב ושימושי.

אולמות אירועים בהוד השרון
הילד הראשון בדרך? אחראיים על אירוע משפחתי בלתי נשכח ואתם פשוט לא יודעים איך עושים את זה?

ספרים מתורגמים
08/09/11 | בלשנות
מי יודע לתרגם טוב? איך מתרגמים טקסטים מורכבים? בטקסט הזה אפשר לקרוא קצת על תרגום ספרדית.

ארוע בשמורה יפהיפייה
כל זוג שהתנסה בעבר בעריכת ארוע כזה או אחר מכיר את הבעיה הזאת - איך לארגן ארוע מרהיב אבל שונה? ניתן לרגש את המוזמנים שלכם בלי גימיקים קלישאתיים?

לאהוב בלשנות
08/09/11 | בלשנות
החיים של היום הם גלובליים, ובלי לשים לב אנו עושים שימוש מידי יום באינפורמציה מחו"ל. בלי היכולת לתרגם מידע זה לשפה שאנו מכירים, לעולם לא היינו נחשפים למידע חשוב ומעניין.

מפנטזת על חתונה מיוחדת?
יכול להיות שתופתעו מהתוצאות, אבל לרוב האורחים חשובים אותם אספקטים, ועל החשובים נשים דגש מיוחד.

הפקה של מפגש משפחתי
מחפשים ללמוד יותר על מיתחתנים? מאמר זה יעזור לכם בכל כל פרט משמעותי שצריך להכיר אל אירועים.

ניסיון ורקע בבלשנות
07/09/11 | שפות
ללא היכולת לתרגם את הטקסטים לשפה שאנו מכירים, לעולם לא היינו נחשפים למידע אודות תרבויות אחרות.

איפה חוגגים?
זכרו שהכי פשוט לפנטז על ארוע אקסקלוסבי ומופצץ, אבל לרוב שלאחר שלב התכנון מבינים בעלי האירוע שלצערם זה לא מה שלמעשה הם רצו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI