דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר בלי סתימות, בלי דאגות
בלי סתימות, בלי דאגות
nataly28 02/08/11 |  צפיות: 2430

המים לא יורדים? זה מקרה לאינסטלטור. רוב האנשים מתייחסים לעובדה שהמיםבדירתם יורדים בצנרת כעובדה שלא ניתנת לשינוי. זוהי שגיאה נפוצה, מערכת המים היא בדר"כ מערכת מסובכת ומסועפת אשר דורשת הבנה וידע בהרכבה מושכלת של הרכיבים השונים המהווים אותה.

גם אם ברצונכם לעצב מחדש או שאתם צריכים לבצע תיקון דחוף של השירותים, מומלץ בחום לעיין בנושא כדי שתדעו מה המשמעות ואז לבצע חיפוש של בעל מקצוע. במידה וחסר לכם מידע בסיסי, בדומה לחלק ניכר של תושבי המדינה, בחיבור הבא תהיה לכם האפשרות לדעת יותר על אינסטלציה במרכז ועל עוד מס' נושאים השייכים לתחום מסובך זה.

המדריך המלא לטרמפיסט למקלחת - קובץ פרטים חשובים בנושא תחזוקה של הצנרת הביתית ועוד רבים וטובים

כפי שכבר הוזכר בתחילתו של הקטע, מערכת הצנרת היא מערכת מורכבת וסבוכה. המערכת בנויה משני סטים של צינורות, סט אחד הוא זה שאחראי על מעבר של מים מהצינור הראשי של השלטון המקומי ואילו הסט השני תפקידו ניקוז המים לתוך מערכת הביוב. מערכת הצינורות מורכבת בחלק ניכר מהמקרים תחת הרצפה - מה שהופך את איתור הנזילה בצינורות למטלה לא קלה.

מה עושים אם פתאום יש בעיה במערכת הצינורות הביתית?

כאשר עולים על פגם בזרם המים יש להזמין נותן שירות בתחום! תקלות קטנות בצנרת הביתית הופכות מהרה לתקלות בהיקף רחב יותר שיכולות גם לפגום בכל נקודות המים בתחומי הדירה. כלומר, שההצפה שקרתה קודם בנקודה אחת עשויה במהרה לגרום לבעיית ניקוז מים בנקודות ניקוז נוספות.

מעבר לעובדה שמדובר בדבר מלכלך, טיפול בתקלה בצנרת דורש ניסיון בהפעלת כלים מיוחדים. מסיבה זו, עדיף שתקראו לנותן שירות בתחום האינסטלציה על ההתחלה.

לעיתים חיפוש מידע על אינסטלטור בתל אביב יכול להועיל.

חשיבות תכנון חכם

במידה ונפל בחלקכם לעצב מחדש בית, מומלץ לקחת בחשבון ההוצאות תכנון והתקנה של מערכת אינסטלציה מושקעת ואיכותית. על מתכנן מערכת האינסטלציה חייבים לקחת בחשבון את המקומות בהם יהיו נקודות הניקוז והמים. על מנת שכל הנק' יהיו עם זרם מספק וינוקזו, נדרש ידע באלו זוויות וגבהים להתקין את הצינורות השונים ובאלו סוגים של צינורות ומחברים לקחת לשם השימוש.

אם אתם מוכרחים במידע רחב יותר העוסק במגוון תקלות צנרת ועל מגוון פתרונות? תהיה לכם ההזדמנות לרכוש עוד ידע בבלוגים אחרים שלי בהם תוכלו לקרואשפע מאמרים וטיפים שקשורים לצנרת הבית. קוראים לטובת צנרת טובה יותר!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 nataly28


 


מאמרים נוספים מאת nataly28
 
ברית ובריתה במקום מיוחד
מאמר זה נסביר לכם על המספר הרב של הברירות והתכנונים שיעמדו בדרככם בשביל ארוע הברית.

מזל שיש מתרגמים
08/09/11 | בלשנות
בימינו החיים הם מאוד גלובליים, ומרביתנו נעזרים באופן קבוע באינפורמציה שמגיעה מחו"ל. אם לא היינו יכולים לתרגם טקסטים אלה לשפה שאנו מכירים, היינו מפסידים מידע חשוב ושימושי.

אולמות אירועים בהוד השרון
הילד הראשון בדרך? אחראיים על אירוע משפחתי בלתי נשכח ואתם פשוט לא יודעים איך עושים את זה?

ספרים מתורגמים
08/09/11 | בלשנות
מי יודע לתרגם טוב? איך מתרגמים טקסטים מורכבים? בטקסט הזה אפשר לקרוא קצת על תרגום ספרדית.

ארוע בשמורה יפהיפייה
כל זוג שהתנסה בעבר בעריכת ארוע כזה או אחר מכיר את הבעיה הזאת - איך לארגן ארוע מרהיב אבל שונה? ניתן לרגש את המוזמנים שלכם בלי גימיקים קלישאתיים?

לאהוב בלשנות
08/09/11 | בלשנות
החיים של היום הם גלובליים, ובלי לשים לב אנו עושים שימוש מידי יום באינפורמציה מחו"ל. בלי היכולת לתרגם מידע זה לשפה שאנו מכירים, לעולם לא היינו נחשפים למידע חשוב ומעניין.

מפנטזת על חתונה מיוחדת?
יכול להיות שתופתעו מהתוצאות, אבל לרוב האורחים חשובים אותם אספקטים, ועל החשובים נשים דגש מיוחד.

הפקה של מפגש משפחתי
מחפשים ללמוד יותר על מיתחתנים? מאמר זה יעזור לכם בכל כל פרט משמעותי שצריך להכיר אל אירועים.

ניסיון ורקע בבלשנות
07/09/11 | שפות
ללא היכולת לתרגם את הטקסטים לשפה שאנו מכירים, לעולם לא היינו נחשפים למידע אודות תרבויות אחרות.

איפה חוגגים?
זכרו שהכי פשוט לפנטז על ארוע אקסקלוסבי ומופצץ, אבל לרוב שלאחר שלב התכנון מבינים בעלי האירוע שלצערם זה לא מה שלמעשה הם רצו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI