דף הבית חינוך ולימודים לימודים בחו"ל לימודי עיצוב פנים בבית הספר הגבוה לעיצוב
לימודי עיצוב פנים בבית הספר הגבוה לעיצוב
הדס כהן 15/08/11 |  צפיות: 4212

מגמת לימודי עיצוב פנים של בית הספר המפורסם לעיצוב - מרנגוני, היא מגמת לימודים מבוקשת ויוקרתית. במסגרת תכנית הלימודים, על תלמידי מסלול לימודי עיצוב פנים לרכוש ידע מקצועי רב לצד רגישות אסטטית גדולה מאוד. לימודי עיצוב פנים מספקים כלים מקצועיים הנדרשים לעבודה בעולם העיצוב, ליישם יופי ואסתטיקה בחללים שונים, בהתאמה לרעיון, קונספט וצורת המקום. על תלמידי לימודי עיצוב פנים להיות בעלי חוש מפותח ליופי ולעיצוב בכדי להיות מסוגלים להיות יוצרים מקוריים וחדשניים בעיצוב פנים של כל מתחם לכל מטרה.

מבעד לתמונה המופשטת של לימודי עיצוב פנים, בכדי לעצב סביבה נעימה ונאה יותר לעין, לימודי עיצוב פנים במרנגוני מסוגלים לפתח לתלמידי את החשיבה ולייצר סגנון חיים דרך עיצוב פנים דקורטיבי להפליא. הכרת הטכניקות המקצועיות, לצד היכולת לשדר ולהמחיש אווירה ומסרים עיצוביים, יוכלו למנף את בוגרי לימודי עיצוב פנים להיות אנשי מקצוע הבולטים והמיוחדים בעולם העיצוב.

בבית הספר מרנגוני לעיצוב ניתן ללמוד במסלול לימודי עיצוב פנים במשך 3 שנות לימוד או לבחור לימודי עיצוב פנים במסלול חד שנתי. במהלך תקופת הלימודים, התלמידים יכינו תיק עבודות מקצועי ומרשים, מה שיעניק להם את כרטיס הכניסה לעבודות ולביצוע פרוייקטים בתום תקופת לימודי עיצוב פנים. שנת הלימודים האחרונה תזכה את התלמידים במגמת לימודי עיצוב פנים להשתתף בפרויקטים לעיצוב מרשימים כמו בית מגורים בשילוב עם ספא, הקונסוליה הבריטית במילאנו, מכון תרבות צרפת בטייפה, חדרי שינה לבית העיצוב FENDI, מסעדה איטלקית במילאנו, מועדון בברלין, שתי מסעדות הודיות בלונדון ,עיצוב חניות Gucci בעולם ועוד.

באמצעות תכנית הלימודים המקצועית, הצפיות הגבוהות והקפדה על מצוינות, בוגרי מרנגוני מצליחים להביא לידי ביטוי את הטעם הייחודי ואת הסגנון שלהם לעולם האופנה הצמא לחידושים בכל עת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
שווי יהלומים – לא קונים בלי לבדוק
על מנת להעריך שווי יהלומים אנו זקוקים לביצוע של כמה שלבים. אך בטרם נתחיל בתהליך, מומלץ ונכון יהיה לבדוק שהיהלום שבידינו איננו מזויף.

הערכת יהלומים, כי המקור שווה השקעה
יהלום, יהלום, יהלום. יש אדם שלא יהיה שמח אם יהיה ברשותו יהלום? כמובן שלא.. אז אם כבר הגיע לרשותכם יהלום או אם אתם בדרך לרכוש יהלומים או תכשיט משובץ יהלומים לא תירצו לדעת בוודאות שאתם רוכשים יהלום מקורי משובח ולא יהלום מזויף? המלצתנו היא לבצע הערכת יהלומים, לוודא שאכן ברשותכם יהלום אמיתי ובעל ערך

הערכת תכשיטים – חשוב לדעת
שימו לב. חשקה נפשכם ברכישת תכשיט או לחילופין קיבלתם תכשיט בירושה, חשוב לדעת ביצוע הערכת תכשיטים הינה צעד חשוב בהערכת שוויו וערכו של תכשיט. היום תוכלו למצוא את מיטב העיצובים היוקרתיים עשויים משלל חומרים: זהב, כסף, פלטינה.. תכשיטים יכולים להסתובב בשוק המכירות כשהם מוצעים במחיר גבוה אך בפועל עשויים חומרים זולים ופשוטים. לכן חשוב לדעת לבצע הערכת תכשיטים טרם רכישה של תכשיט בעל ערך או רגע לפני מכירה.

שווי יהלומים – ידע שווה כסף. פה אפילו יותר
על מנת לבצע הערכת שווי יהלומים חייב המעריך להיות בעל ידע רחב ומעמיק בעולם היהלומים. סטיות שגויות בהערכת שווי יהלומים עשויות להוביל את הרוכש להפסדים גדולים. קיים צורך בהכרת סוגי יהלומים וטיבם. הכרות עם גזרת היהלומים המזויפים ועם איכויות יהלומים בכלל.

שווי יהלומים – שווה בדיקה
בדיקת שווי יהלומים נעשית במספר שלבים. אך תחילה נבדוק את הפרמטר הבסיסי והמהותי ביותר, שהיהלום אמיתי ושאינו מזויף.

הערכת תכשיטים, חובה לדעת
שוק התכשיטים העולמי הפך עם השנים למורכב למדי. אם בעבר היינו רוכשים תכשיט ויודעים בוודאות שנמכר לנו תכשיט מחומר מסוים הרי שהיום חובה על אדם המעוניין לרכוש תכשיט איכותי והעל ערך לבצע הערכת תכשיטים. ומדוע זה? מכיוון שהיום ניתן למצוא בשוק עיצובים יוקרתיים שזויפו ומוצעים למכירה במגוון חומרי גלם: זהב, כסף, פלטינה ועוד, לעיתים חומרי גלם בעלי ערך נמוך.

הערכת אומנות. ידע והבנה
אם תירצו שיצירת אומנות תקבל הערכת אומנות ראוי הדבר שתיפנו לאיש מקצוע בעל ידע וניסיון עשיר בעולם האומנות, בעל הכרות עם היסטוריית האומנות, חומרי הגלם וסוגי האומנות השונים

הערכת יהלומים, כדי שלא תיפלו בפח
יהלום. מי לא רוצה שיהיה לו יהלום אמיתי, משובץ בתכשיט או בקופסא, אבל יהלום. לא הייתם רוצים לדעת לו היה ברשותכם "יהלום" מזויף? כמובן שכן. אז למה לא לבצע מראש הערכת יהלומים?

הערכת אומנות. יש (הרבה) מה לדעת
כשלוקחים יצירת אומנות ומבקשים לבצע הערכת אומנות חשוב להבין ולדעת שאיש המקצוע האמון על ביצוע ההערכה מחויב להיות איש מקצוע בעל ידע רב והיכרות רבת שנים עם יצירות אומנות.

הערכת יהלומים, כדי שלא תתקשטו בזיוף
02/10/22 | צרכנות
יהלומים. כולנו רוצים שיהיו ברשותנו יהלומים. חלקנו הגדול גם בטוח שכל רכישת יהלום מבטיחה שבידיו יהלום אמיתי. האומנם?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI