דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב אופנה לוח מודעות - סוגים
לוח מודעות - סוגים
יוסי בוזגלו 21/09/11 |  צפיות: 5411

לוחות מודעות היא דרך תקשורת ומסחר עממית ופופולארית להעברת מידע ושירותים בקרב הציבור. הם זמינים ונמצאים בכל מקום, למשל על גבי עצים ועמודי חשמל, במוסדות ציבור, בעיתונות הכתובה ובאתרי האינטרנט.

 

לוח מודעות עירוני

בכל עיר בישראל מאילת ועד קריית שמונה אפשר למצוא במרחב העירוני לוח מודעות, לפרסום נושאים שונים ומגוונים. לוח מודעות עירוני מתחלק לשני סוגים: לוח ציבורי עליו ניתן לפרסם כל מודעה החל ממסיבות ואירועים, בעלי עסק כגון שרברבים, מעצבי שיער, או עיצוב שיער, ועד מכירת מכוניות , השכרת דירות, דרישה לבייביסיטר ועוד.

הסוג השני של לוחות מודעות אורבאניים, הוא לוח מודעות השייך לעירייה. על לוח מודעות זה העירייה מפרסמת אירועים העומדים להתרחש בעיר ומופקים בחסותה, שינויים בסדר היום הציבורי, חוגים במתנסים, הודעות כלליות, מודעות אבל וכדומה. אסור לפרסם עליהם מודעות פרטיות והעירייה יכולה לקנוס את מי שמשתמש בלוחות שלה ללא אישור.

לוחות מודעות במוסדות ציבוריים

מקום נוסף שבו ניתן למצוא לוחות למודעות הוא במוסדות ציבוריים שונים, כמו בתי ספר, ספריות, אוניברסיטאות ומכללות. גם לוחות אלו מחולקים לשני סוגים: לוחות שתפקידם לפרסם מודעות של הפקולטה או המוסד, גיליונות ציונים והודעות שונות.

הסוג השני של מיועד לכל מי שמעוניין לפרסם מודעה פרטית, כמו דרישת עבודה, חיפוש עבודה, מורים פרטיים, ספרים למכירה, דירות להשכרה, מכוניות למכירה, מחאות אישיות או ציבוריות ועוד.

לוחות מודעות מאולתרים

במרחב הציבורי קיימים לוחות מודעות חוקיים כמו אלו שהוזכרו להלן, וקיים הצד הלא חוקי של לוחות מאולתרים שניתן לראות אותם בכל מקום: על עצים, עמודי חשמל, עמודי תאורה, בצמתים מרכזיות, על קירות, בחדרי שירותים ועוד כיד הדמיון הטובה.

לוחות אלו מפרסמים שלל רחב של מודעות שונות ומשונות, כדוגמת מודעות בנוסח המוכר – להרזות חמישים קילו בעשרה ימים!, השרברב יוסי בלולו פותח כל סתימה, מכון כושר לאמיצים, משקה הפלא ועוד. חלק ממודעות אלו מעוררות כמובן חשד אך לעיתים גם בהן יש לפעמים הצעות מפתות.

לסיכום, פרסום מודעות בלוחות השונים היא דרך מצוינת להעביר את המסרים שלכם לקהל רחב ומגוון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI