דף הבית עסקים עסקים בינלאומיים מאכלים לאומיים שכדאי להכיר בשהותכם בחו"ל
מאכלים לאומיים שכדאי להכיר בשהותכם בחו"ל
יוסי בוזגלו 21/11/11 |  צפיות: 4445

דיפלומטים רבים נשלחים מדי שנה לשרת את המדינה בחו"ל. חברי כנסת נשלחים לעתים קרובות להשתתף בכנסים ובדיונים בחו"ל. התפקיד נושא הרבה אחריות והרבה כבודים. האנשים חייבים למצוא דרך אל לבם של מארחיהם, להשתתף בדיונים ולהציג את מדינת ישראל כמדינה יהודית המהווה מבצר לדמוקרטיה במזרח התיכון.

שגרירים רואים עבודה בחו"ל כשליחות וכזכות. צירים רואים עבודה בניו יורק כחלק מהתקדמותם המקצועית והם מתמסרים לתפקידיהם ביום ובלילה.

עבודה בלונדון מאפשרת לנציגי המדינה להכיר את העם הבריטי

אחד התפקידים הנחשקים בשרות הדיפלומטי הוא שגריר באנגליה. האיש, עם צוות עוזריו, מופיע מעל כל במה אפשרית, מתמודד עם דעת קהל ומגן על מדינת ישראל בפני כל מתנגדיה. התפקיד מחייב אותם להיענות להזמנות לאירועים רבים.

עבודה בלונדון, כמו עבודה בניו יורק, מעניקה הזדמנות להכיר את העם הבריטי ולטעום ממגוון המאכלים הלאומיים הנמכרים והנאכלים בכל עיר, עיירה וכפר. רצוי להכיר את המאכלים שמוגשים במסגרת אירוע דיפלומטי או מסיבת קוקטייל. לכל ארץ יש את המאכלים המסורתיים.

אמריקה אוכלת ג'אנק פוד

האמריקאים אוהבים לאכול ג'אנק פוד שכולל המבורגר עבה עם גבינות שמנות, סנדוויצ'ים עם בייקון, שתיית כמויות גדולות של בירה ועוגות מלאות בקצפת . הם יושבים במשחקי בייסבול ואוכלים ללא הפסקה. מי שנשלח לצורך עבודה בניו יורק ייאלץ להתמודד עם המאכלים האלה.

האנגלים אוהבים לאכול את המאכל המפורסם – פיש אנד צ'יפס בכל שעות היום. מקובל מאד במסגרת עבודה בלונדון, לראות אנשים לבושים בחליפות ונשים לבושות בשמלות מחויטות  עומדים ברחוב בשעות הצהריים ואוכלים את המנה העיקרית .

אירופה מגישה תפריט מגוון של מאכלים

דיפלומטים ברחבי אירופה ייחשפו למטעמים רבים. מבצעי עבודה בחו"ל יתרגלו ללחם בגט בצרפת, הרינג בגרמניה, ממלגה ברומניה, בורשט במוסקבה, גולש בהונגריה ועוגות קצפת באוסטריה.

בין המשקאות שדיפלומטים ועובדים בכירים יתרגלו אליהם במסגרת עבודה בחו"ל נמצאים יינות בצרפת, ויסקי סקוטי באירלנד, וודקה ברוסיה , שמפניה באנגליה, בירה בגרמניה ורום בסקנדינביה.

ניתן ליהנות בחו"ל אבל הפיתויים הם רבים. החוכמה היא לטעום מכל דבר ולא להגזים בכמויות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI