דף הבית חוק ומשפט חקירות חקירת בגידה או חקירת גירושין
חקירת בגידה או חקירת גירושין
מיכל ז 11/12/11 |  צפיות: 3045

אל חוקר פרטי תוכלו לפנות כאשר תרצו להיות בטוחים שבן הזוג שלכם נאמן לכם או כדי לבדוק האם הוא בוגד כפי שחשבתם. חקירת בגידה היא אחת החקירות הנפוצות ביותר במשרדי חקירות והיא התשובה לכל אחד שמתקשה לסמוך על בן הזוג.

למרות שיש סימנים מזהירים לבגידה, כמו שינויים משמעותיים בהתנהגות של בן הזוג, חקירת בגידה היא היחידה שיכולה לגלות בוודאות אם בן הזוג בוגד או לא. לרוב, אלה נשים שפונות אל חוקר פרטי לחקירה מהסוג הזה, אך היא מקובלת גם בקרב גברים.

חוקר פרטי מנהל חקירת בגידה לזוגות נשואים ובעבור זוגות שנמצאים בהליך גירושין. כשנמצאים בהליך גירושין, אחד הצדדים יכול לנהל חקירת גירושין וכך לדלות כל מידע שיכול לעזור לו לקבל יתרון בשיאו של הליך הגירושין בבית המשפט.

רק אם חקירת גירושין מנוהלת ומתבצעת כעל ידי חוקר פרטי יכולים הלקוחות להשתמש בראיות ובמידע שהוא אוסף בבית המשפט, כיוון שלחוקר פרטי יש רישיון מיוחד לעקוב אחרי אנשים, ולכן הראיות שהוא ימסור הן קבילות בבתי משפט.

במהלך חקירת גירושין יחפש חוקר פרטי כל פרט "מפליל", למשל הסתרת נכסים שבן הזוג לא הצהיר עליהם, בגידה שהתבצעה במהלך חיי הנישואים, בעיות אישיות, כמו התמכרות, שיכולות להעיד על אי כשירות ועוד. את כל המידע יכול הלקוח לקחת אל בית המשפט, שם מתנהלים הגירושין, ולזכות ביתרון גדול בכל ההליך. לעומתו, זכויותיו של הצד השני עלולות להיפגע, לא רק בגלל המידע שהתגלה אלא גם בגלל העובדה שהוא הסתיר את המידע.

כדי לאסוף מידע בעת חקירת בגידה או חקירת גירושין משתמש חוקר פרטי בכמה אמצעים, ביניהם מצלמות נסתרות ומכשירי האזנה. בצורה הזו, המעקב אחר בן הזוג יכול להיעשות לאורך כל היום וללא הפסקה. היות ומכשירים כאלו עלולים להתקלקל באופן מפתיע, גם אם הם מהסוג הטוב והחדיש ביותר, מתבצע מעקב באופן אישי אחר המטרה.

תפקידו של החוקר מסתיים במסירת כל המידע והתיעוד ללקוח. הבחירה האם להשתמש במידע שנאסף או לא תלויה בלקוח והוא אינו מחויב לדבר. אם המידע יכול להטות את הכף לטובת הלקוח, רצוי להשתמש בו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיכל ז


 


מאמרים נוספים מאת מיכל ז
 
החששות בהם כרוך ביצוע קידוח וניסור בטון
17/01/16 | שיפוצים
כל בנייה דורשת שימוש פעיל במרכיב של בטון ההכרחי לשלבים שונים של הבנייה. למשל, פעמים רבות בסיסים של בניינים דורשים משטח גדול של בטון לייצוב. בנוסף, רוב הבתים כיום מבוססים על בטון, כאשר רק קירות פנימיים ניתן ליצור מגבס. עם כל השינויים שעברו על התעשיות השונות במאה האחרונה, בטון בתמהילים שונים נשאר דומה לצורתו המקורית ומאפשר לקבל צורה רצויה.

מתי לפנות לטכנאי מחשבים – הסימנים הקטנים
רבים מאתנו לא מספקים למחשב האישי שלנו את התחזוקה הנדרשת, וכך גם קורה פעמים רבות עם מחשבים במשרד. וזה מתוך מחשבה שהכל תקין. הנה לפניכם סימנים שיגידו לכם מתי לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי שיעזור לכם.

צילום הריון – עם או בלי הבעל
21/10/14 | צילום
בין אם את רוצה להצטלם עם הבעל שלך ובין אם לא, צילום הריון בקריות או בכל אזור אחר הוא דרך נהדרת להרגיש יפה וסקסית יותר ולהשיג תמונות יפהפיות ומרגשות.

צילום ימי הולדת – אלבום לכל החיים
08/10/14 | צילום
אי אפשר לחגוג יום הולדת מבלי לעשות מזכרת לכל החיים- אלבום תמונות. אבל לא כל אלבום יספיק, אלא רק צילום ימי הולדת שנעשה באופן מקצועי.

השלבים בפיתוח קריירה בתעשיית הבידור
אם אתם רוצים קריירה בתעשיית הבידור, יש כמה שלבים שתצטרכו לעבור כדי להגיע למעמד של אמנים עובדים. לא בטוח שתראו מזה הרבה כסף, אך כן תוכלו להתפרנס בכבוד.

חופשה בים התיכון בסוכות
רוצים ליהנות מהימים האחרונים של מזג האוויר הנינוח שיש אצלנו כאן בארץ? סוכות זה ככל הנראה ההזדמנות האחרונה שלכם. הנה כמה טיפים והמלצות לחופשה במהלך חג סוכות.

צילום ניו בורן לאלבום מקצועי ומעוצב
17/09/14 | צילום
אם אתם רוצים אלבום תמונות מקצועי ויפה לבייבי החדש שלכם, הדרך הכי טובה להשיג את מבוקשכם היא למצוא צלמים מקצועיים, ואך רצוי שאלה יהיו צלמות...

דוגמנות – מחלום למציאות
החלטת שאת רוצה להיות דוגמניות? אם עדיין לא מאוחר מדי ועדיין לא הגעת למה שנחשב בעולם הדוגמנות לגיל הבלות, הנה כמה טיפים והמלצות שיעזרו לך לקדם את הקריירה שלך.

אמרגנים לאמנים – הדרך הכי טובה להשיג עבודה
אמנים הם אנשי מקצוע שלא זוכים למספיק הערכה וגם אין להם היצע גדול מספיק של עבודות, ולכן הם "אמנים מורעבים". בעזרת משרד לייצוג אמנים אפשר לשנות את המצב ולהתחיל להשיג יותר עבודות שמתאימות לכישורים.

חופשה בורנה – היכרות עם אזור הבלקן
אחת החופשות הפופולריות ביותר בקרב הישראלים היא חופשה בורנה. ורנה , אחד האזורים המבוקשים והידועים בגלל הספא המפורסם שבה. החופשה בורנה, היא זולה, ולכן יש בה כ2.5 מיליון תיירים בשנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI