דף הבית הוצאה לפועל

מאמרים בנושא הוצאה לפועל

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
כיצד גם אתם תוכלו לצאת נקיים מחובות גדולים?
החיים במדינת ישראל אינם קלים ורף ההוצאות נחשב בין הגבוהים בעולם המערבי. המצב הזה מביא רבים "למעוד" במהלך מרוץ החיים, לא לעמוד בתשלומים, מיסים או התחייבויות שלקחו על עצמם ובדרך זו לצבור חובות גדולים שרק הולכים ותופחים מחודש אחד לבא אחריו.
למאמר המלא...

נקלעתם לחובות? הכל על הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי!
פתחתם עסק, לקחתם הלוואות, השקעתם בפרסום, הגיעו לקוחות אבל... העסק לא התרומם, לא הצליח להחזיר את ההשקעה והמינוס הלך וגדל. לקחתם עוד הלוואה, דחיתם עוד ועוד תשלומים לספקים אבל זה עדיין לא עובד וכעת אין כבר כסף לסגור את המינוס, להחזיר הלוואות או לכסות את הצ'קים. הפתרון הוא הכרזה על פשיטת רגל, שברון לב, משבר משפחתי, חנק כלכלי לשנים רבות ותחושה של אין מוצא.
למאמר המלא...

על הוראות חוק הוצאה לפועל
בכל הנוגע להוצאה לפועל חשוב להכיר שני מושגים ראשיים: זוכים וחייבים. זוכה הוא אדם שבידו פסק דין כספי... קרא עוד
למאמר המלא...

פשיטת הרגל תוגבל בזמן - הרפורמה החדשה
במסגרת הרפורמה ישלם החייב במשך שנה וחצי תשלומים חודשיים כפי שהמנהל המיוחד המליץ ובמקביל בתקופה זו יבצע המנהל חקירת יכולת מקיפה לבחינת מצבו של החייב.
למאמר המלא...

הקשר בין פשיטת רגל ומשכנתא
ההשלכות של הליכי פשיטת רגל עבור החייב ניכרות בעיקר בעת התנהלות שגרתית כמו למשל קבלת משכנתאות. מה הקשר בין פשיטת רגל ומשכנתא?
למאמר המלא...

חייבים, נמאס לכם לחיות תחת איומי הוצאה לפועל? פעלו עכשיו לסגירת חובות!
אמנם בשנים האחרונות קיימת הקפאה בכל הנושא של מאסר חייבים כשיטה לגביית חובות, אך לרשות הרשות להוצאה לפועל עדיין עומדות מגוון דרכים בכדי להתעמר בחייבים, להביא אותם לסף ייאוש ולדחוף אותם לסגירת חובות. הטעות הנפוצה ביותר שחייבים מבצעים היא התעלמות מוחלטת מן החובות והחמרת המצב ככל שעובר הזמן.
למאמר המלא...

משמעות הטלת עיקול בהוצאה לפועל
הטלת עיקול בהוצאה לפועל עשויה לפגוע משמעותית באיכות החיים של החייב. במאמר הבא נסביר את ההבדלים בין העיקולים ונציג את המשמעות המיידית כפי שמופיע בחוק.
למאמר המלא...

פשיטת רגל
הרפורמה וההמלצות לחקיקה חדשה בתחום הכונס הנכסים הרשמי של מדינת ישראל הכנ"ר וגם הועדה שהוקמה ליעוץ לשר המשפטים תביא צדק לכול פושטי הרגל החדשים והנושים שלהם
למאמר המלא...

הוצאה לפועל – מה כדאי לעשות לבן אדם שיש מולו תיק של הוצל"פ?
אומנם המיתון שכולם דיברו על כך שהוא הולך להיות החמור ביותר בעשרות השנים האחרונות לא מימש (למזלנו) את ההערכות, עדיין המצב הכלכלי של אנשים רבים הורע.
למאמר המלא...

מהו כינוס נכסים?
למרבה הצער לא כל עסק מצליח וקורה לא מעט שעסק נכשל כלכלית בשל היקלעות לחובות שלא ניתן לצאת מהם. גם אנשים פרטיים יכולים להיקלע לחובות אותם לא יכולים לפרוע.
למאמר המלא...
1 2 3 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI