דף הבית אובדן כושר עבודה

מאמרים בנושא אובדן כושר עבודה

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
אובדן כושר עבודה ועורך דין רשלנות רפואית
תביעות של אובדן כושר עבודה אפשר להגיש במקרים מספר. כך למשל אם התובע סובל ממחלה או עבר תאונה אשר מונעת ממנו לקבל משכורת של מעל ל 75%, הרי שיש לכם סיבה להגיש תביעת אובדן כושר עבודה
למאמר המלא...

מחפשים משרדי עורכי דין
וגם אם לא אספו ביקורות נוספות על איש מקצוע באתרים של חוק ומשפט לפני
למאמר המלא...

תביעה אובדן כושר עבודה
זה יכול לקרות בכל מקום עבודה ולכן לא רק מי שעובד בעבודה פיסית אלא גם אנשי משרדים ומנהלים שונים יכולים לחוות במלוא עוצמתה את תוצאותיה הקשות של תאונת עבודה.
למאמר המלא...

איפה מוצאים עורכי דין?
במדינתנו יש המון חברות עורכי דין, המתמחים בתחומים שונים לכן לפני שאתם קובעים פגישה עם עורך-דין צריך לבדוק האם הוא מומחה בתחום שלו אתם צריכים ייעוץ
למאמר המלא...

אובדן כושר עבודה
נפגע או חלה אדם ואיבד את כושרו לעבוד, מן הסתם מצב זה יביא לירידה דראסטית בהכנסותיו, עד כדי היעדר הכנסות לחלוטין. במקרה כזה יש לבחון את כל המקורות אשר מהם יוכל הנפגע לקבל סעד כספי, מכח הדין ו/או מכח פנסיה ו/או פוליסה בחברת ביטוח.
למאמר המלא...

LawFind השיקה אתר חדש
LawFind הינו אינדקס משפטי חדשני ומעודכן אשר הושק לאחרונה, וכבר מספק עניין רב לעולם עורכי הדין וקהל לקוחותיו. אתר LowFind שונה מאוד בנוף האינדקסים המשפטיים הקיימים כיום, וזאת משום שהוא מעניק למשתמש יכולת חיפוש פונקציונאלית, מהירה ופשוטה במיוחד. LawFind מאפשר לגולש לקבל נתונים רלוונטיים ומידע חיוני אודות משרדי עורכי דין במגוון גדול של תחומי עיסוק, כך שכל גולש אשר נזקק לשרותיו של משרד עורכי דין יוכל לפנות לאינדקס ולבחון את רשימת מיטב עורכי הדין אשר עוסקים בתחום הנדרש, על ידי גלישה נוחה ומושכלת.
למאמר המלא...

מחויב לא רק לבעל המאה
המבוטח נבדק אצל מומחה חברת הביטוח ונמצא כי לא איבד את כושר עבודתו לחלוטין. על בסיס חוות דעת זו, נדחתה תביעת המבוטח ואושרה רק בחלקה. המבוטח פנה לעורך דין ולמומחה משלו. אלה הצליחו לשכנע את חברת הביטוח כי הוא בלתי כשיר לחלוטין לעבודה. האם מומחה חברת הביטוח חייב לשלם באופן אישי את ההוצאות שנגרמו למבוטח? את התשובה נותן השופט אליהו קידר, מבית משפט השלום בתל אביב.
למאמר המלא...

הגבול מתחיל בדלת הדירה
המבוטח חזר מהעבודה לביתו, ונפל בראש גרם המדרגות המוביל לדירתו. המבוטח נחבל קשות.
האם מדובר בתאונת עבודה, המזכה אותו בדמי פגיעה ובהכרה כנפגע עבודה בביטוח הלאומי?
השופטת ורד שפר, נשיאת בית הדין האזורי לעבודה בנצרת דנה בסוגייה.
למאמר המלא...
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI