דף הבית שירותים לעורכי דין

מאמרים בנושא שירותים לעורכי דין

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.
למאמר המלא...

נוטריון בתל אביב
כיוון שתל אביב הינה עורק ראשי של מבחר מוסדות ועסקים רבים, לא פעם עולה צורך לחבור אל נוטריון בתל אביב, כך שניתן יהיה לסמן וי על משימה באופן מהיר ויעיל.
למאמר המלא...

נוטריון בתל אביב-מגוון שירותים משפטיים
נוטריון בתל אביב מבצע מגוון גדול של שירותים, הוא יוצר אישורים מסוגים רבים ומגוונים. פעמים רבות במהלך חייו אדם נדרש מרשות או כל גוף רשמי להביא אישור נוטריוני על מסמך כל שהוא. יש סוגים שונים של שירותים נוטריוניים שמבצע נוטריון.
למאמר המלא...

מי זקוק לשירות תרגום נוטריון?
שירות תרגום נוטריון הינו אחד השירותים שירות אשר הפך בשנים האחרונות למוכר מאוד ושירות אשר רבים משתמשים בו לצורך קבלת תרגומים נוטריוניים ועוד טיפול בעניינים הנלווים לכך. שירות תרגום נוטריוני חשוב במיוחד לעסקים אך ניתן לראות גם אנשים פרטיים אשר זקוקים לשירות זה בכדי לתרגם מסמכים שונים בצורה מדויקת ובכדי להיות בטוחים כי מדובר בתרגום מקצועי ונאמן למקור. שירות תרגום זה יכול להיות על כל מסמך ומסמך כמו חוזים שונים, הוראות הפעלה למוצרים, חוות דעת ממומחים על נושאים שונים, מסמכים רפואיים ועוד מגוון רחב של
למאמר המלא...

דנה תדמור מציגה: מצלמות סמויות - לתעד כל רגע במעקב
עוד חידוש כללי בעולם הבילוש, ובייחוד המצלמות למעקב וגם המצלמות הנסתרות הוא שדרוגן לאיכות צילום בHD. הדבר מבטיח תיעוד של המתרחש בצורה חלקה יותר שניתן מיידית להבין את המתרחש בה.
למאמר המלא...

נוטריונים
נוטריונים הם עורכי דין אשר עסקו בעבודתם לכל הפחות עשר שינם וקיבלו רישיון להפוך לנוטריונים על ידי ועדה מיוחדת המוסמכת לכך. אם כן, חשוב לזכור ולהבין כי לא כל עורך דין יכול להעניק אישור נוטריוני אלא רק עורכי דין שהם גם נוטריונים ויש להם הסמכה רשמית לעבודה כנוטריונים ולהעניק אישורים נוטוריוניים.
למאמר המלא...

שירותים מיוחדים הניתנים על ידי נוטריון
שירותים אלה הם שירותים אשר מבוקשים מאוד על ידי אנשים הזקוקים לאישורים משפטיים קבילים כדי להציג לבתי המשפט או לרשויות אחרות בישראל כדי להוכיח כי הם נשואים, למדו לימודים קודמים, עברו טיפולים רפואיים או בכל סיטואציה אחרת שהם עברו במדינה אחת ויש לה השלכות על חייהם במדינה אחרת. במקרים כאלה, נוטריון מתרגם את המסמך ומאשר בחתימתו כי התרגום הוא נאמן למקור והוא קביל לשימוש ברשויות השונות בישראל.
למאמר המלא...

חברת שירותי תמלול
מאמר זה עוסק בתחום שירותי התמלול ומסביר לנו איך הופכת חברת לשירותי תמלול לאמינה
למאמר המלא...

אני רוצה את העורך דין שלי
כמה פעמים שמעתם ביום את המשפט " אני רוצה את העורך דין שלי ,אז אני אענה לכם, פעמים רבות מאוד, וכמו תמיד האם זה מצליח לנו? הבה נבדוק.
למאמר המלא...

בוחרים עורך דין פלילי
הגישור הוא לא תרופת פלא משפטית או עסקית יכולה להיפתר במהלך התהליך. מדובר במאמץ משותף המתבצע בהכוונה של איש מקצוע המכוונת לגשר על פערים.
למאמר המלא...
1 2 3 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI