דף הבית פיננסים וכספים מט"ח המרת מטבע חוץ באינטרנט
המרת מטבע חוץ באינטרנט
יוסי בוזגלו 12/06/12 |  צפיות: 14006

 

שירות המרת מטבע חוץ באינטרנט נועד להעניק שירות מהיר ויעיל ללקוחות המעוניינים להמיר שקלים למט"ח כלשהו, מט"ח לשקלים או מט"ח למט"ח. באמצעות פתיחת חשבון מט"ח בבנק ניתן לשלוט על כל הפעולות הנדרשות עבור המרת מטבע חוץ וכך להמיר שקלים מחשבון העו"ש בקלות ובמהירות למט"ח או להיפך. אנשים הממירים כספים באופן שוטף יכולים ליהנות מפתיחת חשבון מט"ח וחשבון בנק דולרי וכך להרוויח עמלות נמוכות יותר מאשר ביצוע פעולות אלה דרך הפקיד בבנק.

איזה מטבעות אפשר להמיר?

המרת מטבע חוץ באינטרנט דרך חשבון הבנק מאפשרת ללקוחות הבנק הנרשמים לשירות זה להמיר שקלים המופקדים בחשבון העו"ש לחשבון שוטף במטבע חוץ (חשבון דולרי, אירו או לירה שטרלינג). כמו כן ניתן להמיר מט"ח המופקד בחשבון המט"ח לחשבון העו"ש ע"י המרתו לשקלים. בחשבון המט"ח ניתן לרכוש ולמכור מט"ח למט"ח וכן לנהל מספר חשבונות מט"ח ולהעביר כספים מחשבון אחד לאחר.

איזה שערים מקבלים?

כאשר מבצעים המרת מטבע בחשבון המט"ח ניתן להחליט על שער חליפין אשר נקבע סמוך למועד ביצוע העסקה. את ההמרה ניתן לבצע לפי שער מוסכם של העברות ובמחאות או לקבוע את שער החליפין לפי שער המחאות והעברות שהבנק קובע. השער המוסכם לביצוע ההמרה שנקבע על ידי הבנק ישמש לביצוע ההמרה ויתועד במסמך ההמרה.

למי מיועד השירות

שירות המרת מטבע חוץ בחשבון המט"ח באינטרנט מיועד ללקוחות הבנקים אשר סוחרים במט"ח או שיש להם עסק והם עוסקים ביבוא ויצוא. כך, במקום לקבל הפקה במט"ח ולהמיר אותה לשקלים ולאבד ערך וכן לשלם עמלות המרה יכול הלקוח לקבל את ההפקדה בחשבון המט"ח ולפי מידת הצורך להמיר את המט"ח לשקלים ולהפקידם בחשבון העו"ש או להשתמש בכספים המופקדים בחשבון המט"ח על מנת לממן השקעות את לבצע תשלומים במט"ח לספקים בחו"ל. את העסקאות ניתן לבצע כאשר חדר העסקאות בבנק פתוח ולכן יש לשים לב לשערי ההמרה כאשר מבצעים פעולה במט"ח. במידה ונותנים הוראה כאשר חדר העסקאות בבנק סגור יקבע שער לעסקה בעת ביצוע הפעולה לכן יש לבחור מועד מתאים לביצוע העסקה.

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI