דף הבית חינוך ולימודים קורסים וסדנאות כולנו צריכים ללמוד אנגלית
כולנו צריכים ללמוד אנגלית
דפנה לוטן 10/10/12 |  צפיות: 2967

ככל הנראה, יותר מ 34 אחוזים מתוך כל האנשים בעולם מכירים את השפה האנגלית ברמה זו או אחרת, שקלתם לשפר את שליטתכם בשפה בסיוע של בית ספר לאנגלית?

אנו זקוקים לשפה האנגלית בחיים הפרטיים למטרות תקשורת עם בני אדם בעולם הגדול, שתהיה לנו נגישות הרבה יותר טובה לכל מטרה ולהתנהלות בעולם העסקי. אמנם המגזר העסקי כולו פועל באנגלית, וכפי שאם מבינים ככל שהתפקיד רם יותר, נדרשת בקיאות בדיבור אנגלית.

למה בעצם אתה צריך לדעת אנגלית? יש לכך הרבה פלוסים ביניהם:

- השפה עוזרת בשיפור מידת ההצלחה שלנו במסגרת הבית ספרית, ובעיקר באוניברסיטה, אשר במסגרתה עלנו להיעזר ב מחקרים ומאמרים אשר כתובים בשפה זו.

- לשיפור אפשרות התעסוקה בישראל ובעולם וכמובן תפקידים אשר מתנהלים באופן חלקי או מלא בשפה האנגלית. אנגלית משמשת כ שפה הבינלאומית המקובלת והנפוצה ביותר בעולם, במפגשי עסקים, תכתובת עם חברות ממדינות זרות וכאשר אנו נשכרים לעבוד בארץ זרה. לרוב, מי שאינו דובר את השפה עשוי להיתקע ולא להתקדם לימוד שפה נוספת.

- מהווה אתגר בריא למוח צעיר ובוגר כאחד ותרומה לשיפור כושר החשיבה הרחבת הידע התרבותי בעזרת.

- סדרות בטלויזיה יצירות ספרות, מגזינים וטקסטים, המתפרסמים באנגלית. הדבר בולט במיוחד. באינטרנט, שם רוב האתרים מתנהלים לחלוטין באנגלית.

אלה רק כמה מהיתרונות בלימוד השפה, שאליהם ניתן להוסיף גם לטייל בחוץ לארץ בנוחות ובביטחון וסיבות נוספות כגון ההרגשה האישית.

אם אתם רוצים לדבר באנגלית, תוכלו למצוא מגוון תוכניות שיוכלו לסייע לכם ללטש ולשפר את התמצאותכם בשפה אם אתם צריכים לימודי אנגלית עסקית ובין אם אתם מחפשים או לימוד אנגלית מדוברת, מצאו את הקורס המתאים לכם והיכנסו לעניינים בטוח תתפלאו לגלות באיזו מהירות תשתפרו!

ואם לימוד אנגלית הוא תחום שמעניין אתכם, אולי יעניין אתכם גם קורסים מעננים פנו אלינו עוד היום ותוכלו לקבל את כל המידע המחירים נהדרים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דפנה לוטן


 


מאמרים נוספים מאת דפנה לוטן
 
זקוקים לתיקון מקררים?
18/10/12 | שיפוצים
מחובר לחשמל ואת החלק הפנימי נקו עם מטלית לחה. את האבק שהצטבר בחלקו האחורי של המקרר יש לנקות בעדינות עם מברשת או לשאוב עם שואב אבק.

רשלנות רפואית בניתוח
ועסקית יכולה להגיע לפתרון. הכל כרוך במאמץ משותף תחת הנחיה של איש מקצוע המכוונת לפתרון משברים

תיקוני שיש בבית
18/10/12 | שיפוצים
ניסיון ומיומנות של הרצפים. לעיתים בזמן הריצוף, צצות בעיות, לדוגמא: רצפה לא ישרה, איכות לא טובה של אריחים ועוד. רצף מנוסה יכול לעלות על כל בעיה מראש, עליכם

איך להתקין מעקות אלומיניום?
18/10/12 | שיפוצים
סעיפים כמו שינויים בתעריף העבודה, לוחות הזמנים וגם את תנאי התשלום. חוזה שכזה ישרת אתכם במקרים

מידע על תיקון מנעולים
להזמין שירות בחינם. אם לא, מחיר עבור ביקור של פורץ מנעולים תל אביב היא עד מאתיים ש"ח, תלוי במורכבות

הזעת יתר בכפות הידיים
לנסות ולשפוט את הצלחתו של ניתוח האף ממש אחרי הורדת התחבושת, יש צורך להיות סבלניים תוך שבועיים-שלושה הנפיחות תחלוף והאזור המטופל יקבל את

היכן קונים סוכך חלון?
18/10/12 | שיפוצים
מאוד לקבל 3-4 הצעות מחיר שיהיו מפורטות כולל מחירי התקנה. לעתים קרובות עדיף להשקיע

השוואת ביטוח צד ג
18/10/12 | ביטוח רכב
חוות דעת בדקו עם ידידים או מכרים קרובים, אולי להם יש מכונית בדיוק כמו שיש לכם

צריכים טכנאי מחשבים?
18/10/12 | שיפוצים
להציג לכם את עבודותיו, אם עדיין יש לכם ספקות נסו ללכת לפגישה עם רעיונות מוגדרים ככל האפשר לגבי המראה לו אתם שואפים להגיע ובקשו מבעל המקצוע שיציגו

ארונות דלתות הזזה
17/10/12 | ריהוט
בבית חדר ארונות? חדר ארונות הוא חלל בבית המוקדש לאחסון בגדים. אם חדר ארונות הוא יעדכם, כדאי לחפש בעל מקצוע שיעניק לכם הצעת מחיר. המחירים לחדר שכזה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI