דף הבית פיננסים וכספים בורסת ת"א אופציות דיגיטליות - מה זה אומר
אופציות דיגיטליות - מה זה אומר
סנונית שירותי תוכן 24/03/13 |  צפיות: 11790

אם אתם מחפשים דרך קלה ופשוטה באופן יחסי להשקיע בשוק ההון ולהרוויח (או לפחות לנסות להרוויח) סכומי כסף גדולים, אתם יכולים לנסות ולעשות זאת באמצעות כלי השקעות שנקרא אופציות בינאריות או אופציות דיגיטליות.

הכלי הזה הפך במהלך השנים האחרונות לפופולרי במיוחד ברחבי העולם, וגם כאן בישראל, ומספר חברות פתחו בארץ זירות מסחר אינטרנטיות פשוטות ונוחות במיוחד, אשר מאפשרות לבצע בהן השקעות באופציות מסוג זה.

לפופולריות הרבה של ההשקעה בכלי הזה יש מספר סיבות. הראשונה ביניהן היא שאין צורך בידע נרחב במיוחד או בניסיון קודם כלשהו בהשקעות בשוק ההון על מנת להבין כיצד מתנהלת ההשקעה בתחום. סיבה נוספת שעוזרת לפופולריות של הכלי, היא שרף הכניסה אליו הוא נמוך מאוד, מה שמאפשר להתחיל ולבצע השקעות בתחום גם עם כמה מאות בודדים של שקלים, אשר מושקעים בתיק הראשוני. בנוסף, המסחר בתחום האופציות הדיגיטליות הוא דינמי ומתרחש לאורך כל שעות היממה, כאשר עסקאות מסוגים שונים נסגרות בו כמעט בכל רגע נתון, מה שהופך את אפשרות ההשקעה לקלה ונוחה במיוחד.

העיקרון שעומד מאחורי ההשקעות בתחום האופציות פשוט. בזירות המסחר השונות מופיעות שלל אופציות על נכסים מסוגים שונים ומשונים, ביניהם מניות, שערי מטבע, זהב, נפט וכו'. לכל אחת מהאופציות הללו יש שער אשר משתנה בכל עת, וכן מועד אשר בו היא פוקעת.

כאשר אתם ניגשים לבצע את ההשקעה שלכם ברכישת אופציות בינאריות, אתם צריכים להחליט האם בזמן הפקיעה השער של האופציה יהיה גבוה או נמוך יותר מהשער בזמן הרכישה. אם אתם חושבים שהשער יהיה גבוה יותר מהשער שבזמן הרכישה, אז אתם קונים על הנכס הבסיסי אופציה הנקראת אופציות call. אם אתם סבורים שהשער שיהיה בזמן הפקיעה יהיה יותר נמוך מהשער שהיה בשעת הרכישה של האפציה, כי אז אתם קונים אופציה הנקראת אופציית פוט.

אם ניחשתם נכון, והשער של האופציה בעת פקיעתה זהה למגמה שבה בחרתם, אתם מרוויחים. שיעור הרווח שלכם נקבע בהתם לתקנון של אתר האינטרנט אשר בו בחרתם להשקיע. שיהיה בהצלחה.

סנונית, שירותי כתיבה לאתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סנונית שירותי תוכן


 


מאמרים נוספים מאת סנונית שירותי תוכן
 
ניתוח החלפת מפרק ברך
אם אתם סובלים מכאבים ממושכים ועזים בברך ואם אתם בגיל חמישים ומעלה, יתכן ששווה לכם לשקול לבצע ניתוח לפתרון הבעיה.

סדנאות לחברות
חברות רבות מחפשות דרכים להעשיר את העובדים שלהן, לתרום להם ידע וכל זאת מבלי להעיק ותוך שימוש באירועים שמשאירים רושם חיובי וגורמים לעובדים גם הנאה.

אופציות השקעה
31/03/13 | בורסת ת"א
רוצים להשקיע בשוק ההון, אבל אין לכם כוח וזמן להעמיק בקריאה של דוחות ובמעקב אחר כל אתרי החדשות הכלכליים?

כאב בברך
25/03/13 | רפואה
אחת הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר היא כאב בברך. על פי מספר מחקרים שנערכו בקרב אנשים מבוגרים בגילאי 60 ומעלה, כאבי ברכיים תוקפים יותר משישים אחוזים מהאוכלוסייה.

אופציות דיגיטליות - מה זה אומר
24/03/13 | בורסת ת"א
אם אתם מחפשים דרך קלה ופשוטה באופן יחסי להשקיע בשוק ההון ולהרוויח (או לפחות לנסות להרוויח) סכומי כסף גדולים, אתם יכולים לנסות ולעשות זאת באמצעות כלי השקעות שנקרא אופציות בינאריות או אופציות דיגיטליות.

כלב חדש בבית – טיפים לחינוך חבר המשפחה החדש
19/03/13 | חיות בית
כלב חדש שמגיע הביתה הוא כמו ילד קטן שמצטרף לחיק המשפחה. וכמו עם תינוק חדש, גם כאן ישנם תמיד חבלי לידה שצריך לעבור על מנת שתוכלו להתרגל אחד לשני.

איטריידר - שווה להכיר
10/03/13 | השקעות
אם אתם מחפשים כלי השקעה פשוט וקל להבנה שמתאים לכל אחד ויכול לאפשר למשקיעים לרשום רווחים גדולים תוך זמן קצר – שווה לכם להכיר את הכלי שנקרא השקעה באופציות בינאריות.

כאב גב - למה זה קורה?
אם אתם סובלים מבעיות של כאב גב - יתכן שהסיבה לכך נעוצה במקום שלא חשבתם עליו: שולחן העבודה שלכם.

חיזוק ברכיים
כאבי ברכיים הם מהבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר. חלק מהאנשים סובלים מבעיות של כאבי ברכיים בשל פציעות או תאונות שהתרחשו בזמן של עיסוק ספורטיבי כזה או אחר, אחרים סובלים מפציעות שנגרמו בשל תאונות דרכים או נפילות

מידע על אופציות בינאריות
03/03/13 | השקעות
אם אתם מחפשים דרך לא מסובכת להשקיע בשוק ההון מהבית, שווה לכם להכיר את אחת משיטות ההשקעה הפופולריות ביותר בשנים האחרונות: השקעה באמצעות קנייה של אופציות בינאריות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI