דף הבית רפואה ובריאות פיזיולוגייה טיפול בכאבי גב תחתון
טיפול בכאבי גב תחתון
totach kidum 12/11/13 |  צפיות: 10740

בעיות בגב התחתון היא בעיה מוכרת ונפוצה בקרב רוב האוכלוסיה , הנושא מאוד רגיש ולחלקנו מאוד בעייתי יש אנשים שהבעיה בגב התחתון בטיפולים ככבר שנים ולא עוברת ,הכל תלוי בחומרת הבעיה והסיבה לכאבים. הבעיה המאוד נפוצה הזאת שניקראת טיפול בכאבי גב תחתון מתחילה בגלל שימוש לא נכון בדברים כבדים אנשים פשוט לא מתכופפים נכון ומרימים משקל עודף ללא התחשבות עתידית וללא ידיעה מה התוצאות או ההשלכות כלפי הגב. רוב האוכלוסיה כשמתחילים כאבי גב  במקום לגשת למטפל פשוט מזניחים את הכאב ומחכים שהוא יעבור לבד ופה בעצם מתחילה הבעיה האמיתית. כאב בגב תחתון היא בעיה שיכולה גם להקרין לרגליים ולגב עליון לכן אם לא מטפלים בנושא אפשר פשוט להמשיך לסבול במקומות אחרים בנוסף דבר שישבש מאוד את סדר היום המאוד צפוף של כולנו.

הגישה המקצועית כלפי טיפול בכאבי גב היא שכאשר היא מתחילה צריך לטפל בא אבל הדרך היא לא רק נקודתית צריך לחקור מה באורך חיי היום יום שלנו גורם לתופעה ולמגר אותה. היום מומחים מכל העולם בודקים וחוקרים את התופעה ומי שבעצם מטפל בנושא ניקרא אורטופד זהו איש מקצוע שבמיקרים אלו הוא האדם הנכון לבקר ולטפל בבעיה. ברמת העיקרון הבעייה מתחלקת לשתיים מומחים סבורים כי כאבי גב היא גם בעיה פסיכולוגית לכן ניתן לפתור אותה בכמה שיטות , כשפיזיוטרפיסט בודק את הגב הוא מנסה לאתר את מקור הבעיה כדי לדעת באיזה דרך לטפל בה, לפעמים הבעיה היא פשוט בחיזוק שרירים בנקודה מסוימת פשוט המשקל והלחץ נופלים על החוליות ואז הכאבי מתחילים, על ידי תרגילים לחזוק שרירים ניתן למנוע הרבה כאבים. הלחץ של כל משקל הגוף נשען על חמש חוליות מרכזיות שכשהן נפגעות מתחיל הכאב, בדרך כלל הדרך לטפל בנושא הוא על ידי מיכשור שעובד עם לייזר וחשמל.

טיפול בכאבי ברכיים היא בעיה מוכרת בקרב המטפלים והיא לא פחות בעייתית מכאבי גב ומפרקים אחרים, חשוב לציין שרוב המקרים מופיעים אצל אנשים שמתעסקים בעיקר בספורט, כאבי ברכיים בזמן ריצה לא בטוח שהם בעיקר בברך אלא יכולים גם להופיע ממקור אחר ולהקרין על הברך


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI