דף הבית רפואה ובריאות בריאות ילדים ותינוקות טיפול הומאופתי לילדים
טיפול הומאופתי לילדים
אמיר כהן 01/12/13 |  צפיות: 3572

ההומאופתיה נעשית מקובלת ונפוצה בכל העולם, שכן התרופות (רמדי'ס) לא מזיקות, וניתנות במימונים קטנים וזאת בהשוואה לתרופות הנפוצות ברפואה הקונבניונאלית.  על כן, הטיפול ההומאופתי הינו בטוח ואף מתאים לתינוקות ונשים בהיריון.  אנחנו חייב עידן שההורים מודעים לסכנות שבתרופות קונבנציונליות, והסכנות שחשופים אליהן תינוקות ולילדים בפרט.

למה לשקול לקחת טיפול הומאופתי לילד?

בטיפול הומאופתי משתמשים בתרופות שהן בטוחות לילדים, שלא כמו באנטיביוטיקה ותרופות אחרות שיש אזהרה ברורה בנטילתן בנוגע לתופעות לוואי. לתרופות הומיאופתיות אין השפעות על מערכת העיכול. כמו כן,  ילדים אינם מביעים התנגדות לתרופות הומיאופתיות כפי שהם מתנגדים לתרופות קונבנציונליות בשל, בין היתר, לטעמן המתוק.

האפקטיביות של טיפול הומאופתי בקרב ילדים

הפרעות התנהגותו ורגשיות:

הומאופתיה מטפלת במגוון הפרעות התנהגות בקרב ילדים באופן יעיל. הנה רשימה חלקית של הפרעות התנהגות שניתן לבצע טיפול הומאופתי לסובל מהן: היפר אקטיביות, ליקויי למידה, הפרעות קשב וריכוז, אלימות, אגרסיביות.

לעיתים קרובות מערכת החינוך בוחרת בפתרון הקל והנפוץ והוא מתן ריטלין בהתעלמות העובדה שיש תופעות לוואי לתרופה ונזק לבריאות.  בטיפול הומיאופתי המטופל, הילד, מגיע פעם שבוע לפגישה עם הומיאופת שבו הוא צופה בילד, ומקבל מידע מהוריו על התנהגותו, ובהתאם לנתונים ההומיאופת מכין רמדי ייחודית בכל פעם לילד התאם לצורך. ניתן לשלב טיפול הומיאופתי על כל טיפול אחר כי הוא לא איום על הילד (כמו תרופות אחרות).

זיהומים:

ילדים נוטים להידבק בזיהומים, מחלות חורף, זיהומים חוזרים רבים כגון: ברונכיט, אבעבועות רוח, חזרת, מחלות אף אוזן גרון, מחלות במערכת העיכול, מחלות עור ועוד.  בטיפול ההומיאופתי משתמשים משחות, ופתילות וזריקות גם.

אלרגיות:

אלרגיה מתבטאת בגוף כתגובת יתר לחומר סינטטי או טבעי וללא סיבה ידועה הגוף מייצר נוגדנים. חומרים, לדוגמה, שידועים כאלרגנים הם: פריחה של מספר צמחים, בוטנים, מוצרי חלב (פרה), עקיצת דבורה, בוטנים ועוד.  הטיפול ההומיאופתי באלרגיות אפקטיבי מאד לטיפול באלרגיות.

דלקת שקדים:

במקרים של דלקת גרון חוזרת ושקדים נפוחים לא מעט הורים מקבלים הרופא הצעה להסיר את השקדים בניתוח. השקדים הינם חלק אינטגראלי מהמערכת החיסונית והתנפחותם היא תוצאה של התמודדות המערכת החיסונית עם וירוסים או חיידקים. הסרת השקדים עלולה לפגוע בגוף ולהיחלשותו.

ישנן עוד בעיות בריאותיות בקרב ילדים שטיפול הומאופתי מסייע: חום, צמיחת שיניים ראשונות, הקאות, אפילפסיה, דלקת קרום המוח, אוטיזם, דלק פרקים, מיגרנות ועוד.

תנו לעצמכם הזדמנות להיחשף לשיטת טיפול זו שהיא בטוחה, לא רעילה וללא תופעות לוואי. מערכת הבריאות ממליצה על טיפולי הומאופתיה בארץ ובעולם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אמיר כהן


 


מאמרים נוספים מאת אמיר כהן
 
טיפול הומאופתי לילדים
בטיפול הומאופתי לילדים כמו בכל טיפול בהומאופתיה משתמשים במינון זעיר מצמחים וחומרים טבעיים אחרים בכדי להפיק תרופה הומאופתית (רמדי). מטרת הרמדי'ס הוא לייעל את יכולת הריפוי גוף האדם, וזאת, בין היתר, על ידי שיפור האיזון הפנימי מבחינה פיזית, רוחנית ורגשית, כפי שגורסת הגישה ההוליסטית.

רופא מומחה אף אוזן גרון ילדים - כיצד לטפל בשיעול ילדים
מי מאיתנו ההורים אינו מכיר את מקהלת השיעולים הללו אשר פוצחת בתרועה רמה דווקא בשעות הלילה, האם זקוקים לסיוע רופא מומחה אף אוזן גרון ילדים או שדווקא ניתן לטפל בקונצרט הזה לבד? פרופסור יונה קרוננברג, רופא מומחה אף אוזן גרון ילדים ומבוגרים. מסביר את תופעת השיעול ומדוע היא מופיע דווקא בלילה

שתל שבלול Esteem- פאר המחקר הרפואי-אסתטי
30/10/13 | רפואה
ניתוח שתל השבלול, הוא אחד הפיתוחים הרפואיים פורצי הדרך והמצליחים ביותר ברפואה המודרנית בכלל ובתחום רפואת אף אוזן גרון בפרט. הפיתוח שהחל את דרכו בשנות השבעים והתקדם עד למאה ה 21 עושה עוד צעד אחד קדימה וענה לא רק על הצורך הרפואי אלא גם על הצורך האסתטי.

נעל בריאה בגוף בריא – חשיבות נעלי ספורט ונעלי ריצה לאימון יעיל
עם התפתחות המודעות לחשיבות אורח החיים הבריא, ניתן למצוא פרמטרים נלווים המתגלים מעת לעת בתחום הפעילות והעיסוק בספורט. מסתבר שלא די בפעילות ספורטיבית, שימת לב לפרטים הקטנים מכף רגל ועד צוואר, היא קריטית לא פחות... היום נדבר על כף הרגל.

רופא מומחה להשתלות שתל שבלול ילדים
תחום אף אוזן גרון הנו בין התחומים הרגישים ביותר בתחום הרפואה וזאת מאחר שמדובר בחללים קטנים וחשוכים במיוחד ואיברים אליהם הראות והגישה דיי מורכבת. יחד עם זאת, קיימים בשוק רופאים מומחים וכלים טכנולוגיים ומחקריים המאפשרים את יעילות הטיפול בקשיים השונים באיברים אלה- במיוחד כאשר מדובר בתחום רפואת הילדים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI