דף הבית רפואה ובריאות הפסקת עישון איך להפסיק לעשן
איך להפסיק לעשן
totach kidum 16/12/13 |  צפיות: 11798

איך להפסיק לעשן

האם גם אתם התחלתם לעשן מגיל צעיר וכבר לא רואים את עצמכם בלי סיגריה ביד. איך להפסיק לעשן זאת השאלה שתמיד עולה לכם לראש, מה אני אמור לעשות בשביל לא לעשן יותר ולא לרצות לעשן. רבים גם חושבים שברגע שהם ירצו להפסיק לעשן הם יוכלו לעשות זאת. ישנם הרבה מאוד דעות לגבי זה, לפעמים באמת מי שרוצה להפסיק לעשן ברגע שהוא מחליט חד משמעית זה בהחלט אפשרי, אחרי הכול זה עניין פסיכולוגי שתלוי אך ורק בנו וברצון שלנו, כמו שאנו כבר יודעים אין דבר העומד בפני הרצון.

להפסיק לעשן בקלות

לא קל להפסיק לעשן בקלות, ברגע שמתחילים לעשן קורים שני דברים או שמאוד אוהבים את זה וממשיכים ובסופו של דבר זה הופך להיות הרגל קבוע, או שקורה ההפך הגמור ולא נהנים מהעישון ואף שונאים את הריח של הסיגריות. ישנם רבים שלא אוהבים את הרגשת התלות על סיגריות  והפעולה של העישון שגורמת להם הרגשה של התמכרות . כיום רבים מתחילים לעשן מגיל צעיר כיוון שזה נותן להם הרגשה של מגניבות והרגשה של להיות גדול. צעירים רבים לא מודעים לבעיות שיכולות להיווצר עקב העישון ומתחילים עם השנים להתמכר ולחשוב שסיגריה מרגיע אותם וגורמת  להם להיות חלק מהחברה, צעירים רבים מתחילים בכלל לעשן בגלל הסביבה שבהם הם נמצאים ומהרצון להיות כמו כולם.

רוצה להפסיק לעשן

עישון וסיגריות, אחת הבעיות הנפוצות ביותר שקיימות בעולם כיום. אחוז מאוד גדול מהאוכלוסייה רוצה להפסיק לעשן כיוון שישנם הרבה מודעות על התופעות הלוואי שיכולות להיגרם מעישון רב ותמידי של סיגריות, לעומת המודעות שהיה בעבר. אך עם כל הידע הרב שיש כיום לגבי הסיגריות, עדין רבים ממשיכים לעשן ולצרוך אותן. ישראל ידוע כמדינה שאחוז המעשנים בה הינו גבוה מאוד יחסית למדינות כמו באירופה או באמריקה הצפונית. עישון סיגריות במדינות עולם שלישי ומדינות מתפתחות כמו הודו, אפריקה ודרום אמריקה, אחוז המעשנים בהם מאוד גבוה. גם עם עליית המחירים לחפיסת סיגריות, שכיום עומדת על מחיר של שלושים ₪ בממוצע, כמובן שתלוי איזה סיגריות מעשנים, עדין אנשים ממשיכים לקנות אותם ולא מפסיקים לעשן. ישנם סיגריות שעולות כעשרים₪ אך הם פחות איכותיות ומלאות יותר בחומרים מזיקים וכמובן הטעם שלהם פחות טוב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI