דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית היתרונות הרבים של הקמת פורטל ארגוני
היתרונות הרבים של הקמת פורטל ארגוני
אוהד זמלר 15/04/14 |  צפיות: 3108

פורטל ארגוני הוא אתר פנים ארגוני, שחסום לגורמים חיצוניים והכניסה אליו היא באמצעות הקשת שם משתמש וסיסמה. הפורטל משמש להעברת תכנים שונים לעובדים, ויש בו ממשקים רבים המסייעים לעובדי הארגון באופנים רבים. במאמר הבא נפרט על חלק מן היתרונות של הקמת פורטל ארגוני המאפשרים לארגון ולעובדיו להתנהל בנוחות רבה יותר, ומחזקים את הקשר בין העובדים להנהלה.

היתרונות הרבים של הקמת פורטל ארגוני

· פורטל ארגוני מאפשר לחברה לפרסם כרטיסים מוזלים ומבצעים עבור טיולים ומופעים שונים. מדובר בהנחות אשר ניתנות בדרך כלל לחברות וארגונים גדולים, ועובדים רבים מנצלים הנחות אלה שחוסכות להם כסף רב.

· פורטל ארגוני מאפשר לפרסם חדשות על הארגון ועל השוק בו הוא פועל. בנוסף ניתן לפרסם מידע סוציאלי על ההטבות להם זכאים העובדים במסגרת החוק או במסגרת החברה.

· בפורטל הארגוני יש ממשק של פורום שבו העובדים כותבים על דברים בארגון שלדעתם יש לשפר וזוכים למענה ממנהל בכיר בארגון. עובד שרואה שמתייחסים לדעתו ומשפרים דברים בעקבות דברים שהוא או חבריו העלו בפורום, הוא עובד מרוצה שתפוקת העבודה שלו תהיה בהתאם.

· בפורטל הארגוני ניתן לפרסם טפסים שונים. מדובר בממשק שמקל הן על העובדים והן על התנהלות הארגון, כיוון שכשמפרסמים טפסים בפורטל הארגוני כל העובדים רואים אותו. האופציה הזו הרבה יותר אפקטיבית מן האופציה השנייה שהיא שליחת טפסים במייל. כששולחים טפסים במייל, חלק מהעובדים כלל לא מקבלים את המייל, וחלק מהעובדים מוחקים אותו בטעות.

· בפורטל הארגוני ניתן לפרסם מידע מקצועי, דבר שתורם רבות לאיכותו של העובד. במקום שהעובד ייכנס לפייסבוק או לתיבת האימייל האישית שלו (זו שלא ניתנה לו על ידי הארגון) בזמן העבודה, הוא נכנס אל ממשק המידע המקצועי בפורטל הארגוני, ובכך הזמן הזה מנוצל למטרה טובה.

לסיכום

פורטל ארגוני מספק יתרונות רבים מאוד לארגון, והדברים שפורטו לעיל הינם רק חלק מהם. ביחס לתועלת האדירה של הפורטל לטובתו של הארגון העלות היא שולית. אם אתם מעוניינים לשמוע מידע נוסף על הפורטל הארגוני צרו קשר עם DREAMVIEW – חברה מנוסה בבניית אתרים שבונה במקצועיות אתרי פורטל ארגוני.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר מסחר אלקטרוני ו בניית אתר תדמית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI