דף הבית חינוך ולימודים לימודים אקדמאיים לימודי טיפול משפחתי – כך תקבלו העשרה מקצועית
לימודי טיפול משפחתי – כך תקבלו העשרה מקצועית
הדס כהן 26/05/14 |  צפיות: 3367

בתקופה בה המודעות לקבלת טיפול מקצועי כדי להתמודד עם שגרת חיים מודרנית נמצאת על סדר היום באופן קבוע, לימודי טיפול זוגי מאפשרים לבעלי התואר הפסיכולוגי או הסוציולוגי להפוך לעצמאיים בתחום. היות ואחרי שסיימתם לימודי טיפול זוגי כבוגרים יהיו לכם הכלים המתאימים ותעודת מטפלים לפתוח קליניקה פרטית ובכך לתת טיפולים מבוקשים לזוגות הנדרשים לכך. ישנם לא מעט זוגות אשר זקוקים לטיפול היות ונתקלים בקשיים שונים בזמן הזוגיות שלהם ובכך, הטיפול הזוגי הינו שירות מבוקש ונדרש.

מהם הכלים הנרכשים במהלך הלימודים

אם עברתם הכשרה כלשהי בתחומי הפסיכולוגיה ואתם בעלי תואר בתחום זה או בתחום הסוציולוגי - כדי שתוכלו להתחיל לעסוק במקצועות הטיפול המגוונים אתם רק צריכים לסיים בהצלחה קורס מקצועי בתחום. בזמן לימודי טיפול משפחתי, תלמדו על הנושאים השייכים לפסיכולוגיה בתחום, לשטיות הטיפול ואף תקבלו כלים להעביר למטופלים שלכם על מנת שיוכלו להתמודד בכוחות עצמם במצבים שונים. מדובר בתחום דינמי המתעדכן בכל עת ובכך, גם הופך למקצוע מבוקש ונדרש בתעשיית הפסיכולוגיה. בזמן לימודי טיפול זוגי, תלמדו את נושא האתיקה המקצועית החשובה מאד בעניין טיפולים שונים פסיכולוגיים ובנוסף, הלימודים יכשירו אתכם לעבודת הנחיה ויכולת הקשבה, ניתוח סיטואציות ומקצועית ברמה גבוהה. כל אלה, הופכים את התחום לנחוץ ובעל חשיבות רבה במסגרת ההכשרה.

כמה זמן עורך הקורס והאם השתתפות בו מצריכה תואר בפסיכולוגיה

בדומה לכל סוגי לימודי הטיפולים, גם לימודי טיפול זוגי מצריכים הכשרה אקדמית בפסיכולוגיה או בסוציולוגיה וללא הכשרה זו לא ניתן היום להעניק טיפולים. הידע בתחום הפסיכולוגיה גם יקל על הלימודים במסגרת לימודי טיפול משפחתי מכיוון שהוא מהווה בסיס לכל מה שנלמד בקורס. אורך הקורס המדובר הוא כמה חודשים עד שנה, תלוי במסגרת בה בוחרים ללמוד ובסיום הלימודים מוענקת תעודת מטפל לבוגרים שעברו את ההכשרה בהצלחה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
הערכת תכשיטים. שווה השקעה
על מנת לבצע הערכת תכשיטים נכון וכדאי לגייס אנשי מקצוע בעלי ידע עשיר ומתקדם בחומרים בהם מיוצרים תכשיטים: כסף, פלטינה, זהב ועוד.. היום ניתן למצוא כמעט כל תכשיט שרק נדמיין בטווח רחב של מחירים. לצד תכשיטים שווי ערך המיוצרים מחומרי גלם משובחים קיים שוק עצום של תכשיטים שעל פניו נראים המיטב שבמיטב אבל בפועל הם מיוצרים מחומרים זולים ופשוטים.

שווי יהלומים – כי יש להם ערך רב
שווי יהלומים צריך להיעשות על ידי מביני עניין ודבר בלבד. אנשי מקצוע מיומנים, בעלי ידע וכלים. ומדוע זה חשוב? כי יש לזה ערך. האם הייתם רוצים שיהלומים שבידכם יוערכו מחצית משווים? ככל הנראה לא. ההשערה היא שתבחרו לגשת למי שייתן לכם הערכה מדויקת. לכן, בדיקה מקצועית של שווי יהלומים שווה את ההשקעה ואת הזמן.

בדיקה גיל
02/11/23 | NLP
בדיקה גיל

כיצד מתבצע אבחון שווי יהלומים?
24/09/23 | חקירות
אם חשבתם שלהביט ביהלום ולהתפאר מיופיו החיצוני זו הערכה לשוויו של יהלום אז קבלו תיקון. שוויו של יהלום נמדד על ידי פרמטרים רבים, לצד זאת, צריך לדעת להבחין כי איננו מעריכים חיקוי זול שאיננו שווה הערכה ראויה כלל. על מנת לבצע בחינת שווי יהלומים נכון להיוועץ באיש מקצוע בעל ידע נרחב בענף.

הערכת אומנות. פשוט חובה
יצירת אומנות בעלת ערך ומשמעות לא יכולה להיות ללא הערכה. חובה על בעל יצירת אומנות לדעת מה הוא מחזיק בידיו. הדבר הבסיסי לעשות הוא לבצע הערכת אומנות על ידי איש מקצוע בעל ידע. איש המקצוע הנכון יהיה בעל הידע לתת מענה מקיף אודות היצירה. החומרים מהם היא עשויה, רקע והיסטוריה, שנותיה, מקורותיה ועוד. אי אפשר להחזיק ביצירת אומנות מבלי לדעת את הפרטים הללו שהסך שלכם יחד מסכם את שוויה וערכה המדויק

הערכת אומנות. הבחנה מקצועית
ראוי לה ליצירת אומנות שתהיה בידיים טובות. כלומר, אם יש בידנו יצירה שעל פניו נראית עם רקע ואיכויות יוצאות דופן נכון שנבדוק אותה ונעריך אותה נכונה

שווי יהלומים – שווה לדייק
אם ביהלומים ובשווים עסקינן הרי שיש לציין שנכון לבצע בדיקה של שווי יהלומים אצל מומחים לדבר.

שווי יהלומים – פשוט לבדוק
על מנת שנוכל לבצע תהליך של הערכת שווי יהלומים נצטרך לעבור כמה שלבים כשהראשון שבהם יהיה בדיקה מעבדתית לאישור שהיהלום שברשותנו הוא יהלום טבעי.

הערכת יהלומים. פשוט לבצע
ענף היהלומים עובר שינויים, תנודות והתפתחויות כמו ענפים אחרים... אבל יהלום כמו יהלום לעולם יהיה מבוקש וראוי לשמו הייחודי. במידה ואתם מעוניינים לרכוש תכשיט ובו שיבוץ של יהלומים או לרכוש יהלומים שימו לב שכדאי, נכון ורצוי מאוד שתבצעו הערכת יהלומים. היום ישנם חיקויים רבים, יהלומי מעבדה וזירקונים ונכון לבצע הערכת יהלומים ולדעת בוודאות מה ברשותכם.

שווי יהלומים – פרמטרים ששווים כסף
ביצוע הערכת שווי יהלומים חייב להתבצע על ידי איש מקצוע בעל ידע בענף היהלומים. כשמדובר בהערכת שווי יהלומים צריך לקחת בחשבון שלכל שגיאה קטנה ישנו ערך כספי גבוה. לכן יש צורך בהכרת יהלומים על איכותם ומנגד, הכרת הזיופים הקיימים בשטח.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI