דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר שתילים ופרחים בעיצוב הבית
שתילים ופרחים בעיצוב הבית
דיווה 30/12/15 |  צפיות: 5046

בעיצוב הבית ניתן להשתמש בפרחים שאורך חייהם מוגבל ולכן הם מהווים קישוט לפרק זמן קצר או בעציצים שאורך חיים ארוך ולכן מהווים קישוט קבוע בבית.

אדניות עמוסות בפרחים על אדן חלון או מעקה של מרפסת - כל חנות פרחים מקצועית מאפשרת להזמין משלוח פרחים או משלוח עציצים מכילה בקטלוג המוצרים שלה עציצים שתולים עם שתילים שנבחרו בקפידה למזג האוויר הישראלי, או אדניות עם פרחים שניתן להניח אותן על אדן החלון או על מעקה המרפסת. חנות פרחים מקצועית, לא רק מציעה מגוון עשיר של עציצים, אדניות ושתילים של פרחים לגינה, אלא גם מעניקה שירות ייעוץ כדי שתדעו במה לבחור ואיזה פרחים ושתילים יענו על הדרישות, מבחינת תנאי האקלים וחשיפה לאור במקום שבו אתם מתכוונים להציב את הפרחים והשתילים שאתם מזמינים.

משלוח פרחים מעשיר את האווירה בבית - פרחים מעשירים כל חדר שבו הם נמצאים. בין אם הם מעוצבים באגרטל על השולחן, מדף או על הרצפה, בין אם הם מוצגים לראווה בחדר המגורים או בחדר העבודה, או כחלק מפטיו הביתי. פרחים תמיד מצליחים לשדר לסביבה, תחושה של התמזגות עם הטבע, והסביבה. אנחנו אוהבים לראות זרי פרחים בכל מקום אפשרי בבית ובמשרד. לא רק המראה שלהם כובש אותנו ואת העין שלנו, אלא גם הניחוח הנפלא שפרחים מפיצים, גורם לנו, לרצות למצוא להם פינה מיוחדת בכל חדר ואם אפשר ביותר ממקום אחד עם יותר מזר פרחים אחד. בכל בית, ניתן למצוא לפחות אגרטל אחד, עם פרחים ססגוניים, ורצוי גם ריחניים ופרחוניים.

זרי פרחים נוספים שמאד פופולאריים בקישוט בתים כוללים מגוון פרחים סגולים וורדים ואדומים כגון ורדים, ליליות, לימוניום ואסטר גזר. זרי פרחים בצבעים אלה הם מאד רומנטיים ולכן הם מתאימים לקישוט הבית לכבוד אירועים מיוחדים כגון ימי הולדת, ימי נישואין או כל יום מיוחד אחר. משלוח פרחים של זרי פרחים אלו גורמים להתרגשות אצל מקבלי הזר ואף אחד או אחת לא נשארים אדישים לאחר שקבלת זר פרחים מדהים כזה.

שפע של עציצים ואדניות עם פרחים, יכול להעשיר את האווירה בבית, לחמם את הלב, וגם להפיץ ניחוח נפלא של פרחים במשך שעות וימים רבים. אל תוותרו על עציצי שתילי פרחים על אדן החלון בביתכם או מעקות המרפסות שבביתכם. כמו גם, למדו כיצד תוכלו לשלב בין עיצוב החדרים לבין הטעם המיוחד וההעדפות שלכם בתחום הפרחים.

אתם מוזמנים לבקר באתר של חנות פרחים מקצועית ולבצע דרכה משלוח פרחים ולהתרשם מהשפע והמגוון העשירים של שתילים ופרחים, שיתאימו לסלון וחדר העבודה שבביתכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דיווה


 


מאמרים נוספים מאת דיווה
 
שיקולי פרופורציה בעיצוב זרי פרחים
21/09/16 | צרכנות
עיצוב זרי פרחים הוא אמנות של ארגון אלמנטים עיצובים הגלומים בפרחים ובאבזרים על פי העקרונות של אמנות העיצוב. מעצבי זרי פרחים וסידורי פרחים בדרך כלל משתמשים בטכניקות ועקרונות במטרה ליצור קומפוזיציות יפות ונעימות למראה. מאמר זה מסביר את נושא הפרופורציה המומלצת בעיצוב זרי פרחים.

הזמנת משלוחי פרחים לחוץ לארץ עם מסירה מידית
21/09/16 | צרכנות
הזמנת משלוחי פרחים לחו"ל עם מסירה מידית יכולה להתבצע באחת משתי דרכים. אפשרות ראשונה, הזמנת המשלוח מאתר ישראלי שמקושר ברשת בינלאומית של חנויות פרחים. האפשרות השנייה, הזמנת משלוח פרחים ישירות מחנות פרחים בקרבת כתובת היעד למשלוח.

משלוח פרחים לאחר לידה
אישה לאחר לידה מעדיפה להישאר בשקט בבית עם התינוק, מבלי שיטרידו אותה כל הזמן עם ביקורים שדורשים ממנה לארח את האורחים. מצד שני, היא רוצה ושמחה לקבל מתנות שעושות לה מצב רוח טוב. הפתרון הוא משלוח פרחים שמובא על ידי שליח כך שמקבלים מתנה "נטו".

משלוח פרחים תל אביב בתוך עשר דקות אינו מומלץ
19/09/16 | קניות
חברת מוניות אינטרנטית משווקת שירות חדש של משלוח פרחים תל אביב בתוך עשר דקות. מתבקשת השאלה האם השירות מקצועי ומומלץ או שרק נכנס שחקן חדש לשוק משלוחי פרחים שמנצל את תמימות הציבור.

מיומנויות העבודה בחנות פרחים
עבודה בחנות פרחים אינה עבודה קלה והיא דורשת מיומנויות מיוחדות. המאמר מפרט אילו מיומנויות נדרשות ולמי מתאים לעבוד בחנות פרחים.

טיפים להארכת תוחלת חיי סוגי פרחים נפוצים
19/09/16 | גינון
ברגע שפרח נקטף מתחיל לפעול שעון שקובע את תוחלת חייו. צרכן שמזמין משלוח פרחים יכול להאריך את תוחלת חיי הזר וליפות את מראהו אם ינהג לפי הטיפים שמפורטים במאמר.

שתילים ופרחים בעיצוב הבית
יש אין ספור אפשרויות לשילוב פרחים ועציצים בעיצוב הבית. חנות פרחים מקצועית תציע לכם פתרון יצירתיים כמו גם שירות של משלוח פרחים ועציצים.

תוחלת חיי ציפור גן עדן בבית הלקוח
31/12/14 | צרכנות
לציפור גן עדן יש תוחלת חיים ארוכה יחסית, הוא אוהב חום, זקוק למים רבים ולאור. במאמר מוסבר כיצד חנויות פרחים והצרכנים צריכים לטפל בפרח זה על מנת להפיק מהפרח את מלוא פוטנציאל היופי שלו.

עלות משלוחי פרחים
31/12/14 | צרכנות
משלוחי פרחים כרוכים ב-3 הוצאות: זמן עבודת השליח, דלק ועלות הרכב. לכן מוצדק לגבות דמי משלוח. מצד שני, יש חנויות פרחים שגובות מחירים מופרזים. צרכן חכם צריך לבחור חנות פרחים שמציע שירות אמין במחיר סביר.

כללי אמון הציבור לתחום משלוחי פרחים
31/12/14 | צרכנות
תחום משלוחי פרחים והזמנת זרי פרחים באמצעות אתרי אינטרנט של חנויות פרחים אינו מתנהל בצורה שקופה והגונה. ולאור חוק הגנת הצרכן שלא מאפשר ביטול עסקאות בתחום זה, נדרש לאמץ ולהנחיל את כללי אמון הציבור לענף הפרחים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI