דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים פתרונות הצללה לאירוח מושלם בחורף בדיוק כמו בקיץ
פתרונות הצללה לאירוח מושלם בחורף בדיוק כמו בקיץ
יחי כהן 20/11/16 |  צפיות: 4204

אנשי שררה, רמי דרג, אריסטוקרטים ובעלי ממון ויכולת אלו הם שנהנו מפתרונות הצללה מימי קדם ועד לפני שנים לא רבות. כיום המצב השתנה לגמרי, פתרונות הצללה בהישג יד של כולם ללא יוצא מן הכלל. המבחר עשיר גם מבחינת חומרי הגלם מהם מייצרים פתרונות הצללה שביניהם נוכל למצוא פתרונות מאלומיניום, עץ וברזל. וגם מבחינת הסגנונות הרבים כמו הצללה מלאה, הצללה חלקית, פרגולות למיניהם, פרגולות תלויות, פרגולה על עמודים וכדומה.

פתרונות הצללה לקיץ ולחורף

בישראל כידוע יש יותר ימי שמש מאשר ימי גשם אולם גם אם אנו בונים ומתקינים פתרונות הצללה אנחנו חייבים לקחת בחשבון את אותן חודשים בהם אין שמש והגשם יורד. על מנת ליצור לנו את רחבת האירוח המושלמת שתתאים לקיץ ולחורף כאחד סביר להניח כי נבחר פתרונות הצללה שיתנו מענה משולב. ראשית כל חשוב לציין כי מגוון האפשרויות הוא גדול אולם ניתן לחלק את פתרונות ההצללה ל 2 קטגוריות ראשיות, נגש מים ולא נגד מים כאשר ההבדל הבולט בין השניים הוא שפתרום נגד מים הוא למעשה בניית פרגולה או קירוי ואת הגג מחפים עם לוחות פלסטיים או סרגלי אלומיניום על מנת למנוע מים המים לחדור מבעד, לעומת זאת פתרונות הצללה לא מוגני מים הם למעשה אותם פרגולות ללא קירוי אטום שיוצרים לנו צל מלא או חלקי תלוי בבחירה שלנו. ההבדל המשמעותי בין פתרונות הצללה מוגני מים לבין אלו שאינם מוגנים הוא באופן בו מקרים את גג הפרגולה. על מנת ליצור צל מספיק להניח סרגלי עץ או רשת הצללה ממעל ויש לנו צל, אולם על מנת למנוע מגשם לחדור עלינו להתקין קירוי בצורה מקצועית ולהשתמש בלוחות לקירוי עמידים ואיכותיים כגון סנטף, פוליגל או איסכורית, אלו יתנו לנו קירוי מלא ואטום שמונע ממים לחדור מבעד. חשוב לציין כי התקנת פתרונות הצללה מוגני מים יש להן יתרונות וחסרונות ובדומה להן גם לפתרונות הצללה שאינם מוגני מים.

ההבדלים העיקריים בין פתרונות הצללה מוגני מים לפתרונות לא מוגנים

כפי שאמרנו יש 2 קטגוריות ראשיות לפתרונות הצללה, האחת מאפשרת לנו הנאה בימי הקיץ והשנייה לכל אורך השנה ועונותיה.

יתרונות של פתרונות הצללה לקיץ - בניית פתרון לעונת הקיץ פותח לנו מגוון רחב של אפשרויות כגון פרגולות, יריעות הצללה ורשתות צל, כל אחד מפתרונות אלו מאפשר לנו ליצור צל בימי הקיף ואילו בעונת החורף אנו לא נהיה מוגנים ממים אולם יחד עם זאת פתרונות אלו הם פתרונות יותר קלים מבחינת הקמתם, חלקם מאפשרים התקנה ופירוק בעת חילופי העונות כמו למשל רשתות צל.

יתרונות של פתרונות הצללה לחורף - היתרון הבולט הוא שלא צריך להתעסק עם הקירוי, מתקינים פעם אחת וזהו ואם בחרתם פתרונות הצללה מאלומיניום הרי שצפויות לכם שנים רבות וארוכות ללא צורך בתחזוקה או טיפול.

לפני בחירת ההצללה שלכם מומלץ כי תתייעצו עם בעל מקצוע מיון שיש לו את הידע והניסיון להמליץ לכם על פתרונות הצללה מתאימים. כותב המאמר שלומי שוורץ.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחי כהן


 


מאמרים נוספים מאת יחי כהן
 
יותר יפה, יותר מושך, יותר מתקני תצוגה מפרספקס
20/11/16 | צרכנות
קידום מותגים בימינו הפכו למשימה די מורכבת, אנו נדרשים כל פעם מחדש להמציא את הגלגל, מבין כל הפעולות שמבצעים על מנת לקדם ולדחוף מוצר כזה או אחר יש את אולמות התצוגה בה אנו מציגים את המוצרים שלנו או שיש תערוכות ואירועי קידום מכירות

יום הולדת שמח ואפילו יותר מזה
מי לא אוהב לחגוג יום הולדת? אין ילד שלא רוצה את שכולם יכבדו אותו בברכת מזל טוב, יביאו לו מתנות ובכלל ישמחו יחד איתו ביום הולדתו.

פתרונות הצללה לאירוח מושלם בחורף בדיוק כמו בקיץ
20/11/16 | שיפוצים
אנשי שררה, רמי דרג, אריסטוקרטים ובעלי ממון ויכולת אלו הם שנהנו מפתרונות הצללה מימי קדם ועד לפני שנים לא רבות. כיום המצב השתנה לגמרי, פתרונות הצללה בהישג יד של כולם ללא יוצא מן הכלל.

פרגולות מאלומיניום, להוציא את היופי הפנימי
20/11/16 | שיפוצים
פרגולות אלומיניום לא אחת יוצרות לנו הקשר מוטעה של קרירות, מונוטוניות וחוסר עניין אולם בפועל הדברים הפוכים לגמרי. אם בעבר הלא רחוק העדיפו כולם פרגולות עץ או ברזל הרי שעם הזמן הם הבינו כי יש אלמנט משמעותי בבניית פרגולות מחומרים אלו והוא התחזוקה שנדרשת.

למה להתאמץ עם עץ?
עץ הינו חומר גלם מדהים, יפה ומרשים. אין חומר גלם בטבע שמשתווה לעץ מבחינת האסטטיות, המרקם והגוונים, יחד עם זאת על מנת שהעץ יראה במיטבו וישמר לאורך שנים צריך לטפל ולשמר אותו.

למה קופות רושמות לאט לאט נעלמות מן העולם
16/11/15 | ניהול
ראשית דרכם של הקופות הרושמות החלה למעשה על מנת למנוע מעובדי החנות לגנוב כספים, למעשה אותם קופות כלל לא היו רושמות אלא מצלצלות בלבד

שיפוצים ובדק בית
25/08/15 | נדל"ן
רגע לפני שאתם מתחילים בשיפוץ כדאי שתבצעו בדק בית מסיבות רבות אולם הבולטת שבהן היא החיסכון העתידי שלכם בהוצאות. בדק בית מלמד אותנו שלא אחת קורה שנכנסים לעבודות שיפוץ בבית ומגלים בעיות כמו בעיות צנרת, חשמל, ניקוז ורטיבויות

נברשות, האלמנט לעיצוב הבית
עיצוב הבית כידוע הפך בשנים האחרונות יותר ויותר נדרש, למעשה כיום לא בונים בית או משפצים אותו ללא עירוב של מעצב

מנורות בכלל ומנורות בפרט
מנורות הן למעשה גופי תאורה שאליהן מחברים נורות. כיום המנורות משמשות הרבה יותר כאלמנט לעיצוב החלל מאשר כמתקן לנורה עצמה

גופי תאורה מעוצבים, היום יותר מפעם
גופי תאורה מטרתם להכיל נורות מסוגים שונים. לרוב עד לא מזמן הנורות ששלטו בגופי תאורה היו נורות ליבון אולם מאז חל איסור לייבוא של נורות ליבון בהספקים של יותר מ 60W התחזק השימוש בנורות חסכוניות מסוגים שונים כאשר ה CFL הם הסוג הבולט ביותר כיום
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI