דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים פרגולות מאלומיניום, להוציא את היופי הפנימי
פרגולות מאלומיניום, להוציא את היופי הפנימי
יחי כהן 20/11/16 |  צפיות: 3995

פרגולות אלומיניום לא אחת יוצרות לנו הקשר מוטעה של קרירות, מונוטוניות וחוסר עניין אולם בפועל הדברים הפוכים לגמרי. אם בעבר הלא רחוק העדיפו כולם פרגולות עץ או ברזל הרי שעם הזמן הם הבינו כי יש אלמנט משמעותי בבניית פרגולות מחומרים אלו והוא התחזוקה שנדרשת. העץ בדיוק כמו הברזל חייבים להיות מתוחזקים כראוי, הן מבחינת הצביעה שלהם והן מבחינת החיזוקים והטיפול הכללי. אולם פרגולות אלומיניום הפכו להיות נחלת הכלל ואנו יכולים לאות אותם כמעט בכל מקום, בבתים פרטיים ובמרפסות בניינים, אפילו כקירוי לחניונים. מגוון העיצובים והאפשרויות כמעט ואין סופי, לכן הבחירה המועדפת היא פרגולות אלומיניום.

פרגולות אלומיניום עושות את ההבדל

כאשר אנו מוסיפים לחצר, לגינה או למרפסת שלנו פרגולות אנו משדרגים מספר דברים, ראשית את העיצוב הכללי, את נוחות החיים שלנו ואת השימושיות המורחבת של השטח המקורה. השימוש בפרגולות מאפשר לנו ליהנות מהצללה בימי הקיף ומישיבה במקום יבש בימי החורף. בחירה ש פרגולות והתכנון שלהן חייב לקחת בחשבון את הצרכים שלכם ואת הרצון שלכם לגבי שימושיות הפרגולה בין אם היא תהיה שמישה עבורכם בקיץ או גם בקיץ וגם בחורף. היתרון הבולט שיש בהתקנת פרגולות אלומיניום הוא השרידות הגבוהה שלהם, אלומיניום בהשוואה לחומרי גלם אחרים נפוצים כגון עץ או ברזל עמיד פי כמה וכמה. שימוש באלומיניום לבניית פרגולות מאפשר לנו המשתמשים ליהנות מצל לשנים רבות וארוכות ללא חשש מבלאי בצבע, שינויים בחוזק המבנה וכדומה. כאשר ננסה להשוות את האלומיניום לעץ נגלה עד מהרה שיש לעץ בלאי מאוד גבוה, פרגולות עץ חייבות בתחזוקה שוטפת שכוללת קילוף צבע ישן במידה ונפגע, ליטוש, חיטוי וצביעה מחדש. אם לא נדאג לטפל בפרגולה מעץ נמצא את עצמנו עד מהרה עם מבנה רעוע בשל העובדה שעץ משתנה בשינויי טמפרטורה והפרגולה הופכת למבנה לא יציב ובעל מראה בלוי, לעומת זאת פרגולות אלומיניום צבועות בתנור, צבע עמיד ביותר גם אם הוא נפגע כמו כן אין תזוזות לאלומיניום מכיוון שהוא לא מושפע משינויי מזג אוויר או טמפרטורה. בטווח הרחוק, פרגולות אלומיניום משתלמות הרבה יותר.

איך נדע לבחור פרגולות מתאימות?

אחת הבעיות שקיימות היא הבחירה בפרגולה שבאמת תשרת אותנו ותתאים לצרכים שלנו. חשוב מאוד לוודא כי בעל המקצוע שתזמינו הינו בעל ידע בבניית פרגולות ויש לו את הידע, היכולת והרישיונות המתאימים. מומלץ שתקבלו חוות דעת מלקוחות קודמים, לכו לראות במו עיניכם את העבודה של אותו מתקין, כמו כן שאלו שאלות לגבי האחריות, בעיות אם היו וכדומה. מומלץ שתבקשו ניירת שתאשר את מה שנאמר לכם. כמו כן בקשו לקבל אחריות על ההתקנה ואף ודאו מה היא כוללת אותה אחריות ולכמה זמן היא תקפה. אל תתביישו או תגידו לעצמכם שלא נעים לכם הרי בסופו של יום אתם אלו שתישארו עם הפרגולות בין אם הן תקינות או לא. כותב המאמר שלומי שוורץ.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחי כהן


 


מאמרים נוספים מאת יחי כהן
 
יותר יפה, יותר מושך, יותר מתקני תצוגה מפרספקס
20/11/16 | צרכנות
קידום מותגים בימינו הפכו למשימה די מורכבת, אנו נדרשים כל פעם מחדש להמציא את הגלגל, מבין כל הפעולות שמבצעים על מנת לקדם ולדחוף מוצר כזה או אחר יש את אולמות התצוגה בה אנו מציגים את המוצרים שלנו או שיש תערוכות ואירועי קידום מכירות

יום הולדת שמח ואפילו יותר מזה
מי לא אוהב לחגוג יום הולדת? אין ילד שלא רוצה את שכולם יכבדו אותו בברכת מזל טוב, יביאו לו מתנות ובכלל ישמחו יחד איתו ביום הולדתו.

פתרונות הצללה לאירוח מושלם בחורף בדיוק כמו בקיץ
20/11/16 | שיפוצים
אנשי שררה, רמי דרג, אריסטוקרטים ובעלי ממון ויכולת אלו הם שנהנו מפתרונות הצללה מימי קדם ועד לפני שנים לא רבות. כיום המצב השתנה לגמרי, פתרונות הצללה בהישג יד של כולם ללא יוצא מן הכלל.

פרגולות מאלומיניום, להוציא את היופי הפנימי
20/11/16 | שיפוצים
פרגולות אלומיניום לא אחת יוצרות לנו הקשר מוטעה של קרירות, מונוטוניות וחוסר עניין אולם בפועל הדברים הפוכים לגמרי. אם בעבר הלא רחוק העדיפו כולם פרגולות עץ או ברזל הרי שעם הזמן הם הבינו כי יש אלמנט משמעותי בבניית פרגולות מחומרים אלו והוא התחזוקה שנדרשת.

למה להתאמץ עם עץ?
עץ הינו חומר גלם מדהים, יפה ומרשים. אין חומר גלם בטבע שמשתווה לעץ מבחינת האסטטיות, המרקם והגוונים, יחד עם זאת על מנת שהעץ יראה במיטבו וישמר לאורך שנים צריך לטפל ולשמר אותו.

למה קופות רושמות לאט לאט נעלמות מן העולם
16/11/15 | ניהול
ראשית דרכם של הקופות הרושמות החלה למעשה על מנת למנוע מעובדי החנות לגנוב כספים, למעשה אותם קופות כלל לא היו רושמות אלא מצלצלות בלבד

שיפוצים ובדק בית
25/08/15 | נדל"ן
רגע לפני שאתם מתחילים בשיפוץ כדאי שתבצעו בדק בית מסיבות רבות אולם הבולטת שבהן היא החיסכון העתידי שלכם בהוצאות. בדק בית מלמד אותנו שלא אחת קורה שנכנסים לעבודות שיפוץ בבית ומגלים בעיות כמו בעיות צנרת, חשמל, ניקוז ורטיבויות

נברשות, האלמנט לעיצוב הבית
עיצוב הבית כידוע הפך בשנים האחרונות יותר ויותר נדרש, למעשה כיום לא בונים בית או משפצים אותו ללא עירוב של מעצב

מנורות בכלל ומנורות בפרט
מנורות הן למעשה גופי תאורה שאליהן מחברים נורות. כיום המנורות משמשות הרבה יותר כאלמנט לעיצוב החלל מאשר כמתקן לנורה עצמה

גופי תאורה מעוצבים, היום יותר מפעם
גופי תאורה מטרתם להכיל נורות מסוגים שונים. לרוב עד לא מזמן הנורות ששלטו בגופי תאורה היו נורות ליבון אולם מאז חל איסור לייבוא של נורות ליבון בהספקים של יותר מ 60W התחזק השימוש בנורות חסכוניות מסוגים שונים כאשר ה CFL הם הסוג הבולט ביותר כיום
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI