דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים זמרת לאירוע - שירה בציבור
זמרת לאירוע - שירה בציבור
רויטל טל 14/09/17 |  צפיות: 11370

רוצה לגלות איך שירה בציבור באירועשלך יכולה לעשות את ההבדל בין אירוע נחמד לאירוע  מנצח ?
רוצה ללמוד צעד צעד וממש בקלות איך לגרום לכך שלא ישכחואת האירוע שלך ?

 

לפני שבוע הוזמנתי להופיע ולהנחות ערב שירה בציבור באירוע גדול של אחת העיריות בארץ,

האירוע היה "אירוע פתוח" אליו הוזמן הקהל הרחב והכניסה הייתה חופשית, כך שהנוכחים בו היו כמה עשרות של משפחות שזה אומר שקהל הנוכחים היה מורכב גם ממבוגרים וגם מילדים

מה כללה הצעת המחיר

הצעת המחיר שנתתי לעירייה כללה את כל מה שצריך על מנת שהערב יצליח בגדול. ההצעה כללה את כל ציוד ההגברה הנדרש על מנת שהסאונד יהיה מעולה וגם את ציוד ההקרנה הטוב ביותר והמתאים לשטח גדול.

ואני עמדתי שם מול אותן משפחות, מול אותם הורים וילדים ושרתי בפניהם ולהם את כל השירים היפים המוכרים להם מאוד.


עבודה – לא רק פרנסה
העבודה שלי כזמרת שירה בציבור היא לא רק פרנסה, כדי להתפרנס אפשר לעבוד במקום כלשהו בתור שכירה ולקבל משכורת יפה וקבועה, אבל אני החלטתי לעשות את הדבר אשר אני אוהבת מכל – לשיר ולגרום לאנשים לשיר ולשמוח.

לא וויתרתי על החלום שלי ולו לרגע, היה לי האומץ וגם בתקופות פחות קלות להמשיך ולהתברג בעולם הזה של האירועים, בעולם הזה של השירים של המוזיקה שהיא בעצם הנשמה שלי ושל הרבה מאוד אנשים בעולם הזה.

מוזיקה המחברת בין כולנו, בין עולמות, בכל רגע נתון בחיים.

התשוקה היא אשר מביאה אותי לעשות את מה שאני עושה והיא אשר אותה אני מעבירה לקהל בהופעה עצמה, ידוע שכשאנו עושים את מה שאנו אוהבים, אנו מגיעים לתוצאות טובות.


אנרגיה גבוהה – אנרגיה גבוהה וחיובית מביאה את האירועים שלי להצלחה ולשמחה שאין כמוה.


שם הקוד להצלחה של כל האירועים שלי הוא החיבור המידי שלי לקהל והיחס האישי אשר אותו אני נותנת לכל אחד ואחת בקהל, גם אם יודע לשיר ומשתתף וגם אם פחות..


אתם מוזמנים להצטרף לערבי השירה שלי באירועים השונים ברחבי המדינה,

ואם מעניין אתכם לדעת  איך אני עושה זאת, תוכלו להיכנס לאתר שלי, תוכלו לצלצל אחד מהלקוחות שלי וכמובן תוכלו לצלצל אליי.

מבטיחה לתת לכם את כל הפרטים, לענות על כל שאלה שלכם בקשר לערב שירה בציבור.

אז אם יש לכם אירוע בקרוב או רחוק..וגם אתם רוצים להצליח, חשוב מאוד שתזמינו זמרת שירה בציבור המשלבת בצורה מקצועיתבין כל האנשים הנוכחים,

באירוע לא מספיק רק לעמוד על הבמהולשיר, צריך וחשוב מאוד לדעת לקרוא את הקהל, צריך לדעת מתי לעבור מסגנון אחדלמשנהו, מתי לשיר בעצמי ומתי לתת לכם את הבמה..

לא מספיק להיות זמרת סולנית, חשובלהיות חלק מהאירוע עצמו

והאמת היא, שאני אלופה בזה, לוקחתאחריות מלאה על הצלחתם של כל האירועים שלי והנאתם של האורחים.

באירוע הבא שלכם,תנו צ'אנס לשירה בציבור לתת לכם מענה מושלם מפני שהצלחתה באירועים היא חד משמעיתובטוחה.

אם עד היום קיוויתם שרק תקליטן יעשהאת העבודה, אז הגיע הזמן שתשנו משהו בדיסק שלכם, שירה בציבור עושה שמח  מדברת אלהאורחים לא פחות ושלא אומר- יותר


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רויטל טל

רויטל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות וערבי שירה וכיף.

http://www.revital-tal.com/ - 050-5382143

רויטל טל - זמרת לאירועים -שירה בציבור בימי הולדת..

http://www.djomri.022.co.il 


מאמרים נוספים מאת רויטל טל
 
שירה בציבור לאירועים פרטיים
בארץ יש היום את התכנית הכי מתאימה וחזקה לימי הולדת. זה לא תקליטן, למרות שכבוד המקצוע דיג'יי במקומו מונח, זה לא סטנד אפ או סדנת צחוק, למרות שגם כבודם במקומם מונח, זה נקרא שירה בציבור – הפעלת הקהל שלכם בשירה ובריקודים.

שירה בציבור לאירועים פרטיים
23/12/19 | שירה
לפני שאתייחס לגופם של דברים, אני רוצה לציין שמאחוריי עשרות אירועי שירה בציבור שונים ומגוונים , אך המשותף ביניהם היא ההצלחה המסתכמת בהנאתם הרבה של משתתפי הערב. אז האם כל אותם אירועים המתקיימים בכל מקום נותנים את אותה החוויה ? אם כן, מדוע אתם יוצאים לחפש משהו קצת אחר ?!.. והתשובה היא שכולנו מחפשים משהו שירגש, משהו שיוסיף וייתן ערך מוסף והדבר הבא כמו שהינו גם הדבר הקודם, הוא שירה בציבור.

שירה בציבור - מתאים לכם ?!
זה כמובן תלוי את מי תשאלו: אם תשאלו את אותי, ברור שאגיד גם שמאוד.. אם תשאלו את אלו שכבר חוו ערב שירה, גם הם יגידו לכם שכדאי ומתאים., אם תשאלו אנשים צעירים, חלקם יגידו שאולי פחות..

ערב שירה בציבור
האם יש לך קושי לתכנן את האירוע הבא ? אם כן, מהו הקושי שלך ומה כדאי שתדע בעודך נמצא בתהליך ?!.. מדהים שכמעט כל הלקוחות אשר מדברים איתי בקשר לאירוע שהם מתכננים, כמעט כולם שואלים את אותן השאלות ובקשים לדעת את אותם הדברים, ועל אילו דברים אני מדברת ? אני מדברת על כך שרוב רובם של הלקוחות אשר מתכננים אירוע מבקשים לדעת אם יש איזושהי הגבלת זמן מבחינתי ומבקשים לדעת את המחיר, כי כמובן העלות היא כמעט תמיד הפרמטר המכריע, והאמת היא שאני מאוד שמחה לגלות שוב ושוב שהמחיר אותו אני מבקשת עבור ערב שירה בציבור מקצ

ערב שירה בציבור - האופציה הטובה ביותר
בתור זמרת לאירועים כמובן שאני חושבת שהמוזיקה באירוע היא הדבר החשוב ביותר, היא אשר נותנת את הטון לאירוע כולו ואשר משפיעה בצורה ישירה על מצב הרוח של כולם.
אז אילו אפשרויות יש לכם ? הוווו זו שאלת השאלות, המוזיקה אשר תבחרו לאירוע שלכם היא הטעם שלכם והאמונה שלכם שזה מה שמתאים לאורחים שלכם.


זמרת לאירוע - שירה בציבור
אז מה איתך ? האם גם לך יש אירוע חשוב בקרוב ? האם האירוע האחרון שהפקת לא היה משהו ?!.. האם חשוב לך לקחת אחריות הפעם, רק אתה עצמך, ולהפיק אירוע מנצח ? אם ענית "כן"- אני מציעה לך הצעה שלא תוכל לסרב לה – שירה בציבור לאירועים.

שירה בציבור - מקרבת, משמחת, משתפת
היא כבר מזמן לא נחשבת ישנה נושנה – לשירה בציבור לאירועים יתרונות רבים, כה רבים שאינה עוד שנויה במחלוקת והיא בוודאות מבוקשת ומצליחה מאוד באירועים מכל הסוגים.

אירועי קיץ
איזה חוםםם !! אני באמת לא יודעת, חוככת בדעתי, גם אתם מרגישים שהקיץ הזה הוא כל כך חם עד כדי שממש בלתי נסבל ? גם אתם חושבים ומרגישים שקיץ כזה וחום כשה לא היה כמותו בעבר ? או שאולי התבגרנו ויותר קשה לנו לסבול ?

זמרת שירי ארץ ישראל
שירי ארץ ישראל הם חלק עיקרי בתכנית שירה בציבור אותם אני שרה באירועים. שירים אלו נחשבים נכס צאן ברזל, והם בעצם השירים של דור ההתיישבות בארץ, אנשי מלח הארץ.

ערב שירה בציבור
13/11/14 | מוסיקה
כל אחד המתכנן אירוע מבין וודאי כי מטרת האירוע שיהיה שמח. יחד עם זאת, מסתבר כי גם בעידן הטכנולוגי של היום בעלי האירוע, הם המתכננים אותו, רובם הולכים על תקליטן ומטבע הדברים אינם מצליחים ליצור אווירה אינטימית וקשר בין המשתתפים באירוע, כמו זו אשר תייצר שירה בציבור.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI