דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים ערב שירה בציבור - האופציה הטובה ביותר
ערב שירה בציבור - האופציה הטובה ביותר
רויטל טל 06/12/17 |  צפיות: 10538

אם תשאלו את רוב האנשים, הם יאמרו לכם שבאירוע הבא שלהם הם וודאי הולכים על תקליטן, אם תשאלו אותי אני אומרת לכם שכדאי לכם לבחור במסיבה ישראלית.

ערב שירה בציבור - שיתוף פעולה

וזאת למה ? כי כאשר יש אנשים פעילים ומהווים חלק מהערב, זה נותן ערך מוסף, וכאשר יש מישהו חי וקיים, מדבר, שר, מנחה שמתקשר איתכם ההרגשה הופכת לחמה וטובה יותר. אני יודעת שלחלקכם זה נשמע לא מתאים בכלל, אך אני מבטיחה לכם שאתם תופתעו בעצמכם מהמענה שערב שירה בציבור לאירוע יכול לתת לכם.

ערב שירה בציבור

ערב שירה בציבור בנוי על חיבורים :

חיבורים הם חלק גדול בחיינו, חיבור עם המשפחה, חיבור למקום העבודה, חיבור לבן זוגינו, חיבור לחברינו וחברותינו, אך קודם כל חיבור לעצמינו.

חיבור הוא חלק ורגש טוב שאנו זקוקים לו במהלך חיינו.

החיבורים בערב שירה בציבור, בכל אירוע שהוא חשובים גם כן,

חיבורים בין השירים, חיבורים בין הזמרת לקהל, חיבורים בין האנשים לבין עצמם.

ערב שירה בציבור יוצר מפגש נעים טוב בין כולם.

כשאני מופיעה באירוע כזמרת ומנחה ערב שירה בציבור, אני יודעת שאני היא זו האחראית על מצב הרוח, על זה שבכל רגע נתון יהיה שיר זה או אחר , מתנגן ברקע או כהפעלה.

גם אם תכננתי מראש, לעולם לא אוכל לדעת בדיוק מה הולך להיות.

אך בזמן קצר ובצפייה קצרה על האורחים היושבים מולי, אוכל  להרגיש ולדעת שהערב יהיה ערב שירה בציבור מנצח !

הרי אני מובילה אותו, ואני מקצועית מספיק כדי לעשות זאת בהצלחה רבה.

שירה בציבור רויטל טל

באירוע הבא שלכם, יש לכם הזדמנות לבחור זמרת שירה בציבור מקצועית, אשר תגיע עם מאגר שירים מגוון ומתאים בדיוק לאירוע שלכם.

תהיה לכם האפשרות לכוון אותה לסגנון זה או אחר, אך את הקווים המנחים היא עצמה תיתן לכם.

אני סמוכה ובטוחה שלא תתאכזבו, ויתרה מזאת, אתם תקבלו בדיוק את מה שרציתם, בדיוק את מה שראיתם בדמיונכם.

זה יהי האירוע הראשון אשר בו תיווכחו ששירה בציבור שווה את ההשקעה הכספית ויותר.

ולפעמים הבאות ולאירועים הבאים אתם תרצו לחזור על פורמט זה.

אחרי לפחות 20 שנה התנסות והתמקצעות בכל סוגי האירועים, אחרי לא מעט אינטראקציות עם כל סוגי הקהלים, גיליתי שהדרך להפיק אירוע מוצלח והמפתח להנאה באירוע היא בעצם לא אחרת מאשר דרך הלב.

למסקנה זו הגעתי לאחר הנחייה והפקת אין ספור ערבי שירה בציבור בכל רחבי הארץ. ערב שירה בציבור יהיה מוצלח אם הזמרת שלכם תנחה אותו כמו שצריך, אם היא תהיה שם במלוא מובן המילה, ולא רק תשיר.

את העובדה שערבי שירה בציבור נחשבים "של פעם" וכאילו אבד עליהם הכלח, כבר הפרחנו מזמן, ובדור האחרון ממש הצלחנו להפנים שבעצם בכל אירוע נוכל להזמין זמרת שירה בציבור ולקבל תוצאה טובה מאוד.

במאמר זה אני פונה אליכם, כל אותם אלה אשר עדיין תקועים במחשבה שרק תקליטן יוכל לעשות שמח באירוע, ופונה אליכם במטרה לתת לכם ידיעה, כלים ובטחון ששירה בציבור תביא אתכם לתוצאות שרציתם.

מסתבר שמרבית האנשים לא יודעים שהסוד הפשוט לאירוע מוצלח נמצא בזמרת ובאישיותה הכובשת, לא יודעים שמי שעומד על הבמה ויוצר קשר נוח קרוב וחם עם הקהל הוא זה אשר בידיו האפשרות המוכחת להביא לתוצאה הנכספת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רויטל טל

רויטל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות וערבי שירה וכיף.

http://www.revital-tal.com/ - 050-5382143

רויטל טל - זמרת לאירועים -שירה בציבור בימי הולדת..

http://www.djomri.022.co.il 


מאמרים נוספים מאת רויטל טל
 
שירה בציבור לאירועים פרטיים
בארץ יש היום את התכנית הכי מתאימה וחזקה לימי הולדת. זה לא תקליטן, למרות שכבוד המקצוע דיג'יי במקומו מונח, זה לא סטנד אפ או סדנת צחוק, למרות שגם כבודם במקומם מונח, זה נקרא שירה בציבור – הפעלת הקהל שלכם בשירה ובריקודים.

שירה בציבור לאירועים פרטיים
23/12/19 | שירה
לפני שאתייחס לגופם של דברים, אני רוצה לציין שמאחוריי עשרות אירועי שירה בציבור שונים ומגוונים , אך המשותף ביניהם היא ההצלחה המסתכמת בהנאתם הרבה של משתתפי הערב. אז האם כל אותם אירועים המתקיימים בכל מקום נותנים את אותה החוויה ? אם כן, מדוע אתם יוצאים לחפש משהו קצת אחר ?!.. והתשובה היא שכולנו מחפשים משהו שירגש, משהו שיוסיף וייתן ערך מוסף והדבר הבא כמו שהינו גם הדבר הקודם, הוא שירה בציבור.

שירה בציבור - מתאים לכם ?!
זה כמובן תלוי את מי תשאלו: אם תשאלו את אותי, ברור שאגיד גם שמאוד.. אם תשאלו את אלו שכבר חוו ערב שירה, גם הם יגידו לכם שכדאי ומתאים., אם תשאלו אנשים צעירים, חלקם יגידו שאולי פחות..

ערב שירה בציבור
האם יש לך קושי לתכנן את האירוע הבא ? אם כן, מהו הקושי שלך ומה כדאי שתדע בעודך נמצא בתהליך ?!.. מדהים שכמעט כל הלקוחות אשר מדברים איתי בקשר לאירוע שהם מתכננים, כמעט כולם שואלים את אותן השאלות ובקשים לדעת את אותם הדברים, ועל אילו דברים אני מדברת ? אני מדברת על כך שרוב רובם של הלקוחות אשר מתכננים אירוע מבקשים לדעת אם יש איזושהי הגבלת זמן מבחינתי ומבקשים לדעת את המחיר, כי כמובן העלות היא כמעט תמיד הפרמטר המכריע, והאמת היא שאני מאוד שמחה לגלות שוב ושוב שהמחיר אותו אני מבקשת עבור ערב שירה בציבור מקצ

ערב שירה בציבור - האופציה הטובה ביותר
בתור זמרת לאירועים כמובן שאני חושבת שהמוזיקה באירוע היא הדבר החשוב ביותר, היא אשר נותנת את הטון לאירוע כולו ואשר משפיעה בצורה ישירה על מצב הרוח של כולם.
אז אילו אפשרויות יש לכם ? הוווו זו שאלת השאלות, המוזיקה אשר תבחרו לאירוע שלכם היא הטעם שלכם והאמונה שלכם שזה מה שמתאים לאורחים שלכם.


זמרת לאירוע - שירה בציבור
אז מה איתך ? האם גם לך יש אירוע חשוב בקרוב ? האם האירוע האחרון שהפקת לא היה משהו ?!.. האם חשוב לך לקחת אחריות הפעם, רק אתה עצמך, ולהפיק אירוע מנצח ? אם ענית "כן"- אני מציעה לך הצעה שלא תוכל לסרב לה – שירה בציבור לאירועים.

שירה בציבור - מקרבת, משמחת, משתפת
היא כבר מזמן לא נחשבת ישנה נושנה – לשירה בציבור לאירועים יתרונות רבים, כה רבים שאינה עוד שנויה במחלוקת והיא בוודאות מבוקשת ומצליחה מאוד באירועים מכל הסוגים.

אירועי קיץ
איזה חוםםם !! אני באמת לא יודעת, חוככת בדעתי, גם אתם מרגישים שהקיץ הזה הוא כל כך חם עד כדי שממש בלתי נסבל ? גם אתם חושבים ומרגישים שקיץ כזה וחום כשה לא היה כמותו בעבר ? או שאולי התבגרנו ויותר קשה לנו לסבול ?

זמרת שירי ארץ ישראל
שירי ארץ ישראל הם חלק עיקרי בתכנית שירה בציבור אותם אני שרה באירועים. שירים אלו נחשבים נכס צאן ברזל, והם בעצם השירים של דור ההתיישבות בארץ, אנשי מלח הארץ.

ערב שירה בציבור
13/11/14 | מוסיקה
כל אחד המתכנן אירוע מבין וודאי כי מטרת האירוע שיהיה שמח. יחד עם זאת, מסתבר כי גם בעידן הטכנולוגי של היום בעלי האירוע, הם המתכננים אותו, רובם הולכים על תקליטן ומטבע הדברים אינם מצליחים ליצור אווירה אינטימית וקשר בין המשתתפים באירוע, כמו זו אשר תייצר שירה בציבור.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI