דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים שירה בציבור - מתאים לכם ?!
שירה בציבור - מתאים לכם ?!
רויטל טל 18/02/19 |  צפיות: 8476

אז איך תדעו ?

אולי מצחיק, אך זוהי סוגיה חשובה הנעוצה בשאלה מהו תוכן טוב לאירוע שלכם .?

וכאן, אין ויכוח - תוכן טוב הוא תוכן אפקטיבי, ותוכם אפקטיבי הוא

תוכן שמצליח לגעת באנשים אשר נוכחים באירוע ומצליח לרגש אותו.

ומה זה אומר לרכש?! זה אומר לגעת ברגש.. רגש שמחה, רגש געגוע, רגש זיכרון ישן ועוד..

ואחרי שהבנו זאת, בהחלט כדאי שתיקחו החשבון את התכנית המנצחת לאירוע - שירה בציבור.

אז איך אני גורמת לכל הרגש הזה להתרחש ?

העבודה שלי כזמרת מנחה ערבי שירה בציבור היא העבודה הטובה ביותר שיכולתי לבקש לעצמי. אני תמיד נמצאת בסביבה שמחה וחגיגית..

ערב שירה בציבור טוב שיהיה מקצועי אך בו בזמן גם טוב שתהיה בו גמישות, ואפשרות לשנות את התכנית בכל רגע נתון..

חוזר גמישות באירוע שירה בציבור יכול לשבש אותו ולכרסם בזרימה שלו כך שתמיד יש את האופציה לעבור מסגנון אחד למשנהו, וכך למנוע מצב בו ישנם אנשים בקהל שאינם מתחברים לשירים..

זוהי גדולתה של שירה בציבור בימינו היא מורכבת משירים מכל הזמנים וכך יכולה להיות מתאימה לכולם ולהעלות את המשתתפים בה לאזור השמחה שלהם. כי זהו המקום שבו כיף לכולנו להיות

 

 


אז ישנם לא מעט זמרים מנחים, אך כמעט תמיד ישמשהו שבכל זאת יעשה את ההבדל , והדבר הזה הוא די משמעותי כי הוא בעצם האדםאשר מנחה לכם את הערב

זה כל כך משמעותי עד כדי כך שיעשה לנוהבדל בתוצאות.ובמקרב הזה אנו מדברים על התוצאה של אירוע מעולה.

אז מה זה הדבר הזה בעסק?


וכן אני יודעת שזה קשה להבחין בשיחת טלפון בה כל אחד מציג את עצמו

כמקצועי ביותר, גילוי נאות, כמובן שזה לאמספיק רק להגיד כמה אנחנו טובים, סמכו על האינטואיציה שלכם באותנטיות אשרמדברת ומשדרת הזמרת,

וכך תקבלו את הדבר הטוב ביותר, שהוא כמובןסה"כ היתרונות שתוכלו לקבל בערב אחד חשוב. והדבר הזה הוא אישיות.

אישיות סוחפת, כריזמטית ושמחה של הזמרתהיא זו אשר תביא לשמחה ולשיתוף כל האורחים בערב שירה בציבור,


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רויטל טל

רויטל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות וערבי שירה וכיף.

http://www.revital-tal.com/ - 050-5382143

רויטל טל - זמרת לאירועים -שירה בציבור בימי הולדת..

http://www.djomri.022.co.il 


מאמרים נוספים מאת רויטל טל
 
שירה בציבור לאירועים פרטיים
בארץ יש היום את התכנית הכי מתאימה וחזקה לימי הולדת. זה לא תקליטן, למרות שכבוד המקצוע דיג'יי במקומו מונח, זה לא סטנד אפ או סדנת צחוק, למרות שגם כבודם במקומם מונח, זה נקרא שירה בציבור – הפעלת הקהל שלכם בשירה ובריקודים.

שירה בציבור לאירועים פרטיים
23/12/19 | שירה
לפני שאתייחס לגופם של דברים, אני רוצה לציין שמאחוריי עשרות אירועי שירה בציבור שונים ומגוונים , אך המשותף ביניהם היא ההצלחה המסתכמת בהנאתם הרבה של משתתפי הערב. אז האם כל אותם אירועים המתקיימים בכל מקום נותנים את אותה החוויה ? אם כן, מדוע אתם יוצאים לחפש משהו קצת אחר ?!.. והתשובה היא שכולנו מחפשים משהו שירגש, משהו שיוסיף וייתן ערך מוסף והדבר הבא כמו שהינו גם הדבר הקודם, הוא שירה בציבור.

שירה בציבור - מתאים לכם ?!
זה כמובן תלוי את מי תשאלו: אם תשאלו את אותי, ברור שאגיד גם שמאוד.. אם תשאלו את אלו שכבר חוו ערב שירה, גם הם יגידו לכם שכדאי ומתאים., אם תשאלו אנשים צעירים, חלקם יגידו שאולי פחות..

ערב שירה בציבור
האם יש לך קושי לתכנן את האירוע הבא ? אם כן, מהו הקושי שלך ומה כדאי שתדע בעודך נמצא בתהליך ?!.. מדהים שכמעט כל הלקוחות אשר מדברים איתי בקשר לאירוע שהם מתכננים, כמעט כולם שואלים את אותן השאלות ובקשים לדעת את אותם הדברים, ועל אילו דברים אני מדברת ? אני מדברת על כך שרוב רובם של הלקוחות אשר מתכננים אירוע מבקשים לדעת אם יש איזושהי הגבלת זמן מבחינתי ומבקשים לדעת את המחיר, כי כמובן העלות היא כמעט תמיד הפרמטר המכריע, והאמת היא שאני מאוד שמחה לגלות שוב ושוב שהמחיר אותו אני מבקשת עבור ערב שירה בציבור מקצ

ערב שירה בציבור - האופציה הטובה ביותר
בתור זמרת לאירועים כמובן שאני חושבת שהמוזיקה באירוע היא הדבר החשוב ביותר, היא אשר נותנת את הטון לאירוע כולו ואשר משפיעה בצורה ישירה על מצב הרוח של כולם.
אז אילו אפשרויות יש לכם ? הוווו זו שאלת השאלות, המוזיקה אשר תבחרו לאירוע שלכם היא הטעם שלכם והאמונה שלכם שזה מה שמתאים לאורחים שלכם.


זמרת לאירוע - שירה בציבור
אז מה איתך ? האם גם לך יש אירוע חשוב בקרוב ? האם האירוע האחרון שהפקת לא היה משהו ?!.. האם חשוב לך לקחת אחריות הפעם, רק אתה עצמך, ולהפיק אירוע מנצח ? אם ענית "כן"- אני מציעה לך הצעה שלא תוכל לסרב לה – שירה בציבור לאירועים.

שירה בציבור - מקרבת, משמחת, משתפת
היא כבר מזמן לא נחשבת ישנה נושנה – לשירה בציבור לאירועים יתרונות רבים, כה רבים שאינה עוד שנויה במחלוקת והיא בוודאות מבוקשת ומצליחה מאוד באירועים מכל הסוגים.

אירועי קיץ
איזה חוםםם !! אני באמת לא יודעת, חוככת בדעתי, גם אתם מרגישים שהקיץ הזה הוא כל כך חם עד כדי שממש בלתי נסבל ? גם אתם חושבים ומרגישים שקיץ כזה וחום כשה לא היה כמותו בעבר ? או שאולי התבגרנו ויותר קשה לנו לסבול ?

זמרת שירי ארץ ישראל
שירי ארץ ישראל הם חלק עיקרי בתכנית שירה בציבור אותם אני שרה באירועים. שירים אלו נחשבים נכס צאן ברזל, והם בעצם השירים של דור ההתיישבות בארץ, אנשי מלח הארץ.

ערב שירה בציבור
13/11/14 | מוסיקה
כל אחד המתכנן אירוע מבין וודאי כי מטרת האירוע שיהיה שמח. יחד עם זאת, מסתבר כי גם בעידן הטכנולוגי של היום בעלי האירוע, הם המתכננים אותו, רובם הולכים על תקליטן ומטבע הדברים אינם מצליחים ליצור אווירה אינטימית וקשר בין המשתתפים באירוע, כמו זו אשר תייצר שירה בציבור.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI