דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים ערב שירה בציבור
ערב שירה בציבור
רויטל טל 20/12/17 |  צפיות: 10380

ערב שירה בציבור - תכנית משולבת

כל כך הרבה לקוחות אומרים לי : "אני רוצה שגם הצעירים ישירו"..

כל כך הרבה לקוחות אומרים לי : "אני רוצה שלא כל השירים יהיו שיריר ארץ ישראל הישנה" ..

ומה שאני תמיד עונה שאני נמצאת שם אצלם באירוע, מול האורחים, ואני נמצאת שם על מנת לשיר בדיוק את השירים שמתאימים לאירוע ולאנשים הנוכחים.

ומה שאני עוד עונה זה שבמצגת השירים שלי ישנם שירים מכל הזמנים. אני רוצה שהלקוחות שלי יידעו ויבינו זמרת שירה בציבור מקצועית לא תיתן לאנשים באירוע להיות אאוטסיידרים.

שנים שאני עורכת ערבי שירה בציבור, שנים בהן רכשתי וצברתי ניסיון, אותו ניסיון שאתם צריכים לאירוע שלכם על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

אהבה למקצוע

אם אתם קמים בבוקר ויש לכם חשק ללכת לעבודה, אם אתם נהנים ואוהבים את מה שאתם עושים, יש לכם מזל, לא כולם זוכים לעסוק במה שהם רוצים, מסיבות כאלה או אחרות לא מעט אנשים עוסקים בעבודה שהם פחות מסופקים או פחות אוהבים. ברי מזל הם האנשים אשר אוהבים את עבודתם.

אהבה למקצוע, היא לדעתי חשובה בכל תחום, וחשובה לאדם עצמו וליכולת ההצלחה שלו, אני חייבת לומר שאהבתי למקצוע שלי, להופעות שירה בציבור היא גדולה ורבה, היא היא מה שהובילה אותי להופיע באירועי שירה בציבור, והיא שהובילה אותי לייצר שמחה, זו אותה השמחה אשר יוצאת מליבי ועוברת ברגע לקהל, זו אפילו אינה שיטה, זו אפילו אינה התחזות או כניסה לתפקיד, זוהי פשוט המהות שלי.

ואותה אני הולכת להעביר לכם באירוע שלכם.

ולא משנה איזה אירוע אתם חוגגים, לא משנה מהו גודלו, ולא משנה היכן, כי כדי להפוך אותו למוצלח אתם חייבים להזמין את הבן הנכון.

אז מאיפה מתחילים לתכנן, מה ההבדל בין שירה בציבור לבין משהו אחר, איך משלבים שירה בציבור באירוע, איך קובעים מה מתאים ומה נכון, אילו סוגים של תכנית לאירועים ישנם, איך מפרקים את התכנון לכמה פעולות פשוטות, איך קובעים מי יבוא, איך הופכים את האירוע למה שאתם רוצים באמת ?!..

דברו איתי רויטל טל שירה בציבור, קבלו את כל התשובות לכל השאלות, קבלו ערב שירה בציבור מקצועי מזמרת בעלת ניסיון של עשרים שנה לפחות, וכשאני מדברת על ניסיון, אני מתכוונת לניסיון בארגון האירוע ולאו דווקא בשירים עצמם, אותו ניסיון אשר עושה את כל ההבדל לקבלת אירוע שירה בציבור מנצח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רויטל טל

רויטל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות וערבי שירה וכיף.

http://www.revital-tal.com/ - 050-5382143

רויטל טל - זמרת לאירועים -שירה בציבור בימי הולדת..

http://www.djomri.022.co.il 


מאמרים נוספים מאת רויטל טל
 
שירה בציבור לאירועים פרטיים
בארץ יש היום את התכנית הכי מתאימה וחזקה לימי הולדת. זה לא תקליטן, למרות שכבוד המקצוע דיג'יי במקומו מונח, זה לא סטנד אפ או סדנת צחוק, למרות שגם כבודם במקומם מונח, זה נקרא שירה בציבור – הפעלת הקהל שלכם בשירה ובריקודים.

שירה בציבור לאירועים פרטיים
23/12/19 | שירה
לפני שאתייחס לגופם של דברים, אני רוצה לציין שמאחוריי עשרות אירועי שירה בציבור שונים ומגוונים , אך המשותף ביניהם היא ההצלחה המסתכמת בהנאתם הרבה של משתתפי הערב. אז האם כל אותם אירועים המתקיימים בכל מקום נותנים את אותה החוויה ? אם כן, מדוע אתם יוצאים לחפש משהו קצת אחר ?!.. והתשובה היא שכולנו מחפשים משהו שירגש, משהו שיוסיף וייתן ערך מוסף והדבר הבא כמו שהינו גם הדבר הקודם, הוא שירה בציבור.

שירה בציבור - מתאים לכם ?!
זה כמובן תלוי את מי תשאלו: אם תשאלו את אותי, ברור שאגיד גם שמאוד.. אם תשאלו את אלו שכבר חוו ערב שירה, גם הם יגידו לכם שכדאי ומתאים., אם תשאלו אנשים צעירים, חלקם יגידו שאולי פחות..

ערב שירה בציבור
האם יש לך קושי לתכנן את האירוע הבא ? אם כן, מהו הקושי שלך ומה כדאי שתדע בעודך נמצא בתהליך ?!.. מדהים שכמעט כל הלקוחות אשר מדברים איתי בקשר לאירוע שהם מתכננים, כמעט כולם שואלים את אותן השאלות ובקשים לדעת את אותם הדברים, ועל אילו דברים אני מדברת ? אני מדברת על כך שרוב רובם של הלקוחות אשר מתכננים אירוע מבקשים לדעת אם יש איזושהי הגבלת זמן מבחינתי ומבקשים לדעת את המחיר, כי כמובן העלות היא כמעט תמיד הפרמטר המכריע, והאמת היא שאני מאוד שמחה לגלות שוב ושוב שהמחיר אותו אני מבקשת עבור ערב שירה בציבור מקצ

ערב שירה בציבור - האופציה הטובה ביותר
בתור זמרת לאירועים כמובן שאני חושבת שהמוזיקה באירוע היא הדבר החשוב ביותר, היא אשר נותנת את הטון לאירוע כולו ואשר משפיעה בצורה ישירה על מצב הרוח של כולם.
אז אילו אפשרויות יש לכם ? הוווו זו שאלת השאלות, המוזיקה אשר תבחרו לאירוע שלכם היא הטעם שלכם והאמונה שלכם שזה מה שמתאים לאורחים שלכם.


זמרת לאירוע - שירה בציבור
אז מה איתך ? האם גם לך יש אירוע חשוב בקרוב ? האם האירוע האחרון שהפקת לא היה משהו ?!.. האם חשוב לך לקחת אחריות הפעם, רק אתה עצמך, ולהפיק אירוע מנצח ? אם ענית "כן"- אני מציעה לך הצעה שלא תוכל לסרב לה – שירה בציבור לאירועים.

שירה בציבור - מקרבת, משמחת, משתפת
היא כבר מזמן לא נחשבת ישנה נושנה – לשירה בציבור לאירועים יתרונות רבים, כה רבים שאינה עוד שנויה במחלוקת והיא בוודאות מבוקשת ומצליחה מאוד באירועים מכל הסוגים.

אירועי קיץ
איזה חוםםם !! אני באמת לא יודעת, חוככת בדעתי, גם אתם מרגישים שהקיץ הזה הוא כל כך חם עד כדי שממש בלתי נסבל ? גם אתם חושבים ומרגישים שקיץ כזה וחום כשה לא היה כמותו בעבר ? או שאולי התבגרנו ויותר קשה לנו לסבול ?

זמרת שירי ארץ ישראל
שירי ארץ ישראל הם חלק עיקרי בתכנית שירה בציבור אותם אני שרה באירועים. שירים אלו נחשבים נכס צאן ברזל, והם בעצם השירים של דור ההתיישבות בארץ, אנשי מלח הארץ.

ערב שירה בציבור
13/11/14 | מוסיקה
כל אחד המתכנן אירוע מבין וודאי כי מטרת האירוע שיהיה שמח. יחד עם זאת, מסתבר כי גם בעידן הטכנולוגי של היום בעלי האירוע, הם המתכננים אותו, רובם הולכים על תקליטן ומטבע הדברים אינם מצליחים ליצור אווירה אינטימית וקשר בין המשתתפים באירוע, כמו זו אשר תייצר שירה בציבור.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI