דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים אירועי קיץ
אירועי קיץ
רויטל טל 19/07/17 |  צפיות: 11321

אני באמת לא יודעת אם החום הכבד והמעיק אותו חום שהיה כשהייתי ילדה, או שפשוט התבגרתי?!..

מה שאני יודעת שבימי ילדותי לא היה לנו מזגן, ואם זכרוני אינו מטעה אותי גם מאוורר לא היה.

על מנת לשמור שהחום לא יחדור לחדרי, הייתה אמי נוטה להגיף את התריסים וגם הקפידה לשטוף את הרצפה לעתים תכופות.

זוכרת בברור את אותם ימי צהריים חמים ויחד עם זאת  זוכרת גם בברור שסבל לא היה כרוך בזה.

חייבת לומר שבחדשים יולי אוגוסט הנחשבים הימים החמים ביותר בשנה בארץ, אלה שלא צמודים למזגנים, נראים לי כבדים וסובלים קשות מהחום. רוב רובינו נמצאים בחדשים אלה במרחב בו יש מזגן אחד לפחות העובד ללא הפסקה, נצמדים אליו ולא זזים ממנו במשך רוב שעות היממה.

התחממות כדור הארץ

התחממות כדור הארץ היא כבר דבר ידוע  ומדובר , ידוע שישנה התחממות עולמית בשנים האחרונות, וידוע שהחור באוזון הולך וגדל. אולי זוהי הסיבה לכך שכל כך חם ? אולי בעצם לא הזדקנתי ואני מרגישה נכון, כדור הארץ התחמם, החום נעשה קשה יותר משנה לשנה, החור באוזון עליו מדברים בכל הזדמנות גדל וגדל ואנחנו סובלים בעצם מהתוצאות.

בהיותי כותבת שורות אלו, אני בעצם מגיעה למסקנה, כן, ישנה התחממות עולמית, וכן יש שינוי בטמפרטורות העולות משנה לשנה.

האם יש מה לעשות בנידון ? האם ילדינו יסבלו יותר בעוד כ-20 שנה ?

מומחים מדברים על כך שאם נפסיק להשתמש במרססים למיניהם, גם באופן אישי וגם בשימוש תעשייתי, יעצור החור באוזון מלגדול וכך גם נעצור את התחממות הכדור, האם נוכל לעשות זאת ?

אם כל אחד מאתנו ימנע משימוש בדאודורנט הספריי האישי שלו בו הוא משתמש לפחות פעם ביום, האם הדבר יספיק על מנת לעצור את הנזק ?

זאת נדע רק בעוד שנים רבות כאשר ימשיכו ויחקרו את נושא התחממות כדור הארץ והחור באוזון המדובר.

כאמור, חום יולי אוגוסט הם חדשי הקיץ החמים , הטמפרטורות הגבוהות + אחוזי הלחות הגבוהים באזור החוף מכבידים ומעיקים, עשרות ומאות אלפי אנשים בוחרים לצאת לחופשה מחוץ לארץ.

ניתן לומר שהמדינה מעט מתרוקנת מתושביה.

האם מומלץ לחגוג אירוע בחדשים יולי-אוגוסט

אז כמו שאמרתי, רבים הם הישראלים המנצלים את החדשים החמים הללו לנפוש במקום אחר בחו"ל, אך ישנם גם את אלה אשר נשארים בארץ, וישנם שגם חוגגים  אירוע. על אף החום הגדול.

רוב רובם של האירועים הנערכים בחדשים אלה, מתקיימים במקום נעים וממוזג.

אך מה עושים אלה אשר אין להם תקציב מספיק על מנת לקיים אירוע באולם  אירועים או באיזו מסעדה פנסי,, ובעצם נאלצים להזמין אליהם הביתה.

אל לכם להתייאש, אירוע בחצר (כמובן בשעות הערב ולא בשעות החמות נורא), גם לו גם כן יתרונות, לאירוע הנערך בחצר ביתכם יש אופי מיוחד, כאשר אתם מכניסים אורחים אליכם הביתה נוצרת קירבה ישירה, תכננו מפגש נחמד אצלכם, קוו שאולי יתמזל מזלכם והערב אליו הזמנתם את האורחים יהיה קצת פחות חם ואולי אפילו תנשב רוח נעימה, אך אל לכם לסמוך על כך, דאגו לפזר כמה וכמה מאווררים גדולים סביב השולחנות, דאגו לכמות רבה של שתיה קרה ומרעננת ודאגו שיהיה שמח !

ואיך יהיה שמח ?? אז אם כבר חם, אז בואו נעשה שמח וחם גם בנשמה, הזמינו זמרת שירה בציבור מומלצת שיודעת לעשת שמח, השירים, הריקודים, הפעלת האורחים, כל אלה ישכיחו במקצת את הרגשת הכובד והחום הפיזי ןיעשו לכם חם בנשמה, ובסוף הערב כשתגיעו הביתה, מה יותר טוב ממקלחת קרה לשטוף את הזיעה, לשטוף את הדביקות, מה יותר טוב ואז מה שיישאר לכם בלב אלה רק אותם שירים יפים ואותה אנרגיה טובה מהערב.

.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רויטל טל

רויטל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות וערבי שירה וכיף.

http://www.revital-tal.com/ - 050-5382143

רויטל טל - זמרת לאירועים -שירה בציבור בימי הולדת..

http://www.djomri.022.co.il 


מאמרים נוספים מאת רויטל טל
 
שירה בציבור לאירועים פרטיים
בארץ יש היום את התכנית הכי מתאימה וחזקה לימי הולדת. זה לא תקליטן, למרות שכבוד המקצוע דיג'יי במקומו מונח, זה לא סטנד אפ או סדנת צחוק, למרות שגם כבודם במקומם מונח, זה נקרא שירה בציבור – הפעלת הקהל שלכם בשירה ובריקודים.

שירה בציבור לאירועים פרטיים
23/12/19 | שירה
לפני שאתייחס לגופם של דברים, אני רוצה לציין שמאחוריי עשרות אירועי שירה בציבור שונים ומגוונים , אך המשותף ביניהם היא ההצלחה המסתכמת בהנאתם הרבה של משתתפי הערב. אז האם כל אותם אירועים המתקיימים בכל מקום נותנים את אותה החוויה ? אם כן, מדוע אתם יוצאים לחפש משהו קצת אחר ?!.. והתשובה היא שכולנו מחפשים משהו שירגש, משהו שיוסיף וייתן ערך מוסף והדבר הבא כמו שהינו גם הדבר הקודם, הוא שירה בציבור.

שירה בציבור - מתאים לכם ?!
זה כמובן תלוי את מי תשאלו: אם תשאלו את אותי, ברור שאגיד גם שמאוד.. אם תשאלו את אלו שכבר חוו ערב שירה, גם הם יגידו לכם שכדאי ומתאים., אם תשאלו אנשים צעירים, חלקם יגידו שאולי פחות..

ערב שירה בציבור
האם יש לך קושי לתכנן את האירוע הבא ? אם כן, מהו הקושי שלך ומה כדאי שתדע בעודך נמצא בתהליך ?!.. מדהים שכמעט כל הלקוחות אשר מדברים איתי בקשר לאירוע שהם מתכננים, כמעט כולם שואלים את אותן השאלות ובקשים לדעת את אותם הדברים, ועל אילו דברים אני מדברת ? אני מדברת על כך שרוב רובם של הלקוחות אשר מתכננים אירוע מבקשים לדעת אם יש איזושהי הגבלת זמן מבחינתי ומבקשים לדעת את המחיר, כי כמובן העלות היא כמעט תמיד הפרמטר המכריע, והאמת היא שאני מאוד שמחה לגלות שוב ושוב שהמחיר אותו אני מבקשת עבור ערב שירה בציבור מקצ

ערב שירה בציבור - האופציה הטובה ביותר
בתור זמרת לאירועים כמובן שאני חושבת שהמוזיקה באירוע היא הדבר החשוב ביותר, היא אשר נותנת את הטון לאירוע כולו ואשר משפיעה בצורה ישירה על מצב הרוח של כולם.
אז אילו אפשרויות יש לכם ? הוווו זו שאלת השאלות, המוזיקה אשר תבחרו לאירוע שלכם היא הטעם שלכם והאמונה שלכם שזה מה שמתאים לאורחים שלכם.


זמרת לאירוע - שירה בציבור
אז מה איתך ? האם גם לך יש אירוע חשוב בקרוב ? האם האירוע האחרון שהפקת לא היה משהו ?!.. האם חשוב לך לקחת אחריות הפעם, רק אתה עצמך, ולהפיק אירוע מנצח ? אם ענית "כן"- אני מציעה לך הצעה שלא תוכל לסרב לה – שירה בציבור לאירועים.

שירה בציבור - מקרבת, משמחת, משתפת
היא כבר מזמן לא נחשבת ישנה נושנה – לשירה בציבור לאירועים יתרונות רבים, כה רבים שאינה עוד שנויה במחלוקת והיא בוודאות מבוקשת ומצליחה מאוד באירועים מכל הסוגים.

אירועי קיץ
איזה חוםםם !! אני באמת לא יודעת, חוככת בדעתי, גם אתם מרגישים שהקיץ הזה הוא כל כך חם עד כדי שממש בלתי נסבל ? גם אתם חושבים ומרגישים שקיץ כזה וחום כשה לא היה כמותו בעבר ? או שאולי התבגרנו ויותר קשה לנו לסבול ?

זמרת שירי ארץ ישראל
שירי ארץ ישראל הם חלק עיקרי בתכנית שירה בציבור אותם אני שרה באירועים. שירים אלו נחשבים נכס צאן ברזל, והם בעצם השירים של דור ההתיישבות בארץ, אנשי מלח הארץ.

ערב שירה בציבור
13/11/14 | מוסיקה
כל אחד המתכנן אירוע מבין וודאי כי מטרת האירוע שיהיה שמח. יחד עם זאת, מסתבר כי גם בעידן הטכנולוגי של היום בעלי האירוע, הם המתכננים אותו, רובם הולכים על תקליטן ומטבע הדברים אינם מצליחים ליצור אווירה אינטימית וקשר בין המשתתפים באירוע, כמו זו אשר תייצר שירה בציבור.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI