דף הבית בידור ופנאי שירה שירה בציבור לאירועים פרטיים
שירה בציבור לאירועים פרטיים
רויטל טל 23/12/19 |  צפיות: 6790

האם שירה בציבור מתאימה לכם או לא ?

העולם מתחלק לכאלה שיודעים מה זה שירה בציבור ולאלו שלא...אך האם כדאי לכם להזמין תכנית זו לאירוע שלכם ?

מחקר ענק שהתפרסם השבוע,במאמר זה אנסה להסביר לכם מהי שירה בציבור ומה באמת היא תתרום לכם ולכל אירוע שתערכו, וסוף סוך תקבלו תשובה מושלמת ומספקת לכל התלבטות.


מחקרים רבים שהתפרסמו לאורך השנים בדקו את אהבתם של אנשים לשיר, וברוב רובם של מחקרים אלו מצאו שגם רוב רובם של בני האדם ממש אוהבים לשיר, על אף שלא תמיד הם מודעים לכך

מוזיקה ושירה הם חלק מרכזי בחיים של כולנו, אנחנו מאזינים ושומעים מוזיקה גם אם לא תמיד אנחנו שמים לב לכך, שירים המתנגנים בחנויות בקניונים, בפרסומות המשודרות בטלויזיה, ובוקעים מכל עבר.

שמיעת מוזיקה יזומה היא בעיקר הפעולות שאנו עושים בהדליקנו רדיו במכונית, וכמובן כשאנו מוזמנים לאירוע כלשהו שם כמעט תמיד מתנגנת מוזיקת רקע, ומוזיקה לריקודים.


האם ניתן לסמוך על תוצאותיה של שירה בציבור בכל אירוע ?

אז התשובה היא כן ! כאשר אנו מוצאים זמרת מנחה ערבי שירה מקצועית אז אפשר לומר בביטחון מלא שגם נקבל ערב מקצועי, שגם נקבל אירוע כמו שחלמנו וראינו בדימיונינו.

ואסביר זאת על ידי דוגמא,
נניח שמצאתם באינטרנט זמרי שירה בציבור, האם ניתן ללמוד מכך ולהסיק שהם באמת טובים ויענו על הצורך שלכם? התשובה היא לא.


מכיוון שמאוד יכול להיות וסביר מאוד להניח שאנשים שלא יודעים מה זה שירה בציבור ואינם מודעים לתועלת הרבה וליתרונותיה הרבים באירועים  ומודעים הרבה יותר למה שהולך היום - תקליטן שברור ומכון שברוב האירועים מזמינים דיגיי, וככל הנראה לא ייצאו מהאזור הבטוח ולא ינסו משהו אחר. אך בכך יתכן מאוד שהם מפספסים את הדבר הכי נכון והכי טוב ומתאים.

אז אנחנו מתכננים אירוע, ונכון, שברוב המקרים אנו הולכים על מה שמציע לנו המקום שזה בדרך כלל תקליטן הבית, או על מה שמציעים לנו או ראינו אצל חברינו.

וכאן אני רוצה שתבינו שישנו משהו אחר לא פחות טוב וכנראה גם יותר, שירה בציבור לאירועים.

תכנית זו תוכל לבצע בצורה מושלמת ולכסות את כל האירוע כולו הן מבחינת המוזיקה והן מבחינת השתתפותם של האורחים שלכם.

יש לציין שהשתתפותם של האורחים הלוקחים חלק פעיל בערב מרימה את האירוע ומשדרגת אותו פלאים.


תכנית זו באירועים יכולה להוכיח חד משמעית את מה שאני מנסה לומר במאמר זה, אנשים פשוט אוהבים לשיר !!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רויטל טל

רויטל - זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור, עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות וערבי שירה וכיף.

http://www.revital-tal.com/ - 050-5382143

רויטל טל - זמרת לאירועים -שירה בציבור בימי הולדת..

http://www.djomri.022.co.il 


מאמרים נוספים מאת רויטל טל
 
שירה בציבור לאירועים פרטיים
בארץ יש היום את התכנית הכי מתאימה וחזקה לימי הולדת. זה לא תקליטן, למרות שכבוד המקצוע דיג'יי במקומו מונח, זה לא סטנד אפ או סדנת צחוק, למרות שגם כבודם במקומם מונח, זה נקרא שירה בציבור – הפעלת הקהל שלכם בשירה ובריקודים.

שירה בציבור לאירועים פרטיים
23/12/19 | שירה
לפני שאתייחס לגופם של דברים, אני רוצה לציין שמאחוריי עשרות אירועי שירה בציבור שונים ומגוונים , אך המשותף ביניהם היא ההצלחה המסתכמת בהנאתם הרבה של משתתפי הערב. אז האם כל אותם אירועים המתקיימים בכל מקום נותנים את אותה החוויה ? אם כן, מדוע אתם יוצאים לחפש משהו קצת אחר ?!.. והתשובה היא שכולנו מחפשים משהו שירגש, משהו שיוסיף וייתן ערך מוסף והדבר הבא כמו שהינו גם הדבר הקודם, הוא שירה בציבור.

שירה בציבור - מתאים לכם ?!
זה כמובן תלוי את מי תשאלו: אם תשאלו את אותי, ברור שאגיד גם שמאוד.. אם תשאלו את אלו שכבר חוו ערב שירה, גם הם יגידו לכם שכדאי ומתאים., אם תשאלו אנשים צעירים, חלקם יגידו שאולי פחות..

ערב שירה בציבור
האם יש לך קושי לתכנן את האירוע הבא ? אם כן, מהו הקושי שלך ומה כדאי שתדע בעודך נמצא בתהליך ?!.. מדהים שכמעט כל הלקוחות אשר מדברים איתי בקשר לאירוע שהם מתכננים, כמעט כולם שואלים את אותן השאלות ובקשים לדעת את אותם הדברים, ועל אילו דברים אני מדברת ? אני מדברת על כך שרוב רובם של הלקוחות אשר מתכננים אירוע מבקשים לדעת אם יש איזושהי הגבלת זמן מבחינתי ומבקשים לדעת את המחיר, כי כמובן העלות היא כמעט תמיד הפרמטר המכריע, והאמת היא שאני מאוד שמחה לגלות שוב ושוב שהמחיר אותו אני מבקשת עבור ערב שירה בציבור מקצ

ערב שירה בציבור - האופציה הטובה ביותר
בתור זמרת לאירועים כמובן שאני חושבת שהמוזיקה באירוע היא הדבר החשוב ביותר, היא אשר נותנת את הטון לאירוע כולו ואשר משפיעה בצורה ישירה על מצב הרוח של כולם.
אז אילו אפשרויות יש לכם ? הוווו זו שאלת השאלות, המוזיקה אשר תבחרו לאירוע שלכם היא הטעם שלכם והאמונה שלכם שזה מה שמתאים לאורחים שלכם.


זמרת לאירוע - שירה בציבור
אז מה איתך ? האם גם לך יש אירוע חשוב בקרוב ? האם האירוע האחרון שהפקת לא היה משהו ?!.. האם חשוב לך לקחת אחריות הפעם, רק אתה עצמך, ולהפיק אירוע מנצח ? אם ענית "כן"- אני מציעה לך הצעה שלא תוכל לסרב לה – שירה בציבור לאירועים.

שירה בציבור - מקרבת, משמחת, משתפת
היא כבר מזמן לא נחשבת ישנה נושנה – לשירה בציבור לאירועים יתרונות רבים, כה רבים שאינה עוד שנויה במחלוקת והיא בוודאות מבוקשת ומצליחה מאוד באירועים מכל הסוגים.

אירועי קיץ
איזה חוםםם !! אני באמת לא יודעת, חוככת בדעתי, גם אתם מרגישים שהקיץ הזה הוא כל כך חם עד כדי שממש בלתי נסבל ? גם אתם חושבים ומרגישים שקיץ כזה וחום כשה לא היה כמותו בעבר ? או שאולי התבגרנו ויותר קשה לנו לסבול ?

זמרת שירי ארץ ישראל
שירי ארץ ישראל הם חלק עיקרי בתכנית שירה בציבור אותם אני שרה באירועים. שירים אלו נחשבים נכס צאן ברזל, והם בעצם השירים של דור ההתיישבות בארץ, אנשי מלח הארץ.

ערב שירה בציבור
13/11/14 | מוסיקה
כל אחד המתכנן אירוע מבין וודאי כי מטרת האירוע שיהיה שמח. יחד עם זאת, מסתבר כי גם בעידן הטכנולוגי של היום בעלי האירוע, הם המתכננים אותו, רובם הולכים על תקליטן ומטבע הדברים אינם מצליחים ליצור אווירה אינטימית וקשר בין המשתתפים באירוע, כמו זו אשר תייצר שירה בציבור.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI