דף הבית אינטרנט והחיים ברשת עיצוב אתרים עיצוב אתרים – ניוזלטר ומיני סייט
עיצוב אתרים – ניוזלטר ומיני סייט
ראובן 23/09/09 |  צפיות: 4111

עיצוב אתרים נועד לתת ערך מוסף למוצר או לשירות או למידע באתר האינטרנט שלכם ולגרום לגולש להסתכל, להתעניין ולהתעכב כאשר הוא גולש בו. ישנן שיטות רבות לפרסום ושיווק מוצרים באינטרנט, החל מבאנרים ופופ אפים ועד ניוזלטרים ומועדון לקוחות. עיצוב אתרים הוא חלק בלתי נפרד, ואולי אף החלק החשוב ביותר בקידום, שיווק ופרסום מוצר או שירות. גם במידה ואתם מתמצאים בטכניקות השיווק השונות, עיצוב אתרים לא נכון או לא יעיל, יגרום להרחקת לקוחות וגולשים מהאתר. במאמר זה נתמקד בעיצוב הרלבנטי עבור שתי שיטות פרסום נפוצות - מיני סייט וניוזלטר.

עיצוב אתרים - בניית ניוזלטר
ניוזלטר הוא שיטת פרסום יעילה, כיוון שהתכנים הפרסומיים נשלחים לתיבת הדוא"ל הפרטית של הגולשים. הניוזלטר נשלח בדרך כלל לגולשים שנרשמו לאתר או על פי שוק היעד של המוצר או השירות, והוא מכיל מסרים שיווקים ופרסומיים. ניוזלטר הוא אמצעי יעיל לשמירה על לקוחות והגדלת שוק היעד.

עיצוב ניוזלטר, כמו עיצוב אתרים, צריך לכלול כותרת קצרה וישירה. הטקסט בניוזלטר צריך להיות תמציתי וענייני, וקחו בחשבון כי גולשים אינם קוראים את כל הניוזלטר ומתמקדים בעיקר במה שמושך להם את העין. חשוב למקם את לוגו החברה בתחתית עמוד הניוזלטר, ביחד עם שם החברה. אל תשכחו להשאיר פרטים מפורטים על אופן ההתקשרות אליכם. מומלץ לשלב תמונות ואייקונים בעיצוב הניוזלטר, שישמשו להמחשה והבנה טובה יותר של המוצר או השירות.

עיצוב אתרים - בניית מיני סייט
מיני סייט הוא אמצעי קידום ושיווק יעיל. המיני סייט, כשמו כן הוא, משמש כאתר ספציפי הפועל למכירה ו קידום של שירות או מוצר מסוים. המיני סייט מלווה לרוב את הגולשים מרגע כניסתם לאתר, בחלון נפרד, והוא מכיל מסר פרסומי ספציפי וממוקד יותר.

ניתן לבנות מיני סייט'ס המשולבים עם אמצעים נוספים, כמו תמונות, אייקונים, אנימציה, סאונד וטפסים למילוי על ידי הגולשים. עיצוב אתרים של מיני סייט'ס יכול להתבצע בדרכים רבות, כאשר הדרך המומלצת ביותר היא באמצעות פלאש להפקת מיני סייט דינאמי. ניתן להסתפק במיני סייט סטאטי, שמכיל אך ורק מסרים פרסומיים, אך הוא פחות יעיל. שילוב טכניקות עיצוב אתרים, כדוגמת פלאש, אנימציה, סאונד משולב ושילוב של אייקונים ואובייקטים, יעזור לכם ליצור מיני סייט המושך את עיניהם של הגולשים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ראובן

ראובן אזולאי, מנכ"ל בונסייט מור אינטראקטיב - בניית אתרים. 


מאמרים נוספים מאת ראובן
 
חברות בניית אתרים טובות מרוממות עסקים
האינטרנט גדל ומתרחב בצעדי ענק ומיליוני אתרים חדשים נוספים לו בכל יום ברחבי הגלובוס. ארגונים רבים, גדולים וקטנים, בנו אתרים ומארחים אותם על שרתים שונים ברשת. האתר משקף את הארגון ואת עסקיו. אתר אטרקטיבי תופס את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי ומעודד אותו לגלוש בו זמן רב. על כן חיוני לרכוש חברת בניית אתרים מקצועית לאפיין, לעצב ולתכנת אתר שנראה טוב ואכן מוסיף ערך לעסק.

פרויקטים של בניית אתרים בשנה האחרונה
אנשים רבים טועים לחשוב שהתחום של בניית אתרים הוא פשוט. נדמה לה שבניית אתרים כמו פייסבוק או טוויטר הם עניין של כמה ימי עבודה ושניתן לשכפל אותם לאתרים אחרים בקלות. אנשי בניית אתרים יספרו לך על כל הפעמים שלקוחות אמרו להם עד כמה קל זה לבנות אתר... המציאות שונה לחלוטין כפי שיודעים היטב אנשי עיצוב אתרים ואנשי בניית אתרים ופיתוח.

ללקק את התות – איך לגרום לאישה להגיע לאורגזמה
16/11/09 | דייטינג
עובדה מאוד מצערת היא שנשים רבות עוברות שנים ואפילו חיים שלמים מבלי לחוות אורגזמות מבן זוגן. להלן כמה עצות שיסייעו לך ללמוד איך להביא אותה לאורגזמה ואפילו להרבה אורגזמות בעת קיום יחסי מין.

עיצוב אתרים נגישים לאנשים עם מוגבלויות
ברשת האינטרנט של היום קיימים אינספור אתרים המאפשרים לקהל הגולשים הרחב למצוא את מבוקשו. עם זאת, לפחות 25% מקהל הגולשים אינו יכול לגלוש באתרים אלו בשל מוגבלויות שונות.

משחקי תפקידים בחדר המיטות
משחקי תפקידים בחדר המיטות הוא מושג שמבוגרים רבים אינם מבינים וודאי שאינם משתמשים בם בחיי המין שלהם. משחקי תפקידים כאלה יכולים לשפר פלאים את חיי המין שלך ואת הסיפוק שלך מפעולות סקס שגרתיות.

איך להיות גבר מושך
18/10/09 | דייטינג
הבנה של מה אישה מחפשת בגבר היא הצעד הראשון בלימוד הסוד איך להיות גבר מושך וסקסי בעיני אישה. לגברים רבים הרעיון של כיצד למשוך נשים הוא פשוט מסתורין אחד גדול. זה מובן וטבעי, היות וגברים ונשים שונים מבחינות רבות כל כך, קשה מאוד לבני מין אחד להיכנס לתוך מוחו של בן או בת המין השני ולהבין אותו.

זמן להיפרד
את אומרת לעצמך כבר המון זמן, שנכון יש סקס מעולה ואת מתה עליו, אבל את אומללה כבר יותר מדי זמן..

מומחי אסטרולוגיה ומנבאי עתידות
כמעט כל אחד מאיתנו דואג לגבי העתיד בתקופה כלשהי בחייו, אנו דואגים לגבי פרנסה, יחסים, בריאות או כל נושא אחר ועושים כל שביכולתנו להבטיח עתיד טוב. בעיתות קשות וכשהכוח האישי שלנו נחלש, חלק מאיתנו פונה לתחומים כמו אסטרולוגיה בתקווה להבין יותר מה מחכה להם בעתיד ואיך להתכונן לקראתו.

שיווק מסעדות – עיצוב לוגו למסעדה
04/10/09 | מיתוג
כדי להבין מה צריך לשם עיצוב לוגו יעיל, להלן כמה תכונות שניתן לזהות בלוגו אפקטיבי. לוגו טוב הוא לוגו קל לזיהוי, אפילו במבט חטוף או ממרחק, הוא לוגו קל לזכירה, הוא מעביר מסר של מי אנחנו, הוא מעביר מסר של מה אנחנו עושים והוא מרמז על סגנון השירות.

עיצוב אתרים – ניוזלטר ומיני סייט
עיצוב אתרים נועד לתת ערך מוסף למוצר או לשירות או למידע באתר האינטרנט שלכם ולגרום לגולש להסתכל, להתעניין ולהתעכב כאשר הוא גולש בו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI