דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פיתוח אתרים פרויקטים של בניית אתרים בשנה האחרונה
פרויקטים של בניית אתרים בשנה האחרונה
ראובן 29/11/09 |  צפיות: 4097

 

אנשים רבים טועים לחשוב שהתחום של בניית אתרים הוא פשוט. נדמה לה שבניית אתרים כמו פייסבוק או טוויטר הם עניין של כמה ימי עבודה ושניתן לשכפל אותם לאתרים אחרים בקלות. אנשי בניית אתרים יספרו לך על כל הפעמים שלקוחות אמרו להם עד כמה קל זה לבנות אתר... המציאות שונה לחלוטין כפי שיודעים היטב אנשי עיצוב אתרים ואנשי בניית אתרים ופיתוח.

 

השנה, שנת 2009, נצפית ירידה משמעותית בהצלחת של פרויקטים בתחום בניית אתרים בעולם כולו, כאשר רק כשליש מן הפרויקטים של בניית אתרים אכן מסתיימים בזמן, ולשביעות רצונם של הלקוחות. כ 40 אחוזים מסתיימים באיחור, הלקוח משלם יותר ממה שסוכם בתחילת הפרויקט, והאתר בסופו של דבר כולל פחות פונקציות ותכונות ממה שסוכם. כרבע מן הפרויקטים אינם מסתיימים ומתבטלים במהלך העבודה של בניית אתרים על ידי הלקוח או הספק, מסיבות כאלו ואחרות. זוהי תמונה גרועה בהרבה יחסית לפרויקטים של בניית אתרים בשנים קודמות, הרבה יותר כישלונות והרבה פחות הצלחות.

 

התוצאות של השנה הנוכחית מציגות את הכישלונות הרבים ביותר בעשור האחרון. תוצאות אלו רק מוכיחות עד כמה מורכב וקשה התחום של בניית אתרים ועש כמה זה מסובך להעריך נכונה זמן עבודה ועלויות של אפליקציות WEB שונות, ושל בניית אתרים מורכבים כמו אתרי תוכן, אתרים מסחריים שונים ופורטלים. אנשי בניית אתרים צריכים להיות ישרים ופתוחים מול לקוחותיהם לגבי כמות העבודה הנדרשת והעלויות שלה. הערכת מחירים נמוכה על מנת לקבל את העבודה, איננה משתלמת בטווח הרחוק, לקוחות לרוב אינם מבינים במה כרוך פרויקט של בניית אתרים, זו הרי הסיבה שהם שוכרים את שירותיהם של אנשי בניית אתרים ועיצוב אתרים. כנות באשר למורכבות הרעיון של הלקוח ולמה שנדרש על מנת לממשו, תסייע לכל הצדדים לדעת למה לצפות ולהיות שבעי רצון מן התוצאות. נסה לזכור כי הערכות מציאותיות של פרויקט בניית אתרים הן דרך יעילה להראות ללקוח שלך עד כמה אתה רציני באשר להגנה על האינטרסים שלו ואת המחויבות שלך לעשות את העבודה הטובה ביותר עבורו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ראובן

ראובן אזולאי, מנכ"ל בונסייט מור אינטראקטיב - בניית אתרים. 


מאמרים נוספים מאת ראובן
 
חברות בניית אתרים טובות מרוממות עסקים
האינטרנט גדל ומתרחב בצעדי ענק ומיליוני אתרים חדשים נוספים לו בכל יום ברחבי הגלובוס. ארגונים רבים, גדולים וקטנים, בנו אתרים ומארחים אותם על שרתים שונים ברשת. האתר משקף את הארגון ואת עסקיו. אתר אטרקטיבי תופס את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי ומעודד אותו לגלוש בו זמן רב. על כן חיוני לרכוש חברת בניית אתרים מקצועית לאפיין, לעצב ולתכנת אתר שנראה טוב ואכן מוסיף ערך לעסק.

פרויקטים של בניית אתרים בשנה האחרונה
אנשים רבים טועים לחשוב שהתחום של בניית אתרים הוא פשוט. נדמה לה שבניית אתרים כמו פייסבוק או טוויטר הם עניין של כמה ימי עבודה ושניתן לשכפל אותם לאתרים אחרים בקלות. אנשי בניית אתרים יספרו לך על כל הפעמים שלקוחות אמרו להם עד כמה קל זה לבנות אתר... המציאות שונה לחלוטין כפי שיודעים היטב אנשי עיצוב אתרים ואנשי בניית אתרים ופיתוח.

ללקק את התות – איך לגרום לאישה להגיע לאורגזמה
16/11/09 | דייטינג
עובדה מאוד מצערת היא שנשים רבות עוברות שנים ואפילו חיים שלמים מבלי לחוות אורגזמות מבן זוגן. להלן כמה עצות שיסייעו לך ללמוד איך להביא אותה לאורגזמה ואפילו להרבה אורגזמות בעת קיום יחסי מין.

עיצוב אתרים נגישים לאנשים עם מוגבלויות
ברשת האינטרנט של היום קיימים אינספור אתרים המאפשרים לקהל הגולשים הרחב למצוא את מבוקשו. עם זאת, לפחות 25% מקהל הגולשים אינו יכול לגלוש באתרים אלו בשל מוגבלויות שונות.

משחקי תפקידים בחדר המיטות
משחקי תפקידים בחדר המיטות הוא מושג שמבוגרים רבים אינם מבינים וודאי שאינם משתמשים בם בחיי המין שלהם. משחקי תפקידים כאלה יכולים לשפר פלאים את חיי המין שלך ואת הסיפוק שלך מפעולות סקס שגרתיות.

איך להיות גבר מושך
18/10/09 | דייטינג
הבנה של מה אישה מחפשת בגבר היא הצעד הראשון בלימוד הסוד איך להיות גבר מושך וסקסי בעיני אישה. לגברים רבים הרעיון של כיצד למשוך נשים הוא פשוט מסתורין אחד גדול. זה מובן וטבעי, היות וגברים ונשים שונים מבחינות רבות כל כך, קשה מאוד לבני מין אחד להיכנס לתוך מוחו של בן או בת המין השני ולהבין אותו.

זמן להיפרד
את אומרת לעצמך כבר המון זמן, שנכון יש סקס מעולה ואת מתה עליו, אבל את אומללה כבר יותר מדי זמן..

מומחי אסטרולוגיה ומנבאי עתידות
כמעט כל אחד מאיתנו דואג לגבי העתיד בתקופה כלשהי בחייו, אנו דואגים לגבי פרנסה, יחסים, בריאות או כל נושא אחר ועושים כל שביכולתנו להבטיח עתיד טוב. בעיתות קשות וכשהכוח האישי שלנו נחלש, חלק מאיתנו פונה לתחומים כמו אסטרולוגיה בתקווה להבין יותר מה מחכה להם בעתיד ואיך להתכונן לקראתו.

שיווק מסעדות – עיצוב לוגו למסעדה
04/10/09 | מיתוג
כדי להבין מה צריך לשם עיצוב לוגו יעיל, להלן כמה תכונות שניתן לזהות בלוגו אפקטיבי. לוגו טוב הוא לוגו קל לזיהוי, אפילו במבט חטוף או ממרחק, הוא לוגו קל לזכירה, הוא מעביר מסר של מי אנחנו, הוא מעביר מסר של מה אנחנו עושים והוא מרמז על סגנון השירות.

עיצוב אתרים – ניוזלטר ומיני סייט
עיצוב אתרים נועד לתת ערך מוסף למוצר או לשירות או למידע באתר האינטרנט שלכם ולגרום לגולש להסתכל, להתעניין ולהתעכב כאשר הוא גולש בו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI