דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה דמוקרטיה ושלטון בזכות סגנית ראש העיר: ענפי ספורט נוספים בגבעתיים
בזכות סגנית ראש העיר: ענפי ספורט נוספים בגבעתיים
הדס כהן 21/03/11 |  צפיות: 12598

רוח ספורטיבית חדשה מנשבת בגבעתיים בעקבות הכניסה של סגנית ראש העיר, איריס אברהם, לתפקידה החדש כמחזיקת תיק הספורט בעירייה. זמן קצר לאחר כניסתה של איריס אברהם, הוסיפה העירייה פעילויות ספורט רבות בעיר אשר לא התקיימו בעבר.

בין היתר הוקמו לאחרונה קבוצות צעידה לכל הגילאים, נוספו חוגי ספורט ייחודיים לבנות ולנשים כגון חוגי כדורסל, כדוריד, כדורגל וכדורגל, וכן החלו להתקיים סדנאות טאי צ'י.בנוסף, בכוונה של איריס אברהם ועיריית גבעתיים ליזום אירועי ספורט פתוחים בגינות הציבורית, וכן להרחיב את התמיכה בגופי הספורט הפועלים בעיר.

"בשנת 2010 התמקדנו בהעלאת המודעות לספורט הקהילתי", מספרת איריס אברהם, "מאות תושבים נהנים ומשתתפים בפעילויות, אולם העשייה עדיין מרובה. אנו נמשיך להטמיע ולהעמיק את החזון של תרבות הספורט, חינוך לתזונה ושמירה על אורח חיים בריא. אני מאמינה אני מאמינה שפעילות קהילתית בשיתוף עם גורמי ספורט מקצועיים יאפשרו לנו לעודד את התושבים למודעות לאורח חיים ספורטיבי ובריא ברחבי העיר".

חלק מרכזי ברפורמה אותה מובילים איריס אברהם וראש העיר ראובן בן שחר הוא ריכוז הפעילויות הספורטיביות אשר מנוהלות ע"י גוף אחד, במקום עמותות אשר אין לעירייה יכולת פיקוח על ההתנהלות והמדיניות שלהן. בתמיכת מנהל הספורט במשרד התרבות והספורט, אושרה לאחרונה תוספת תקציב לסל הספורט של עיריית גבעתיים.

בנוסף, ובזכות פעילותה של איריס אברהם, חנכה העירייה לפני מספר שבועות מתחם ספורט וכושר משוכלל בעלות כוללת של כ-300 אלף ₪, בגינת חיל האוויר בדרום גבעתיים. המתחם החדש כולל מתקני כושר שהוצבו באוויר הפתוח - מה שאפשר ביצוע של אימון בדיוק כמו בחדר כושר, ללא עלות. בין השאר הוקמו גם מתקנים לחיזוק ועיצוב השרירים, מתחם טניס שולחן, וכן השבילים בגן חודשו וכעת הם גם מכילים מסלולי ריצה והליכה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
שווי יהלומים – כמה הם באמת שווים?
27/06/22 | צרכנות
בני האדם רוכשים תכשיטים בכל מיני עיצובים. אחד העיצובים המבוקשים הם תכשיטים משובצים ביהלומים. לרוב, מדובר ברכישות עבור אירועים מסוימים. אבל גם לעיתים עבור מתנות בלבד. לא בכדי נאמר שיהלום הוא חברה הטוב ביותר של האישה, אבל דעו שהוא חברו הטוב ביותר גם של הגברים, לא פחות.

הערכת תכשיטים עתיקים
עולם הערכת תכשיטים מדבר על תכשיטים שנשמרים באופן שלם ומושלם מתחילת המאה התשע עשרה ואף לפניה. יש תכשיטים שהוכחדו באופן מהיר ועל כן הם לא עמידים ברמה גבוהה. אותם החומרים שבהם השתמשו שוב ושוב על מנת לעצבם מחדש הפכו למודרניים מאד. כסף וזהב שהומרו לכסף, ופלטינה.

הערכת אומנות שכולם זקוקים לה
מי שלא מכיר את העולם של הערכת אומנות לא יבין עד כמה מדובר בעולם המחייב מקצועיות, אמינות ודיוק. אם למעשה אנחנו מפזרים את התהליך הזה, אפשר להמחיש אותו ב3 שלבים עיקריים. כך בקלות נמחיש, באמצעות הערכת ציור אומנותי.

הערכת אומנות אמיתית
הערכת אומנות מפוצלת לשלושה שלבים איכותיים על בסיסם אפשר להחליט לגבי שווי הערכת האומנות, והמחשה של השלבים. ההערכה מצריכה ריכוז, דיוק ותשומת לב משמעותית לפרטים קטנים וספציפיים. הדבר הוודאי ביותר בנוגע אל הערכות אומנות הוא שאין הערכה הדומה אחת לשניה. אך כל הערכת אומנות מתקיימת באותה השיטה ובאופן של התאמה אישית לסוג הפריט האומנותי. פסלים למשל עוברים תהליך אחר, וזוהי דוגמא קלאסית לכך שכל פריט עובר תהליך הערכה המותאם באופן אישי לפריט עצמו.

הערכת יהלומים – איך מבדילים בין אמיתי למזויף
03/05/22 | נשים - אחר
יהלומים הם בעלי מוניטין של תחליף לכסף ולהשקעות להרבה מאד שנים. זוהי הסיבה שהרבה אנשים מבצעים זיוף יהלומים, וזה לא מפתיע. ישנו זיוף מהסוג שאין בו כוונות זדון אלא תאווה לערכם הגבוה של היהלומים. ישנם גם זייפנים שיש להם כוונות זדון והם מרמים באופן משמעותי מאד כדי שהם יוכלו לקבל כספים בשווי מאד גבוה על יהלום מזויף כשהם מציגים אותו כאילו הוא יהלום אמיתי לכל דבר. זאת הסיבה שמקצוע כמו הערכת יהלומים הוא מקצוע שמחייב הרבה מאד מומחיות, נסיון, מקצועיות וותק ללא דופי.

שווי יהלומים – כי חשוב לדעת
12/04/22 | כללי
עולם היהלומים הוא עולם זוהר ויוקרתי. ממש כמו כל ליין אופנה, גם ליהלומים יש סגנונות, עיצובים ועולם תרבותי משלהם. כמו בכל עולם של תרבות ובמגוון סגנונות גם כאן יש צורך באנשי מקצוע המתמחים בתחום ומעריכים ברמה הכלכלית את היהלומים ושוויים. הערכת שווי יהלומים הוא מקצוע מאד מבוקש בפני עצמו אך דורש גם דיוק ומקצועיות ללא דופי.

תקני iso – תקן לכולם
28/02/22 | מיסים
בכל פעם שמדברים על תקני iso נראה שאנשים נלחצים ולא באמת מבינים במה מדובר. ולכן, חשוב שכל בעל עסק יכיר וידע מהו איזו. והכי חשוב, שיבינו שאין צורך כעת לנבור במליון סעיפים, אלא אפשר להבין את האיזו, בכמה ראשי פרקים.

שווי יהלומים – זאת הערכה אמיתית
יהלומים, עולם שלם של יוקרה. סגנונות מעניינים, עיצובים, ותרבות אצילה. אך כמו בכל עולם של תרבות גם כאן יש צורך באנשים המתמחים בהערכת האושר הזה, והעושר כמובן. ולכן, מקצוע בו מתבצעת הערכת שווי יהלומים הוא המקצוע המבוקש ביותר בעולם התכשיטים, ובכלל. יהלומים נרכשים במגוון סיטואציות, ולמגוון של אירועים. לפעמים סתם כדי לפנק, לפעמים לימי הולדת, ולפעמים לאירועים נוספים אישיים או ציבוריים. הם נרכשים מעוצבים בתכשיט, ואם הם נרכשים למטרה מסחרית הם נרכשים כמחצב טבעי. לא בכדי, אמרה מונרו שיהלומים הם החברים הטוב

ספירת מלאי לעסקים – ניהול נכון
18/01/22 | ניהול ידע
ניהול מלאי מקצועי לעסק הוא הפכית העסק ליעיל גם בימים בהם בעבר נאלצתם להשבית אותו. החדשנות כיום מגיעה לכל תחום אפשרי, גם כאשר מדובר על מערכות ניהול מלאי. אך על מערכות אלו יש להיות מותאמות בצורה אישית כל עסק ועסק, וזאת על מנת להימנע מתקלות עתידיות.

הערכת יהלומים – יהלום מזויף, לא תאמינו מה אפשר ללמוד עליו
ליהלום יש מוניטין חזק מאד שהולך לפניו. בעיקר כזה שמדבר גם על תחליפים לכסף, או כהשקעה. זאת בדיוק הסיבה שלא מעט אנשים מנסים לזייף אותו. נכון שיש זיוף "טוב" שהוא זיוף עבור תכשיטים בלבד. אך יש גם זיוף בזדון. זיוף רע הוא זיוף שגורם לצרכנים לרכוש יהלום מזויף בשווי של יהלום אמיתי, כאשר הם חושבם ובטוחים שהיהלום שהם רוכשים הוא אמיתי לגמרי. לכן מקצוע כמו הערכת יהלומים הוא מקצוע המחייב לא מעט מומחיות, וותק, נסיון וחדות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI