דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה שלטון מקומי איתן צנעני במכתב לראש עיריית כפ"ס: "חילול שבת בפארק העירוני"
איתן צנעני במכתב לראש עיריית כפ"ס: "חילול שבת בפארק העירוני"
הדס כהן 08/04/11 |  צפיות: 12681

איתן צנעני ומנשה אליאס, שניים מהחברים הדתיים במועצת העיר כפר סבא, שלחו מכתב דחוף לראש העירייה בדרישה לבטל את הפעילויות בתשלום אשר מתוכננות לשבת ובימי החג במהלך השבועות הקרובים: ''העירייה מתכוונת לחלל את השבת הקרובה בהופעות האמנים ומכירה בדוכנים בפארק'', טוענים איתן צנעני ואליאס במכתבם.

המכתב של השניים נשלח לאחר שמבקרים מהציבור הדתי ביקרו בפארק העירוני, והתלוננו על חילול השבת בפני איתן צנעני ואליאס.''הרינו פונים אליך במהלך חול המועד בתלונה דחופה כי במהלך חג הפסח ערכה העירייה מופעים בפארק", כתבו איתן צנעני ומנשה אליאס במכתבם, "מופעים אלו נעשו תוך חילול החג וכללו הופעת אומנים וכן הפעלת דוכני מכירה על ידי רוכלים. אין ספק כי חלול החג נעשה על ידי עובדי עיריית כפ''ס ועל כך אנו מוחים בתוקף".

"העירייה מתכוונת לחלל את השבת הקרובה בהופעות האמנים ומכירה בדוכנים בפארק. הננו דורשים בכל תוקף כי תפעל כמתחייב על פי החוק למנוע חילול שבת המוני בפארק. הננו בטוחים כי תכבד את זכויות התושבים הדתיים בעיר ותמנע את חילול השבת ההמוני שאם לא כן הדבר יהווה הפרה נוספת ובוטה של הסטטוס -קוו''.

איתן צנעני, בן 36, הוא ראש סיעת מפד"ל בעיר כפר סבא ומשמש כיום כעורך דין. איתן צנעני הוא דור שלישי בעיר ומנהל כיום בכפר סבא משרד עו"ד עצמאי. הוא בוגר מדרשיית נועם ומכללת שערי משפט בהוד השרון ושימש בעבר כעוזרו המשפטי של ח''כ ניסן סלומינסקי."אני מודה לחברי מועצת הסניף על האמון שנתנו בי", אמר בשמחה איתן צנעני לאחר שנבחר לראשות הסיעה בשנת 2008,  "האחריות היא כבדה ואני מקווה ומאמין שנצליח לעמוד במשימות העומדות לפנינו ואעשה כל מאמץ לאחד את השורות ולשתף את כל מי שניתן במערכה הניצבת בפנינו''.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
שווי יהלומים – שווה בדיקה
בדיקת שווי יהלומים נעשית במספר שלבים. אך תחילה נבדוק את הפרמטר הבסיסי והמהותי ביותר, שהיהלום אמיתי ושאינו מזויף.

הערכת תכשיטים, חובה לדעת
שוק התכשיטים העולמי הפך עם השנים למורכב למדי. אם בעבר היינו רוכשים תכשיט ויודעים בוודאות שנמכר לנו תכשיט מחומר מסוים הרי שהיום חובה על אדם המעוניין לרכוש תכשיט איכותי והעל ערך לבצע הערכת תכשיטים. ומדוע זה? מכיוון שהיום ניתן למצוא בשוק עיצובים יוקרתיים שזויפו ומוצעים למכירה במגוון חומרי גלם: זהב, כסף, פלטינה ועוד, לעיתים חומרי גלם בעלי ערך נמוך.

הערכת אומנות. ידע והבנה
אם תירצו שיצירת אומנות תקבל הערכת אומנות ראוי הדבר שתיפנו לאיש מקצוע בעל ידע וניסיון עשיר בעולם האומנות, בעל הכרות עם היסטוריית האומנות, חומרי הגלם וסוגי האומנות השונים

הערכת יהלומים, כדי שלא תיפלו בפח
יהלום. מי לא רוצה שיהיה לו יהלום אמיתי, משובץ בתכשיט או בקופסא, אבל יהלום. לא הייתם רוצים לדעת לו היה ברשותכם "יהלום" מזויף? כמובן שכן. אז למה לא לבצע מראש הערכת יהלומים?

הערכת אומנות. יש (הרבה) מה לדעת
כשלוקחים יצירת אומנות ומבקשים לבצע הערכת אומנות חשוב להבין ולדעת שאיש המקצוע האמון על ביצוע ההערכה מחויב להיות איש מקצוע בעל ידע רב והיכרות רבת שנים עם יצירות אומנות.

הערכת יהלומים, כדי שלא תתקשטו בזיוף
02/10/22 | צרכנות
יהלומים. כולנו רוצים שיהיו ברשותנו יהלומים. חלקנו הגדול גם בטוח שכל רכישת יהלום מבטיחה שבידיו יהלום אמיתי. האומנם?

שווי יהלומים – חשוב לדעת
הערכת שווי יהלומים מחייבת ידע מקדים ונרחב, ניסיון והיכרות עם מגוון סוגי ואיכויות יהלומים. לצד אלה כדאי לא פחות לעשות הכרות עמוקה ונרחבת עם יהלומים מזויפים. אתם יודעים... כדי שלא יעבדו עליכם.. החלטתם לרכוש יהלום אם לצרכים אישיים ואם למתנה. רכישה שכזו לא כדאי לעשות לבד. חשוב מאוד לגשת לאנשי מקצוע בעלי שם וניסיון ולהגיע עם ידע בסיסי שיאפשר לבחון את היהלומים המוצעים לכם.

הערכת תכשיטים
תכשיטים עתיקים או תכשיטים חדשים. תכשיטים בעלי ערך כבוה או נמוך.. הערכת תכשיטים מחייבת ידע מקדים אודות החומרים השונים מהם מייצרים תכשיטים זהב, כסף, פלטינה.. אם מדובר בתכשיטים בעלי ערך ואם מדובר בתכשיטים פשוטים וזולים. ייתכן ותכשיט עתיק, בעל ערך רב, עשוי מחומרים משובחים ועמידים יוצע לשוק המכירות על בסיס אותו העיצוב אך איכות הייצור שלו נמוכה משמעותית. לכן, הערכת תכשיטים מדויקת הינה בעלת ערך רב.

הערכת אומנות מקצועית
02/08/22 | נשים - אחר
עולם הערכת האומנות הוא עולם המחייב אמינות, מקצועיות ודיוק ברמה גבוהה. הערכת אומנות מבצעים בשלושה שלבים שחשוב להכירם.

הערכת יהלומים מקצועית היא צעד חכם
02/08/22 | צרכנות
לכל מי שלא מכיר, המואסניט הוא חומר טבעי ממנו מייצרים חיקוי הולם ליהלום. זהו מינרל שהמטרה שלו היא חיקוי זוהר ומאד פשוט שמצליח לבלבל לא מעט צרכנים. אותו מינרל, המואסניט, עובר בקלילות את מבחני הנשיפה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI