דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה שלטון מקומי תוכנית עיריית כפר סבא ויהודה בן חמו לשנת 2011: שיפור והתייעלות בעירייה
תוכנית עיריית כפר סבא ויהודה בן חמו לשנת 2011: שיפור והתייעלות בעירייה
הדס כהן 12/06/11 |  צפיות: 12345

עיריית כפר סבא בראשות יהודה בן חמו ארגנה לאחרונה כנס תוכנית לעבודה לשנת 2011. מטרת הכנס, אשר נערך בהשתתפות הקהל הרחב, הייתה לסכם את פעילות העירייה בשנה החולפת וכן לתכנן את העבודה שתתקיים בשנה הקרובה. במהלך הכנס הועלתה לדיון ההצעה לעודד תכנית עבודה אינטגרטיבית בשיתוף פעולה עם עיריות שונות בארץ.

הכנס, אשר התקיים במלון חוף התמרים בעכו, אורגן ע"י צוות עובדי העירייה בהנחייתו של מנכ"ל העירייה אשל ארמוני ובמהלכו הוצגו תוכניות העבודה לשנה הקרובה ע"י מנהלי האגפים בעירייה. את הדברים שמע ראש העירייה, יהודה בן חמו, אשר בהמשך גם נשא דברים. הכנס כלל הצגת מסקנות של מספר צוותי חשיבה אותם הקים מנכ"ל העירייה החדש עם כניסתו לתפקיד - צוותי החשיבה הסיקו מסקנות בתחומי החיסכון וההתייעלות של העירייה, וכן בעידוד היצירתיות בעיר.

יהודה בן חמו ואנשי העירייה סיכמו את הכנס כמוצלח במיוחד - הוא בוצע באופן אינטנסיבי וכלל דיונים רבים למן שעות הבוקר ועד לערב.

"אני סומך על מנכ"ל העירייה. התוכנית בוודאי תשדרג את עבודת העירייה ותייעל אותה לכדי מקסום של כל המערכות הפנימיות", סיכם ראש העירייה יהודה בן חמו את הכנס, "בחודשים האחרונים אני יכול לצפות מהארגון להתרומם מעלה. חשוב לי הדגש על השירות לתושבי העיר. הראייה שלי היא שהתושבים משלמים ארנונה ממיטב כספם על מנת שאנחנו משרתי הציבור ניתן להם את השירות הטוב ביותר, כל אחד בתחומו. איכות התוצרים שלנו משפיעה על מדד מצב הרוח של התושבים ושל העובדים כאחד. קיים גם פן של אמון בין התושבים לעירייה ובין העירייה לבין עצמה. מרבית המנהלים צמחו בתוך הארגון ומי שיוכיח את עצמו יתקדם".

את שנת 2011 התחילה עיריית כפר סבא ברגל ימין, עם ההקמה של פארק מחזור חדש אשר נחנך בעיר. הפארק ממחיש באופן ויזואלי עקרונות של איכות סביבה כגון מיון ושימוש מחדש בפסול, ומאפשר לערוך במקום לימוד חווייתי על עולם המחזור.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
שווי יהלומים – שווה בדיקה
בדיקת שווי יהלומים נעשית במספר שלבים. אך תחילה נבדוק את הפרמטר הבסיסי והמהותי ביותר, שהיהלום אמיתי ושאינו מזויף.

הערכת תכשיטים, חובה לדעת
שוק התכשיטים העולמי הפך עם השנים למורכב למדי. אם בעבר היינו רוכשים תכשיט ויודעים בוודאות שנמכר לנו תכשיט מחומר מסוים הרי שהיום חובה על אדם המעוניין לרכוש תכשיט איכותי והעל ערך לבצע הערכת תכשיטים. ומדוע זה? מכיוון שהיום ניתן למצוא בשוק עיצובים יוקרתיים שזויפו ומוצעים למכירה במגוון חומרי גלם: זהב, כסף, פלטינה ועוד, לעיתים חומרי גלם בעלי ערך נמוך.

הערכת אומנות. ידע והבנה
אם תירצו שיצירת אומנות תקבל הערכת אומנות ראוי הדבר שתיפנו לאיש מקצוע בעל ידע וניסיון עשיר בעולם האומנות, בעל הכרות עם היסטוריית האומנות, חומרי הגלם וסוגי האומנות השונים

הערכת יהלומים, כדי שלא תיפלו בפח
יהלום. מי לא רוצה שיהיה לו יהלום אמיתי, משובץ בתכשיט או בקופסא, אבל יהלום. לא הייתם רוצים לדעת לו היה ברשותכם "יהלום" מזויף? כמובן שכן. אז למה לא לבצע מראש הערכת יהלומים?

הערכת אומנות. יש (הרבה) מה לדעת
כשלוקחים יצירת אומנות ומבקשים לבצע הערכת אומנות חשוב להבין ולדעת שאיש המקצוע האמון על ביצוע ההערכה מחויב להיות איש מקצוע בעל ידע רב והיכרות רבת שנים עם יצירות אומנות.

הערכת יהלומים, כדי שלא תתקשטו בזיוף
02/10/22 | צרכנות
יהלומים. כולנו רוצים שיהיו ברשותנו יהלומים. חלקנו הגדול גם בטוח שכל רכישת יהלום מבטיחה שבידיו יהלום אמיתי. האומנם?

שווי יהלומים – חשוב לדעת
הערכת שווי יהלומים מחייבת ידע מקדים ונרחב, ניסיון והיכרות עם מגוון סוגי ואיכויות יהלומים. לצד אלה כדאי לא פחות לעשות הכרות עמוקה ונרחבת עם יהלומים מזויפים. אתם יודעים... כדי שלא יעבדו עליכם.. החלטתם לרכוש יהלום אם לצרכים אישיים ואם למתנה. רכישה שכזו לא כדאי לעשות לבד. חשוב מאוד לגשת לאנשי מקצוע בעלי שם וניסיון ולהגיע עם ידע בסיסי שיאפשר לבחון את היהלומים המוצעים לכם.

הערכת תכשיטים
תכשיטים עתיקים או תכשיטים חדשים. תכשיטים בעלי ערך כבוה או נמוך.. הערכת תכשיטים מחייבת ידע מקדים אודות החומרים השונים מהם מייצרים תכשיטים זהב, כסף, פלטינה.. אם מדובר בתכשיטים בעלי ערך ואם מדובר בתכשיטים פשוטים וזולים. ייתכן ותכשיט עתיק, בעל ערך רב, עשוי מחומרים משובחים ועמידים יוצע לשוק המכירות על בסיס אותו העיצוב אך איכות הייצור שלו נמוכה משמעותית. לכן, הערכת תכשיטים מדויקת הינה בעלת ערך רב.

הערכת אומנות מקצועית
02/08/22 | נשים - אחר
עולם הערכת האומנות הוא עולם המחייב אמינות, מקצועיות ודיוק ברמה גבוהה. הערכת אומנות מבצעים בשלושה שלבים שחשוב להכירם.

הערכת יהלומים מקצועית היא צעד חכם
02/08/22 | צרכנות
לכל מי שלא מכיר, המואסניט הוא חומר טבעי ממנו מייצרים חיקוי הולם ליהלום. זהו מינרל שהמטרה שלו היא חיקוי זוהר ומאד פשוט שמצליח לבלבל לא מעט צרכנים. אותו מינרל, המואסניט, עובר בקלילות את מבחני הנשיפה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI