דף הבית אינטרנט והחיים ברשת שיווק באינטרנט גרפיקה ממוחשבת כפלטפורמה לחיים המודרניים
גרפיקה ממוחשבת כפלטפורמה לחיים המודרניים
יוסי בוזגלו 12/09/11 |  צפיות: 2433

רק לפני שני עשורים כל תחומי העיצוב היו שייכים לעולם האומנות המופשטת. המעצבים ציירו, פיסלו וייצרו מתוך השקפתם הפילוסופית, על מנת לתת ביטוי לראיית העולם הייחודית להם. בעידן הזה לימודי עיצוב גרפי התאפשר כחלק מלימודי העיצוב הגבוהים ועל קורס גרפיקה ממוחשבת התעניינו גיקים בלבד.

עיצוב בעידן הטכנולוגי

גרפיקה ממוחשבת היא היום בכל מקום בחיינו. באפליקציות של הסמארט פון, בדפי הפייסבוק, בקטלוגים פרסומיים וכמובן גם מסביב למסר הטכנולוגי של כל אתר אינטרנט. כל עסק עצמאי עובד היום בשיתוף עם לפחות מעצב גרפי אחד שסיים קורס גרפיקה ממוחשבת כזה או אחר ובאמצעותו הוא מקדם וממתג את העסק שלו. בנוסף, גרפיקה ממוחשבת נמצאת גם מאחורי כל חתום קידום האתרים אשר מהווה כיום בסיס אם לכל פעילות אינטרנטית.

עם כניסתו של האינטרנט לתוך הווריד המפמפם של חיי היום יום שלנו בעשור האחרון, התחום של העיצוב התפתח לאין שיעור. פיתוחם של תוכנות עיצוב (לדוגמא - פוטושופ) העביר כמעט את כל העשייה האומנותית למחשב ועיסוק בעיצוב גרפי אינו צורך יותר ישיבה מול משטחי עבודה גדולים וצבעים, אלא מחשב אישי בלבד. עקב הפיכתו של עולם העיצוב הגראפי לסביבת עבודה נוחה ומרתקת מבחינה טכנולוגית כל קורס גרפיקה ממוחשבת אשר מציע את הלימוד של המיומנויות הדרושות, הפך בשנים האחרונות ללהיט בתחום ההשכלה.

גרפיקה ממוחשבת כהשכלה וכפרנסה

כיוון שהיום הרבה אנשים רוצים לעבוד מהבית והשאיפה של כולנו היא לעסוק בפרויקטים מעניינים שמשלבים יצירתיות וטכנולוגיה, המקצועות הגראפיים הפכו להיות מבוקשים מאי פעם. קורס גרפיקה ממוחשבת הוא בין תחומי הלימוד הפופולאריים ביותר בשוק ההשכלה בתור העשרה, בתור מקצוע וגם כחלק מהלימודים הגבוהים.

ומה בעתיד

היום כל בוגר קורס גרפיקה ממוחשבת עומד בראש מהפכת האינטרנט שעתידה רק לצבור יותר ויותר תאוצה. אנו צופים כי התפתחותו המטאורית של עולם הפייסבוק וההתפתחות הטכנולוגית אשר מקדמת שימוש רב בטלפונים החכמים, יהפכו את העיצוב הגראפי לאחד הממשקים החשובים בחיינו וכניסתם המוגברת של קבצי הוידיאו לעולם הגאדג'טים יעורר צורך רב בלמידה של קורס עריכת וידאו אשר יהפוך להיות חלק בלתי נפרד מכל קורס גרפיקה ממוחשבת.

באדיבות מכללת סולו עיצוב גרפי לימודים אונליין מהבית אחד על אחד


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI