דף הבית אינטרנט והחיים ברשת שיווק באינטרנט התאמת חנות וירטואלית
התאמת חנות וירטואלית
יוסי בוזגלו 24/11/11 |  צפיות: 2652

כיום מסקר אלקטרוני, או מסחר מקוון, הפך לאמצעי פופולארי ביותר לסחר. החנות הווירטואלית קיימת באינספור אתרים של חברות שונות המוכרות מוצרים או שירותים. אך, כיצד נתאים את החנות הווירטואלית למוצר, לעסק?

יש חשיבות רבה להתאמה זו. התאמה צריכה להיות לפי אופי העסק, גודל העסק והקהל אליו מכוונים המוצרים. מההיבט השיווקי, חנות וירטואלית היא בעל אפקט מכריע על יכולת העסק למכור את המוצרים שמציע.

מי בונה חנות וירטואלית?

מי שבונה חנות וירטואלית הן חברות תוכנה שונות. אלו, מציעות בנייה של חנויות וירטואליות, תוך התאמה אישית. אך, כיצד נבחר את החנות המתאימה ביותר? כדי לבחור את החברה הנכונה עבור העסק, רצוי ראשית להגדיר מהן הדרישות עבור העסק.

למה כוונה? לדוגמא, אם מדובר בעסק מתחום מוצרי ההיגיינה, חשוב שהעיצוב יהיה קשור בכך. לדוגמא, עיצוב שישדר ניקיון. לכן, חשוב לפנות לחברת תוכנה שבעלת ניסיון בתחום הספציפי או מתמחה בכך. באם העיצוב של האתר חשוב, לא פחות מבנייתו, אזי חשוב לפנות לחברת לתוכנה המתמחה לא רק בבניית האתר ותכנונו אלא גם בעיצובו לפי אופי העסק.

התאמת האפשרויות של חנות וירטואלית

ישנן אפשרויות בסיסיות שאותן ניתן להתאים באופן אישי. אחת מהאפשרויות היא האפשרות לעדכן את החנות הווירטואלית. זאת כאשר ישנם שינויים במוצרים או בעסק. לדוגמא, כאשר העסק מתרחב ויש ממוצרים חדשים, אזי תהיה אפשרות להוסיף מוצרים. או לחילופין, מוצרים שכבר אינם נמכרים, ניתן יהיה להסירם.

אפשרויות אלו ניתנות להתאמה באופן שלא צריך להבין יותר מידי בכל הקשור בתכנות. אפשרויות נוספות שחשוב להתאימן הם שינויים בפרטים של המוצרים עצמם, כגון, מחיר המוצרים כמות המוצרים, הוספה של תמונות המראות את המוצר ועוד.

כאשר מדובר בחברות גדולות, יש אפשרויות נוספות שניתן להתאימן. לדוגמא, לארגן את מוצרים באופן היררכי לפי קטגוריות. יש התאמות לחנויות גדולות ויש התאמות לחנויות קטנות. יש גם התאמות מתקדמות יותר, לדוגמא, אפשר לעשות שדרוג של יכולות הניהול של המשתמשים במערכת. שדרוג זה כולל הרשאות של שימוש במערכת רק למנהלים או קניינים ועוד, לפי רצון הלקוחות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI